کاور
"چگونه از همسویی ایده و نیاز مطمئن شویم؟" در تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ شهریور ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت زودهنگام
-
۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
خرید بلیت
-
۸۰,۰۰۰ تومان
بلیت لحظه آخر
-
۱۲۰,۰۰۰ تومان

توضیحات بیشتر

 بیوگرافی مدرس:

آنچنان که تِرنس، کمدی نویس رومی گفته است: "من انسانم و هیچ چیز انسانی با من بیگانه نیست." هادی سعی دارد تا با "انسان" و "انسانیت" ارتباط برقرار کند.

او کودکیش را در ژاپن گذراند و در 12سالگی به ایران باز گشت. هادی عطش فراوانی به ایده‌های مکاتب فکری شرق در رابطه با حیات و کائنات دارد و در مسیر مکاشفاتش با "دیزاین" آشنا شد و رویکردهای انسان محور را آزمود. در حال حاضر بیشتر تمرکز او بر طراحی سیستمیک و طراحی خدمات است.

او اشتهای سیری ناپذیری برای کارآفرینی دارد که منجر به همکاری با استارت‌آپ‌ها و کارآفرینان جوان شده است. او در یک استودیوی کسب کار مدیریت و رهبری پروژه طراحی متد توسعه کسب و کارهای نوپا متناسب با بستر اقتصادی/فرهنگی ایران را به عهده داشت و پس از آن در همان استودوی به عنوان یک مدیر جوان همکاریش را حدود یک سال ادامه داد.

او یادگیری دیزاین را بلافاصله بعد از به پایان رساندن دبیرستان شروع کرد و پروژه‌های متعددی را انجام داد؛ از جمله طراحی هویت بصری برای یک باشگاه ورزشی و راه‌اندازی رستوران (هادی یک سرآشپز ماهر است و تخصص اصلی او سُس‌ها هستند). او در سن 25سالگی برای تحصیل در رشته طراحی صنعتی  وارد دانشگاه تهران شد که به دلیل بی‌ارتباط بودن سرفصل‌های درسی به علاقه و تخصص او، دانشگاه را ترک کرد و سپس بلافاصله "استودیو رواق" را به عنوان یک آتلیه و کارگاه باز برای طراحان (دیزاینرها) در بهار 1394 بنیاد نهاد.

هادی در حال حاضر مشغول کمک به توسعه یک مدرسه دیزاین و چند کسب و کار دیگر با رویکرد سیستمیک دیزاین است.

 

در این کارگاه چه می گذرد:

در روزهای سختی که هر کسب و کاری با آن مواجه خواهد شد، چگونه می‌توان به ایده اصلی تکیه کرد؟ چگونه می‌توان از اثر گذاری خودمان در زندگی مخاطب مطمئن شد؟ در دل هر ایده‌ای "وعده‌ای" نهفته است که با محقق شدن آن چرخه ارزش شکل می‌گیرد.

در این ورک شاپ روش و ابزاری را آموزش می‌دهم که با استفاده از آن می‌توان بر مبنای چالش‌ها و نیازهای واقعی مخاطبان برای اجرا و توسعه یک ایده یا کسب و کار برنامه‌ریزی کرد.

در  Service Promise Pyramid اول برای نیازهای کشف شده راه حل ایجاد می‌کنیم و برای آن‌ها "وعده" تعیین می‌کنیم. در گام بعد ارزش‌های هر ایده را بررسی می‌کنیم و برای آن‌ها KPI تعیین می‌کنیم. ابزاری شفاف، ساده و بسیار کارآمد.

در کنار موضوع اصلی ورک‌شاپ دو سورپرایز کوچک هم برای شما در نظر گرفتم.

 

برگزار‌کننده

آواتار

شتابدهنده دیموند

هدف شتابدهنده دیموند کمک به رشد و پیشرفت کارآفرینان، توسعه دهندگان وب و موبایل و طراحان گرافیستی است که می خواهند در دنیای اطراف خود تغییری ایجاد کنند، شرکت ها و کسب و کارهایی در سطح جهانی بسازند و هدفشان بهتر کردن دنیا به عنوان محلی برای زندگی

رویداد های برگزارشده۱۱۷
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۰ نفر

آدرس

تهران تهران، خیابان کارگر شمالی، پردیس دانشکده های فنی دانشگاه تهران، پارکینگ کتابخانه قلمچی

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۲۸ اسفند

DBA مدیریت کسب وکار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • مدرسه کسب و کار گلرنگ(دانشگاه گلرنگ)
پنج‌شنبه ۱۶ اردیبهشت

مینی دوره سخنوری و مذاکره پولساز

 • آنلاین
 • رایگان
 • سعید تقدسی
تا ۸ مرداد

مجموعه دوره های کاربردی 101 کلید بازرگانی

 • آنلاین
 • از ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • سازمان مدیریت صنعتی (شمال غرب کشور)
دوشنبه ۲۷ اردیبهشت

دوره غیرحضوری حقوق مالیاتی املاک و مستغلات

 • آنلاین
 • ۸۹۰,۰۰۰ تومان
 • آقای مالیات