رویداد به پایان رسیده است!
سومین نشست تخصصی« شب های فناوری»رایگان در تاریخیکشنبه ۲۶ خردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سومین نشست تخصصی« شب های فناوری»رایگان

شروع:
یک‌شنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ۱۶:۰۰
پایان:
یک‌شنبه ۲۶ خرداد ۹۸ ۱۹:۰۰
سومین نشست تخصصی« شب های فناوری»رایگان
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

سومین نشست تخصصی « شب های فناوری»  با موضوع «فناوری های گسست آفرین و سرنوشت انسان »، یکشنبه 26 خرداد ساعت 16 با حضور دکتر شهیندخت خوارزمی استاد پیشگام روابط عمومی الکترونیک در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات،  هدف از برگزاری سلسله نشست های تخصصی « شب های فناوری»، طرح مسائل و موضوعات فرهنگی اجتماعی در حوزه  فناوری اطلاعات و بیان نظریه ها، دیدگاه ها و یافته های پژوهشی در این زمینه است. در این نشست شهیندخت خوارزمی  استاد پیشگام روابط عمومی الکترونیک و همایون شهریاری دکترای ژنتیک به سخنرانی با موضوع «فناوری های گسست آفرین و سرنوشت انسان» می پردازند.

سیر تحول فناوری، معرفی مهم ترین فناوری های گسست آفرین، قابلیت های مغز و ساختار ژنتیک انسان و سرنوشت انسان و پرسش هایش؟، از مهم ترین محورهایی است که  در این برنامه به آنها پرداخته می شود.

دکتر شهیندخت خوارزمی دارای مدرک دکترای روانشناسی و ارتباطات و مترجم کتاب مشهور موج سوم و جابجایی در قدرت از آثار الوین تافلر است. وی در سال ۱۳۸۹ و در چهارمین همایش روابط عمومی الکترونیک به عنوان استاد پیشگام در روابط عمومی الکترونیک شناخته شد و تمبر یادبود چهارمین همایش روابط عمومی الکترونیک با تصویر ایشان منتشر شد.

 

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری واقع شده است.  برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902138 تماس بگیرید.
  

سخنرانان

آدرس:تهران میدان انقلاب- تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری- فرهنگ سرای فناوری اطلاعات