رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه رایگان «آشنایی با ارز دیجیتال» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات در تاریخ دوشنبه ۲۹ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کارگاه رایگان «آشنایی با ارز دیجیتال» در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات

شروع:
دوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷ ۱۶:۰۰
پایان:
دوشنبه ۲۹ بهمن ۹۷ ۱۸:۰۰
کارگاه رایگان «آشنایی با ارز دیجیتال»  در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


 

کارگاه آموزشی « ارز دیجیتال»  با حضور متخصصان این حوزه و اعضای انجمن بلاک چین ایران، دوشنبه 29 بهمن  ساعت 16 با مشارکت انجمن بلاک چین ایران و فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فرهنگ سرای فناوری اطلاعات، در این کارگاه مازیار معتمدی، رضا قربانی، محمد شرقی و تینا خیری  از اعضای آکادمی بلاک چین به سخنرانی با  موضوعات؛ مبانی بلاک چین، موارد استفاده عملی از بلاک چین و عرضه اولیه سکه (ICO)، مبانی بیت کوین، اتریوم،  قراردادهای هوشمند، وضعیت رمز ارز های داخل کشور و پروژه های حاکمیتی بلاک چین محور می پردازند.

ارزهای دیجیتال، ارزهایی هستند که از رمزنگاری برای انتقال در اینترنت استفاده می کنند. رمزنگاری های ارزهای دیجیتال غیرقابل هک و پیگیری هستند. این ارزها از فناوری غیر متمرکز استفاده می کنند و به کاربران امکان پرداخت امن و ذخیره پول را بدون نیاز به ثبت نام یا استفاده از بانک ها و سازمان های واسطه می دهند. اکثر ارزهای دیجیتال روی پایگاه داده توزیع شده ای به نام بلاک چین اجرا می شوند.

علاقه مندان می توانند برای شرکت در این کارگاه به فرهنگ سرای فناوری اطلاعات  واقع در میدان انقلاب اسلامی، خیابان کارگر جنوبی، تقاطع خیابان جمهوری مراجعه یا برای - سالن همایش مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتربا شماره تلفن 66902125 تماس بگیرند.

برگزارکنندگان

فرهنگ سرای فناوری اطلاعات
فرهنگ سرای فناوری اطلاعات
انجمن بلاک چین ایران
انجمن بلاک چین ایران

آدرس: تهران میدان انقلاب اسلامی- خیابان کارگر جنوبی- تقاطع خیابان جمهوری