وبینار رهایی از آزردگی

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۷ بهمن ۹۵ ۱۵:۳۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۷ بهمن ۹۵ ۱۶:۴۵
اضافه به تقویم
وبینار  رهایی از آزردگی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۸۸۸۴۰۰۵۶-۷
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

آیا مایلید با توانمندی بالا در روابطتان ظاهر شوید و از گره‌های عاطفی گذشته عبور کنید؟

 

+ چرا شخص یا اتفاقاتی در گذشته می‌توانند هنوز ما را ناراحت کنند؟

+ چرا به سرعت آزرده می‌شویم ولی به راحتی فراموش نمی‌کنیم؟

+ آیا مایلید بیاموزید که چگونه از این آزردگی‌ها رها شوید؟


هر اتفاقی که در زندگی ما می‌افتد، به خودی خود نه خوب است و نه بد، یا به بیانی دیگر، هم خوب است و هم بد. این ما هستیم که انتخاب می‌کنیم چگونه و به کدام جنبه‌های آن بیشتر توجه کنیم، برجسته‌ترشان کنیم و بواسطه‌شان احساس خوشبختی و رضایت‌مان را تقویت کنیم یا احساس ضعف و آزردگی‌هایمان را.

بخشیدن و گذشت از یک فرد یا رویداد هم دست خود ماست، و در نتیجه‌ی این بخشیدن، خود ما اولین نفری هستیم که از دام آزردگی‌ها رها می‌شود.

در وبینار «رهایی از آزردگی» خانم دکتر ویدا فلاح، روانشناس و مدرس مهارت‌های زندگی، درباره علت گیر افتادن‌های ما در تله آزردگی از دیگران و اینکه چگونه و با چه مدل ذهنی می‌توانیم در مقابل رویدادهای بیرونی، مجهز و مقتدرانه‌تر رفتار کنیم سخن می‌گویند.

راه‌حل برخی از بزرگترین مشکلات ما بسیار ساده و در دسترس ماست، راه حل‌هایی که می‌توانند زندگی ما را، و خوشحالی ما را به شدت تحت تاثیر قرار دهند. این ما هستیم که می‌توانیم با انتخاب یک قدم درست،  با یاد گرفتن مهارت‌های تفکر و مهارت‌های مدیریت بر خود، گره‌های کور عاطفی و ارتباطی‌مان را باز کرده و زیباتر زندگی کنیم.

 

ویدیوی کوتاهی در رابطه با وبینار

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

آیا می دانید وبینار چیست؟

مهم نیست که کجای ایران یا جهان باشید کافی است به یک کامپیوتر متصل به اینترنت دسترسی داشته باشید تا بتوانید در هر وبیناری شرکت کنید. وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار آنلاین است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند، بنابراین یکی از روش‌های فوق‌العاده جذاب و پویا برای انتقال اطلاعات به مخاطبانی هستند که از لحاظ جغرافیایی در مناطق مختلف پراکنده هستند.

 

نحوه ارتباط با استاد در وبینار به چه صورت می باشد؟

شما به صورت آنلاین صدا و تصویر مدرس را خواهید دید و با توجه به سرعت اینترنت در ایران، شرکت کنندگان می توانند سوالات خود را به صورت متنی (چت آنلاین) بپرسند.

حداقل با چه سرعت اینترنتی می‌توانم در وبینار شرکت کنم؟

بهتر است در صورت امکان با حداقل سرعت 512k در وبینار شرکت کنید. در صورتی که سرعت شما از این پایین‌تر است، می توانید به ما ایمیل بزنید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند:

info@vidafallah.com

 

 

 -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

مخاطبان این وبینار:

+ همه افرادی که می خواهند مقتدرانه در روابطشان ظاهر شوند.

+ همه افرادی که مایلند عزت‌نفس خود را به حداکثر برسانند.

+ افرادی که در گذشته به نحوی آسیب عاطفی دیده‌اند و می‌خواهند از این آسیب‌دیدگی عبور کنند.


مدرس: ویدا فلاح
زمان: پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵
محل برگزاری: آنلاین (در هر کجای دنیا که باشید!)
مدت زمان: ۷۵ دقیقه

 

لینک ورود به وبینار

 

***زندگی خوب ساختنی است. آن را آگاهانه بسازیم.***

 

ویدا فلاح

ویدا فلاح

ویدا فلاح

روانشناس و مدرس مهارت‌های زندگی

رویداد آنلاین است