رویداد به پایان رسیده است!
معماری داخلی، پیرایش یا آرایش در تاریخ چهارشنبه ۱۶ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۶ بهمن ساعت ۱۶:۰۰

معماری داخلی، پیرایش یا آرایش

  • رایگان
  • تهران
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معماری داخلی، پیرایش یا آرایش


چند سالی است که معماری داخلی در ایران جایگاه خود را پیدا کرده و کارفرمایان و معماران بصورت جدی و حرفه ای درگیر این مقوله شده‌اند.
از انجایی که این رشته تاریخ و قدمت چندانی در ایران ندارد نحوه تعامل و برخورد طراحان با بحث معماری داخلی حائز اهمیت است. برخلاف تصور بسیاری از مردم معماری داخلی صرفا آرایش و آراستن و اضافه نمودن اجزا جدید به بنا صرفا نیست و در موارد بسیاری زدودن،کاستن و پیرایش بنا ما را در نیل و رسیدن به هدف کمک نموده و نتیجه و محصول قابل قبولی را به بیننده ارائه میدهد.

این سمینار چالش بین آرایش و پیرایش در بناست و نقش معمار در ایجاد توازن بین این دو مقوله

در راستای فرهنگ سازی آموزشی و ارتقاء سطح دانش، این سمینارها توسط انجمن صنفی مبلمان و دکوراسیون و مشارکت و حمایت سایر برگزار کنندگان بصورتی برنامه ریزی شده که هزینه ای برای مخاطب ندارد.

همراه با گواهی معتبر از گروه مشاوران طراحی خط سفید و مرکز نمایشگاهی ایران مال

سخنران

مهندس علیرضا مشهدی میرزا
مهندس علیرضا مشهدی میرزا
موسس دفتر معماری علیرضا مشهدی میرزا

علیرضا مشهدی میرزا فارغ التحصیل کارشناسی ارشد از دانشگاه علم و صنعت ایران است.وی دفتر معماری خویش را در سال ۱۳۷۹ تاسیس نموده و ماحصل بیست سال فعالیت حرفه ای ایشان پروژه هایی است که علاوه بر داخل کشور درخارج از ایران موفقیت های بزرگی کسب نموده است.کاندیدای دریافت جایزه اقاخان درسال ۲۰۱۶ ،جایزه معماری شیکاگو و منتخب جایزه جهانی اجر انگلستان از مهمترین این افتخارات است.آثاروی در کشورهای انگلستان ،ایتالیا ،امارات و چین به چاپ رسیده است.اخیرا فیلم مستندی ۳۰ دقیقه ای اززندگی این معمار به سفارش و تهیه کنندگی شبکه مستند ایران ساخته و ازاین شبکه پخش شده است.

آدرس

تهران تهران، انتهای بزرگراه شهید همت (غرب)، بزرگراه شهید خرازی، مرکز نمایشگاهی بازار بزرگ ایران (ایران مال)

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گروه مشاوران طراحی خط سفید

گروه مشاوران طراحی خط سفید، تیم طراحی مستقلی است که خدمات مشاوره طراحی، معماری و ساخت و ساز را ارائه می دهد. به عنوان یک تیم هنری با روحیه همکاری بالا، انگیزه ما در این است که خواسته های شما را طراحی و به واقعیت برسانیم تا بتوانیم از مرز روزمرگی گذشت

رویداد های برگزارشده۵
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر