کاور
"نخستین رویداد برنامه نویسان امنیت" در تاریخ چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
رویداد Info Sec
ظرفیت رویداد 80 نفر می باشد
-
رایگان

نخستین رویداد برنامه نویسان امنیت

شرکت APK (امن پردازان کویر) با همکاری دانشکده کامپیوتر دانشگاه یزد همزمان با گرامیداشت روز مهندسی و در راستای ایجاد نشاط و انگیزه در افراد فعال حوزه امنیت اطلاعات و حمایت از استعدادهای خلاق هوشمند و همچنین ارتقاء فضای همکاری صنعت و دانشگاه قصد دارد همایش InfoSec را به عنوان نخستین رویداد برنامه نویسان امنیت در دانشگاه یزد در تاریخ ۷ اسفند ماه سال ۱۳۹۸ به همراه مسابقه آنلاین فتح پرچم در تاریخ ۵ و ۶ اسفند برگزار نماید.

الف) کارگاه‌ها
1- کارگاه چالش‌های ورود به بازار کار: دانشجویان بعنوان افرادی که درحال تحصیل هستند، تجربه و دید گسترده‌ای نسبت به بازار کار و صنعت ندارند. در این کارگاه چالش‌ها و راهکارهای ورود به بازار کار ایران بیان می‌شود. سیدمصطفی افزونی این کارگاه را ارائه می‌کند. برنامه‌نویس، مدیر DevOps شرکت امن پردازان کویر و سفیر کارآفرینی ناحیه ۸ IEEE این کارگاه را ارائه می‌کند.
 
2- کارگاه امنیت شبکه و نفوذ به فایروال: فایروال‌ بعنوان گذرگاه عبور داده، نقشی حیاتی در تامین امنیت یک شبکه کامپیوتری دارد. اما روش‌هایی برای دورزدن فایروال‌ها وجود دارد! در این کارگاه به برخی از روش‌های مرسوم نفوذ به فایروال‌ها و همچنین راهکارهایی که در محصول بومی APKGate برای جلوگیری از نفوذ بکار گرفته‌شده،‌ بیان خواهد شد. این کارگاه توسط شهاب زارع و مسعود دهقان، اعضای تیم توسعه محصول APKGate و همچنین علیرضا تقی‌خانی، مهندس عملیات امنیت ارائه می‌شود.
 
3- کارگاه خلق محصول عالی و توسعه چابک محصول: چگونه یک محصول عالی خلق کنیم؟ یک محصول عالی چه ویژگی‌هایی دارد؟ حامد دادپور، مدیر محصولات گروه APK از خلق یک محصول عالی و تجربیات خود از توسعه چابک محصول می‌گوید.

ب) مسابقه فتح پرچم
در راستای افزایش نشاط و روحیه فنی دانشجویان مهندسی کامپیوتر (و رشته‌های وابسته) و مهندسی برق و با هدف شکوفایی،‌ شناسایی و جهت‌دهی صحیح استعدادها، شرکت امن پردازان کویر همزمان با برگزاری رویداد مسابقه فتح پرچم (CTF / Capture The Flag)‌ را در زمینه‌های زیر برگزار می‌کند:
۱- برنامه‌نویسی (Python ، Go ، PHP)
۲- امنیت داده و امنیت شبکه
۳- لینوکس
• این مسابقه بصورت آنلاین و از طریق آدرس  ctf.apk-group.net  قابل دسترسی است. چالش‌های هربخش نیز توسط تیم فنی این شرکت طراحی شده‌اند.

 

سخنرانان

حامد دادپور
حامد دادپور
مدیر توسعه محصولات
سید مصطفی افزونی
سید مصطفی افزونی
مدیر DevOps، سفیر کارآفرینی ناحیه ۸ IEEE
مسعود دهقان
مسعود دهقان
برنامه‌نویس ارشد امنیت
شهاب زارع
شهاب زارع
برنامه‌نویس ارشد امنیت
علیرضا تقی‌خانی
علیرضا تقی‌خانی
مهندس عملیات امنیت

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
مسابقه فتح پرچم۰۸:۰۰۲۴:۰۰

تیم رویداد

احسان بهارجو
احسان بهارجو
دیجیتال مارکتینگ
امیر بهاری خواه
امیر بهاری خواه
طراح و گرافیست
حامد دهقان
حامد دهقان
طراح

برگزارکنندگان

شرکت امن پردازان کویر
شرکت امن پردازان کویر

شرکت امن پردازان کویر(APK) از سال 1386 با هدف فعالیت در حوزه خدمات جامع تخصصی در زمینه مشاوره ،طراحی و اجرای شبکه های کامپیوتری ،امنیت شبکه و امنیت اطلاعات فعالیت خود را اغاز نموده است که در مدت زمان کوتاهی موفق به کسب عناوین مهمی در زمینه فعالیت خود شده است از جمله :

1- اولین گروه تایید شده جهت دریافت پروانه فعالیت از نظام ملی مدیریت امنیت اطلاعات (نما) در حوزه مشاوره و استقرار سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) با رتبه یک

2- اخذ مجوزهاي عملياتي آزمون و ارزيابي امنيتي، امن سازي و مقاوم سازي سامانه¬ها، پياده¬سازي مركز عمليات امنيت (SOC)

3- تيم پاسخ به رخداد (CERT و امنيت فيزيكي) مركز مديريت راهبردي افتا رياست جمهوري

4- رتبه 1 از شوراي عالي انفورماتيك كشور در حوزه امنيت فضاي توليد و تبادل اطلاعات

5- گواهينامه صلاحيت ارائه خدمات در حوزه پدافند سايبري از سازمان پدافند غيرعامل كشور

6- مجوز دانش بنیان بودن محصولات

7- مجوز افتا در حوزه پیاده سازی امنیت فیزیکی و محیط پیرامونی

8- مجوز افتا در حوزه خدمات فنی

به منظور تبعيت از سياست¬¬هاي كلي كشور در سند چشم¬¬انداز افتا، با تكيه بر نيرو ها و توانمندي¬ هاي داخلي در صنعت فناوري اطلاعات كشور و تأكيد در اجراي پروژه¬¬¬ها با بالاترين كيفيت، موجب گرديده تا اين شركت با توليد چهار محصول بومي و ارائه 3 خدمت تخصصي در حوزه امنيت فضاي سايبري فعاليت نمايد.

محصولات شرکت امن پردازان کویر :

1- APK GATE (سيستم مديريت يكپارچه تهديدات)

2- APK SIEM (سيستم مديريت وقايع و امنيت اطلاعات)

3- APKSWAP (سامانه جداسازي اينترنت از اينترانت)

4- APKInfoSIS (سامانه پياده¬سازي ISMS در سازمان)

خدمات تخصصی امن پردازان کویر :

1- پياده¬سازي و راهبري مركز عمليات امنيت (SOC)

2- انجام عمليات تست نفوذ (PenTest)

3- راهبري و پياده¬سازي استاندارد سيستم مديريت امنيت اطلاعات (ISMS)

همواره مباحث امنیت اطلاعات در سازمان های دولتی و خصوصی مطرح بوده که شرکت امن پردازان کویر توانسته است این خدمت ارزشمند را به جمع کثیری از سازمان ها و شرکت ها ارایه نماید که در ذیل بخش کوچکی از این سازمان ها عنوان گردیده است :

• وزارتخانه های : ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی ایران، نیرو جمهوری اسلامی ایران ، اقتصاد و دارایی جمهوری اسلامی ایران ،اموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران ، علوم و تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران ، فرهنگ و ارشاد اسلامی جمهوری اسلامی ایران ، صنعت و معدن جمهوری اسلامی ایران

• سازمانهای: بهزیستی کل کشور ، هواشناسی کل کشور ، بنادر و دريانوردي کل كشور، نوسازي، توسعه و تجهيز مدارس كشور، سازمان امور عشاير ايران

• شرکت های: فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، ، توليد و توسعه انرژي اتمي ايران، توليد نيروي برق حرارتي

• بانک های: تجارت ، ملت، قرض الحسنه مهر ایران ، مهر اقتصاد ، سرمایه ،پارسیان ، مسکن،کشاورزی ، سپه، سامان

• صنایع پتروشیمی : شرکت صنایع پتروشیمی ،شرکت نفت و گاز اروند ، نفت و گاز زاگرس جنوبی ، نفت خزر و...

• دانشگاه صنعتی امیر کبیر ، دانشگاه شهید چمران اهواز ، دانشگاه جامع علمی و کاربردی ، دانشگاه خوارزمی ،دانشگا شهید باهنر کرمان

حامیان

درباره شرکت APK (امن پردازان کویر)

فناوری اطلاعات و شبکه‌های ارتباطی، یکی از مهمترین مباحث جدیدی است که در دنیای تکنولوژی مطرح و شرکت­های دولتی و خصوصی به­ صورت خواسته و ناخواسته به ­سوی آن در حال حرکت بوده و خواهان استفاده از مزایای آن می‎باشند. مزایایی همچون بازدهی بالا، کاهش هزینه­‎های جاری، عدم نیاز به حضور مکانی افراد. اما این تکنولوژی جدید، با یک مشکل اساسی و مهم روبرو است که سرعت رو به رشد این تکنولوژی را کند نموده و مانع پیشرفت این تکنولوژی برتر در تمام زمینه­‎های مذکور گردیده است. امنیت، گلوگاه اصلی پیشرفت این فناوری جدید میباشد و بالطبع در دنیای دیجیتال، سرمایه زیادی را به خود اختصاص داده است.

شرکت فنی و مهندسی امن‌­پردازان کویر به منظور ارائه راه کارهای یکپارچه حرفه ای در زمینه شبکه و امنیت اطلاعات و پاسخ به نیازهای روزافزون دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی در سطح استان و کشور، در سال ۱۳۸۷ تأسیس شد.

این شرکت با اعتقاد به اینکه کیفیت خدمات، رمز ماندگاری در حوزه بازار فناوری اطلاعات می‎باشد به این باور رسیده است که برطرف نمودن نیاز مشتری با بالاترین کیفیت و ایجاد تعهد کامل نسبت به آن بایستی مهمترین رسالت شرکت باشد و در این راستا با تکیه بر تخصص پرسنل خود و ایجاد بستر مناسب برای تولید دانش در شرکت، گام محکمی را برداشته است.

دریاره شرکت APK (امن پردازان کویر)

امن پردازان کویر
برگزار‌کننده: امن پردازان کویر
۴۶
دنبال کننده
۱
کل رویدادها

فناوری اطلاعات و شبکه‌های ارتباطی، یکی از مهمترین مباحث جدیدی است که در دنیای تکنولوژی مطرح و شرکت­های دولتی و خصوصی به­...

آدرس

یزد صفاییه ، بلوار دانشگاه ، دانشگاه یزد

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

دوره جامع مدیریت دارایی‌های فکری در سطح بین الملل

 • آنلاین
 • از ۱۸۰,۰۰۰ تومان
 • صندوق‌نوآوری‌و‌شکوفایی‌ریاست‌جمهوری و پارک‌علم‌و‌فناوری‌البرز و مجموعه کارافام برگزار می‌کند
شنبه ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

معرفی نیازهای فناورانه صنایع در حوزه های نوین انرژی

 • آنلاین
 • رایگان
 • صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری با همکاری بومرنگ
دوشنبه ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دِوسِکـ | DEVSEC

 • آنلاین
 • رایگان
 • ZeroDay
پنج‌شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

کتاب اصول مهندسی نرم‌افزار برای مواجهه با پیچیدگی

 • آنلاین
 • رایگان
 • انجمن DDD ایران