کارگاه ارائه ۲/۵ بعدی - سفری از پاورپوینت به پرزی کد شماره ۲

شروع:
پنج‌شنبه ۱۲ فروردین ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۱۲ فروردین ۹۵ ۱۸:۰۰
مکان: مشهد
کارگاه  ارائه ۲/۵ بعدی - سفری از پاورپوینت به پرزی کد شماره ۲
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر


?ظرفیت کمپ 9 فروردین تکمیل شد /// با توجه به استقبال گسترده دوستان یک کد دیگر باز کردیم؛ یعنی در روز پنج شنبه 12 فروردین از ساعت 9 الی 18

بر اساس پیگیری های متعدد دوستان عزیزمون در طی سالیان گذشته مبنی بر درخواست برگزاری آموزش های موضوعی و مدت دار فشرده، بالاخره پس از انتظار فراوان، ما موفق شدیم بر اساس نیازهای شما دوستان خوبمون، یک مدل جدید آموزشی بنام کمپ آموزشی موضوعی برای شما آماده کنیم.

کمپ آموزشی چی هست؟
خیلی از شما تا الان شده که یک دوره آموزشی 20جلسه ای رو در 2 الی 3 ماه سپری کردید و بعدش نه تنها حس خوبی نداشتید، ممکنه از وسط دوره اون دوره رو رها کرده باشید و علاوه بر هدر رفتن زمان و هزینه هاتون، مطالب غیر مرتبطی زیادی رو یاد گرفته باشید که دنبالش نبودید.
ما در مدرسه بین المللی پژوهش بر اساس تجربه 7 سالمون در برگزاری دوره های مختف آموزشی به سبک نوینی از آموزش رسیدیم بنام کمپ های آموزشی موضوعی. در یک کمپ موضوعی شما مشخصا زمانتون رو برای یادگیری نیازتون خرج می کنید. اون هم مدت دار و در یک مدل آموزشی فشرده. که نه تنها خسته کننده نیست، که می تونه بازده بسیار بالاتری داشته باشه.
منظور ما از کمپ آموزشی موضوعی، یادگیری در یک بازه زمانی 1 الی 3 روزه هستش که در هر روز کاربر در مدتی بین 4 الی 8 ساعت تحت نظر متخصص مجرب به فراگیری موضوع مورد نظر از پایه صفر تا سطح مطلوب می پردازد. ما گفتیم پایه صفر تا خیال شما رو راحت کنیم که مهم نیست با چه دانش اولیه ای به کارگاه وارد میشید، البته ممکنه شما دانش اولیه ای هم داشته باشید، که باید بدونید، یادگیری در کارگاه های ما سقف نداره و محتوا متناسب با هر نفر ساخته میشه.
ما معتقدیم ذهن شما در محیط یک کمپ تمام تمرکزش رو برای فراگیری دراختیار مربی میزاره و بالاترین راندمان رو برای شما به همراه میاره.

مربی کمپ کی هست؟
مدرسه بین المللی پژوهش شناخته شده ترین مربی اسلایدوگرافی استان رو برای این کمپ انتخاب کرده. مهندس هادی صائبی که علاوه بر چندین سال تدریس در موضوعات مرتبط با ارائه و نمایش محتوای نوینی از آموزش های کاربردی، به علت انجام پروژه های متعدد محتواسازی به عنوان مرجعی در توسعه مدل های ارائه شناخته میشه.

برای حضور در این کارگاه آیا باید پیش زمینه ای داشته باشیم یاد داشته باشیم؟
یکی از ویژگی های این کمپ تخصصی اینه که شما در سطوح مختلف استفاده خودتون رو از این برنامه خواهید کرد. بعلاوه که در طول کلاس و بعد از اون فیلم های آموزشی و کتب مختلف برای کاربران (در سطوح مختلف) پیشنهاد می شه.

ویژگی های خاص کمپ های ما چیه؟
علاوه بر مربی و زمان مناسب که خدمتتون توضیح دادیم. مهمترین مورد مدل آموزشیه ما است. روش Learning by doing یکی از به روزترین و کاربردی ترین روش های آموزش در دنیا محسوب میشه که در کمپ های ما جریان داره. بعلاوه که شما در یک محیط بسیار مفرح با کلاسی بسیار شکیل و مجهز به انواع امکانات آموزشی، به همراه فضایی برای استراحت، بدون دغدغه نهار، حاضر خواهید بود.

همراه با ارائه گواهي معتبر از مدرسه بين المللي پژوهش و مرکز رشد دانشگاه فردوسي مشهد

اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام زیر:

https://telegram.me/powerpoint_to_prezi

آدرس:مشهد سه راه خيام - خيام يک - جنب ساختمان پديده - پلاک 46