ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"موزه‌های دیجیتال" در تاریخ پنج‌شنبه ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

وبینار موزه‌های دیجیتال

موزه‌های از جمله نمادهای هویت یک ملت هستند. موزه‌ها نه تنها در برگیرنده اشیاء باستانی بلکه نشانگر تاریخچه مردم یک کشور و فرهنگ آن هستند. در همین راستا در حوزه گردشگری توجه خاصی به موزه‌ها می‌گردد. با توجه به اهمیت این موضوع و جذابیت‌های موزه‌ها، همواره تلاش می‌گردد تا در طراحی فضا، نمایش اشیاء و تک تک موارد موجود در موزه‌ها خلاقیت‌هایی موثر صورت پذیرد.

با توجه به توسعه تکنولوژی در حوزه‌های گوناگون زندگی روزمره انسان‌ها، موزه‌ها نیز از این قاعده مستثنا نیستند. امروزه موزه‌ها در تمامی جهان تلاش می‌نمایند تا با استفاده از تکنولوژی‌های روز دنیا ضمن ایجاد فضایی لذت‌بخش برای بازدیدکنندگان، ارائه‌ای موثر را برای مفاهیم مدنظر ایجاد نمایند. در سال ۲۰۲۰ با توجه به گسترش شیوع ویروس کرونا استفاده موثر از تکنولوژی برای موزه‌ها که حال با معضلی جدید روبرو بودند بسیار پر اهمیت‌تر گردید. این اهمیت به حدی بود که شعار سال ۲۰۲۱ ایکوم، کمیته ملی موزه‌ها، به این موضوع و تاثیر فضای دیجیتال بر روی موزه‌ها اختصاص یافت.

در جهت فرهنگ‌سازی هر چه بیشتر و انتقال دانش و اطلاعات مناسب در راستای همین شعار شرکت رازق، از شرکت‌های پیشرو در ارائه راهکارهای نوین در حوزه موزه‌ای، با همکاری ایکوم ایران، شرکت TLS و موزه ورزش مجموعه رویدادهایی را ایجاد نموده‌اند. وبینار رایگان موزه‌های دیجیتال اولین وبینار از این مجموعه رویدادها است که با سخنرانی دکتر میر سید احمد محیط طباطبایی در ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ برگزار می‌گردد.

 

سخنرانان

دکتر میر سید احمد محیط طباطبایی
دکتر میر سید احمد محیط طباطبایی
رئیس ایکوم ایران

برگزارکنندگان

شرکت رازق
شرکت رازق

شرکت دانش‌بنیان رازق از جمله بزرگترین مجموعه‌های فعالی در حوزه واقعیت مجازی، واقعیت افزوده و شبیه‌سازها است که پروژه‌های موفقی را با مجموعه‌هایی همچون بانک ملی، شهرداری تهران و موزه ولیعصر به انجام رسانده است.

این مجموعه پیشرو در ارائه راهکارهای نوین تکنولوژیک در حوزه موزه‌‌ای و گردشگری در سطح کشور است.

ایکوم
ایکوم

کمیته ملی موزه‌های ایران

سامانه بزرگ فردا
سامانه بزرگ فردا

شرکت سامانه های بزرگ فردا (TLS)

این شرکت از سال 1394 دانش بنیان سطح 3 بوده و اکنون علاوه بر دفتر مرکزی در مرکز رشد سازمان پژوهشهای علمی و صنعتی ایران نیز مستقر می باشد. در سال 1392 این شرکت با هدف تولید سامانه های مقیاس بزرگ توسن در حوزه بانکی تاسیس شد. و تاکنون موفق به طراحی و تولید نرم افزار دفترکل در بانک ملی ایران، سامانه بکپارچه بانک دی و پست بانک مطابق آخرین استانداردهای جهانی IBM و قوانین بانک مرکزی ایران گردیده است. همچنین علاوه بر طراحی شهر هوشمند اردکان، از سال 1399 ساخت و تولید پلتفرم حافظه ملی دیجیتال (حمد) در سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران را در کارنامه موفقیتهای خود دارد.

این شرکت نیز از پیشگامان پلتفرم های پیشرفته مانند اینترنت اشیا صنعتی (IIOT) در کشورمان می باشد و به انواع پروتکل های صنعتی در شبکه های هوشمند مسلط می باشد.

موزه ورزش
موزه ورزش

موزه خصوصی ورزش در سال 1392 با مجوز از اداره کل موزه ها و اموال منقول وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی فعالیت خود را آغاز نمود. در این مدت علاوه بر دیدار با ورزشکاران و پیشکسوتان، در امر جمع آوری و گردآوری اطلاعات مرتبط به تاریخ ورزش ایران تحقیق و تفحص انجام شده است. همچنین با همکاری سایر موزه ها اقدام به برگزاری چندین نمایشگاه بصورت فیزیکی و یا دیجیتال(مجازی) نموده است.

سوالات متداول

این دوره نیاز به پیش نیاز خاصی ندارد.
صرفا یک سیستم جهت اتصال (کامپیوتر-لپ‌تاپ-گوشی هوشمند) و یک اینترنت مناسب نیاز است.
خیر. نیازی به پرینت بلیط نمی‌باشد.

برگزار‌کننده

آواتار

شرکت رازق

شرکت دانش بنیان رازق، از سال 1391 فعالیت‌های تحقیقاتی خود را آغاز کرد. فعالیت های این شرکت شامل تحقیق و توسعه در زمینه واقعیت افزوده، واقعیت مجازی و تکنولوژی‌های تعاملی می باشد. شرکت دانش بنیان رازق در ساخت محصولات خود از بدنه علمی قوی و نیروی کار ما

رویداد های برگزارشده۳

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۱۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۰

نقطه شروع (راهکارهای ورود به بازار گردشگری)

 • آنلاین
 • ۶۹,۰۰۰ تومان
 • گردشگری با ما
جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰

اقامت خانوادگی آلمان با ثبت شرکت

 • آنلاین
 • رایگان
 • امید آهنگرانی
شنبه ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

تحلیل تکنیکال بورس در ده روز

 • آنلاین
 • ۴۰۰,۰۰۰ تومان
 • آموزشگاه فنی و حرفه ای آگاه
جمعه ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۰

کمپ آنلاین دوره مقدماتی امنیت شبکه +Securtiy

 • آنلاین
 • ۳۲۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی