رویداد به پایان رسیده است!
فستیوال نوآوری (معرفی فناوری های کاربردی در حوزه کنترل آلاینده های زیست محیطی-پساب صنعتی و پسماند صنعتی) در تاریخ یکشنبه ۱۸ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۱۸ آبان ساعت ۱۵:۰۰

فستیوال نوآوری (معرفی فناوری های کاربردی در حوزه کنترل آلاینده های زیست محیطی-پساب صنعتی و پسماند صنعتی)

  • رایگان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


مرکز فن بازار ملی ایران به عنوان یکی از زیرمجموعه های معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، جهت حمایت از صنایع داخلی، امکان بهره ­برداری ارزان قیمت از فناوری­ های دانش ­بنیان حوزه "کنترل پساب و پسماند صنعتی" را فراهم نموده است.

این اقدام در قالب طرح جهش تجارت فناوری صورت می­گیرد و نخستین گام آن عرضه فناوری ­های کاربردی در حوزه پساب و پسماند به بنگاه ­های صنعتی و تسهیل بهره­ برداری صنایع از این فناوری ­هاست.

برای این منظور و جهت معرفی فناوری ­های دانش ­بنیان برتر به صنایع، در تاریخ 18 آبان ماه 99 رویدادی (حضوری_آنلاین) در پارک فناوری پردیس برگزار خواهد شد.

با توجه به فرصت ایجاد شده که از یک ­سو منجر به رفع معضلات زیست ­محیطی صنایع و تبعات اقتصادی ناشی از آن و از سوی دیگر موجب رشد و شکوفایی شرکت­ های دانش ­بنیان و فناور خواهد شد، از همه مدیران و کارشناسان صنایع که به هر ترتیب در کارخانجات خود با معضل مدیریت و کنترل پساب و پسماند مواجه هستند دعوت می شود در این رویداد شرکت نمایند.

با تمهیدات و تسهیلات در نظرگرفته شده، در صورت توافق هر یک از صنایع با فناوران، زمینه تعامل و همکاری بین طرفین فراهم خواهد شد.

ضمنا با توجه به لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی، طراحی رویداد به صورتی بوده که مخاطبان امکان داشته باشند بر اساس شرایط خود، بین مشارکت حضوری (حضور در پارک پردیس) و مشارکت مجازی (آنلاین) یک روش را انتخاب نمایند.

 

روش ثبت نام:

کارخانجات و شرکت های تولیدکننده که قصد شرکت در رویداد و اطلاع از آخرین فناوری های داخلی این حوزه را دارند، باید در قسمت ثبت نام، "بلیط صنایع" را انتخاب و ثبت نام خود را تکمیل نمایند.
شرکت های دانش بنیان و فناور نیز می توانند با انتخاب "بلیط فناوران" ثبت نام خود را انجام دهند.

چنانچه در خصوص این رویداد پرسشی دارید یا در هر مرحله از ثبت نام با مشکلی مواجه شدید می توانید با دبیرخانه رویداد (شرکت بومرنگ) به شماره های 021-88398543-88398563 (داخلی 201- آقای مهندس جبلی) تماس حاصل فرمایید.

برگزارکنندگان

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز فن بازار ملی ایران

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰