رویداد به پایان رسیده است!
وبینار طراحی تجربه کاربری در تاریخ پنج‌شنبه ۲۶ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
پنج‌شنبه ۲۶ تیر ساعت ۱۱:۰۰

وبینار طراحی تجربه کاربری

  • از ۵۰,۰۰۰ تومان
  • آنلاین
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

تجربه کاربری چیست؟


یکی از فاکتورهایی که نقش به‌سزایی در موفقیت محصولات و خدمات دارد، تجربه کاربری مناسبی است که در اختیار کاربر گذاشته می‌شود. در طول چند سال گذشته مفهوم تجربه کاربری به طور چشم‌گیری در کشور مورد استفاده قرار گرفته است و تقریباً بیشتر محصولاتی که در حال حاضر در بازار حضور دارند به نوعی سعی دارند تا اصول این حوزه را رعایت کنند.

اگر کیفیت این تجربه به اندازه‌ای نباشد که کاربر را راضی نگاه دارد، در اولین فرصت که محصول یا خدمت مشابهی را با تجربه کاربری بهتری پیدا نماید حتی با وجود تعداد محدودتری کارکرد، به آن محصول مهاجرت می کند.

تمرکز اصلی متخصصان تجربه کاربری، خلق تجربه‌های شیرین‌تر برای کاربران است.

هدف این وبینار، آشنایی شرکت‌کنندگان با مفاهیم پایه و اصلی در تجربه کاربری و جایگاه تجربه کاربری در توسعه کسب و کار و موفقیت آن است.


سرفصل های وبینار:


آشنایی با مفاهیم اولیه تجربه کاربری

تجربه کاربری و بازگشت سرمایه

اصول طراحی کاربر محور

آشنایی با مفهوم پژوهش کاربری، روش‌ها و خروجی‌های آن

نگاهی بر اصول طراحی مبتنی بر تجربه کاربری

ارزیابی تجربه کاربری و روش‌های آن

مدرس وبینار

علیرضا نیکوکار
علیرضا نیکوکار
استراتژیست طراحی تجربه و چابکی

سوالات متداول

بیشتر توضیح میدید؟ تجربه کاربری چیه؟؟
بزارید اینجوری بگم! توی سرتاسر دنیا همه شرکت‌های بزرگ دارن محصولاتی رو طراحی می‌کنن که در نهایت به دست من و شما می‌رسه و ازشون استفاده می‌کنیم. وقتی برای اولین بار یه موبایل خریدید چه حسی داشتید؟ در مورد اینکه می‌تونستید گوشی تلفن‌تون رو توی جیب‌تون بزارید و هرجایی دور از خونه به تماس‌هاتون جواب بدید چه فکری می‌کردید؟ آیا داشتن یه گوشی تلفن با قابلیت حمل، باعث نمی‌شد در مقابل دوستان و نزدیکان‌تون یه حس خاص داشته باشید؟ شما یه حس برتری و قدرت در خودتون نمی‌دیدید؟قبلا وقتی می‌خواستیم ایمیل‌مون رو چک کنیم، اگه خودمون یه کامپیوتر‌ شخصی داشتیم، باید منتظر یه فرصتی می‌شدیم تا بریم پشت کامپیوتر و ایمیل رو باز کنیم.اما حالا ما داریم با گوشی موبایل‌مون این رو تجربه می‌کنیم که خیلی راحت می‌تونیم هرجایی که هستیم گوشی رو از جیب‌مون دربیاریم و ایمیل‌ها رو چک کنیم. فرقی نمی‌کنه در حال راه رفتن توی خیابون، توی اتوبوس، در حال مسافرت، یا حتی روی تختمون دراز کشیده باشیم.در یک جمله، تجربه‌هایی که ما در استفاده از محصولات مختلف داریم باعث شدن که اونها رو بخریم یا نخریم. طبیعتا وقتی این تجربه‌ها تا این حد
این وبینار برای چه افرادی مفیده؟
•• علاقه‌مندان به حوزه تجربه کاربری• مدیران محصول• صاحبان کسب و کار• مدیران میانی• کارآفرینان
فرق این وبینار با وبینار های دیگه چیه؟
هرچند تیم نوآفرینان پیشینه موفقی در برگزاری کارگاه های آموزشی حوزه کسب و کار دارهبا این حال، مزیت رقابتی ما، مدرس با تجربه کارگاه است. آقای مهندس نیکوکار مدیر تجربه کاربری شرکت های بزرگی مانند چارگون و سیاق هستند. علاوه بر تجربه بالای کاری، ایشان سال هاست در موسسات معتبر و دانشگاه و موسسات معتبر، بخش های مختلف تجربه کاربری را تدریس می کنند. بسیاری از متخصصین از دانش آموختگان ایشان هستند.علاوه بر این ها، ایشان سال هاست مشاور تجربه کاربری سازمان های دولتی و خصوصی هستند.پس میینین که واقعا کاربلد هستند..
من هنوز یک سری سوال دارم باید چکارکنم؟
ما همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم.میتونید ازساعت 8 صبح تا 7 بعد ازظهر شنبه تا پنجشنبه با شماره دفترمون تماس بگیرین 66128068و اگر تو دفتر نبودیم و نتونستیم پاسخگو باشیم با شماره موبایل دوستان روابط عمومی تماس بگیرید09100047126 و 09017407306یا تو تلگرام بهمون پیام بدید، حتما باهاتون تماس میگیریم.

برگزار‌کننده

آواتار

تیم برگزاری رویداد نوآفرینان

نوآفرینان مجری برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی

رویداد های برگزارشده۱۱۹
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۴۰ نفر