لیگ IoT-منطقه غرب کشور

شروع:
پنج‌شنبه ۱۶ آذر ۹۶ ۰۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۶ دی ۹۶ ۱۹:۰۰
لیگ IoT-منطقه غرب کشور
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 

لیگ IOT ایران چیه؟

این رویداد ترکیبی از آموزش و رقابته، با چاشنی یه جایزه ویژه برای فینال که براي دوستان فعال و علاقمند می‌تونه جذابیت ویژه داشته باشه.

لیگ قراره چه کاری انجام بده؟

قراره این لیگ تیم‌هایی فعال و توانمند شهرستانی که در زمینه هوشمندسازی کار می‌کنند، شناسايي کنه و فرصتي ايجاد کنه تا در سطح منطقه خودشون ارزیابی بشن، رقابت کنند، یا هم‌‌تیمی پیدا کنند و فرصت ارایه توانمندی هاشون به سرمایه گذاران منطقه‌ای رو داشته باشند و بعد در مرحله بالاتر اونهایی که بیشتر تلاش کردند بتونند در فینال رويداد، مقابل سرمایه‌گذارهای بیشتری توانمندی تیم و قدرت ایده‌های خوب شون و ارایه بدهند.

نگران نباشید حتما نباید تیم باشید، همه کسانی که علاقمند و پیگیرند تا یه کسب‌و‌کاری برای خودشون در زمینه اینترنت اشیاء داشته باشند، میتونند در این رویداد تلاش کننه تا هم‌تیمی پیدا کند.

ساز‌و‌کار لیگ به چه شکله؟

لیگ در مناطق مختلف کشور از جمله شمال غرب، جنوب، غرب، مرکز و شرق کشور برگزار میشه. بعد قراره تیم‌های اول تا سوم هر منطقه در مرحله فینال، بهمن همین سال، در تهران، مقابل داوران و سرمایه‌گذاران بزرگتر با هم رقابت کنند.

برنامه لیگ هر منطقه هم به این شکله که اول متقاضیان از طریق سایت آیوتیک (فرم پیش ثبت نام) و یا ایوند (کافیه منطقه‌ای که در آن واقع شدید را در ایوند کنار اسم لیگ IoT بزنید و یه جستجوی ساده کنید)، ثبت‎نام مي‌کنند. بعد از ثبت نام‌کنندگان برای پیش رویداد که کارگاه آموزشیه، دعوت میشه. اونجا تیم‌ها موارد کلیدی مربوط به کلیت مدل تجاری و روندهای مربوط به اینترنت اشیاء در 4 بخش شهر هوشمند، حمل‌و‌نقل هوشمند، انرژی هوشمند و خانه هوشمند رو آموزش می‌بینند و بعد فرصت دارند تا چند روزی روی طرح‌هاشون کار کنند و روز مسابقه که قبلا اعلام شده، بیان برای ارایه نهایی به داورها...

راستی نگران نباشید، بعد از کارگاه‌ها مربی‌ها تا روز مسابقه با شما همراهند و از طرق مختلف شما را راهنمایی می‌کنند و مدام آخرین وضعیت تیم‌تون رصد میشه.

اگر به موضوع IoT علاقه مندید و هنوز نتوانستید در لیگ منطقه خودتون شرکت کنید، تا روز دوشنبه فرصت ثبت‌نام و حضور براتون وجود داره...

بیایید درباره اینترنت اشیاء یاد بگیریم، رقابت کنیم، تمرین کنیم و با ایده‌های خوب و کاربردی، دنیای بهتری بسازیم...

توضیحات تکمیلی

برنامه لیگ IOT ایران – منطقه غرب

 

مرکز نوآوری اینترنت اشیاء (آیوتیک)، لیگ IOT ایران را باهدف شناسایی تیم‌های توانمند شهرستانی در حوزه هوشمندسازی و ارایه خدمات مبتنی بر اینترنت اشیاء (IOT) برگزار می‌نماید.

 برای آماده‌سازی تیم‌ها و ایجاد زمینه دانشی و اطلاعاتی مناسب درباره موضوعات مورد رقابت میان تیم‌ها، یک پیش رویداد قبل از برگزاری مسابقه طراحی شده که در آن مباحث کلیدی مربوط به 4 موضوع اصلی لیگ (بهینه‌سازی مصرف انرژی، شهر هوشمند، خانه هوشمند و هوشمندسازی حمل‌و‌نقل)، به ثبت نام ‌کنندگان ارایه خواهد شد.

علاقه مندان برای حضور در این رویداد ملی، تا 7آذر ماه مهلت دارند تا ثبت نام نموده و  رزومه های خود را ارسال نمایند. تا پس از بررسی اولیه برای حضور در پیش‌رویداد در تاریخ 9 آذرماه دعوت شوند.

پس از برگزاری پیش‌رویداد و مشخص‌شدن موضوعات مورد علاقه هر تیم، تیم‌ها فرصت  خواهند داشت که با هم‌تیمی‌های خود روی ایده انتخابی خود کار کنند و پرزنت اولیه خود را آماده نمایند. طی این بازه زمانی، مربیان با تیم‌ها در ارتباط خواهند بود و راهنمایی‌های لازم به تیم‌ها ارایه خواهد شد.

در نهایت تیم‌ها در روز 23 ذرماه در حضور داوران، طرح خود را ارایه خواهند کرد و نتایج نهایی، اعلام خواهد شد.

تیم‌هایی که موفق به کسب رتبه اول تا سوم شدند، علاوه بر دریافت جایزه اولیه لیگ، به مسابقه نهایی لیگ راه خواهند یافت. در مسابقه نهایی که بهمن‌ماه سال جاری در تهران برگزار خواهد شد، برگزیدگان اول تا سوم هر منطقه با هم به رقابت خواهند پرداخت.

برگزارکنندگان

مرکز نوآوری اینترنت اشیاء(آیوتیک)

مرکز نوآوری اینترنت اشیاء(آیوتیک)

آدرس:همدان دانشگاه بوعلی سینا