کمپ آموزش فشرده نرم افزار متلب

شروع:
سه‌شنبه ۱۰ فروردین ۹۵ ۰۹:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۱۰ فروردین ۹۵ ۱۸:۰۰
کمپ آموزش فشرده نرم افزار متلب
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

بر اساس پیگیری های متعدد دوستان عزیزمون در طی سالیان گذشته مبنی بر درخواست برگزاری آموزش های موضوعی و مدت دار فشرده، بالاخره پس از انتظار فراوان، ما موفق شدیم بر اساس نیازهای شما دوستان خوبمون، یک مدل جدید آموزشی بنام کمپ آموزشی موضوعی برای شما آماده کنیم.

کمپ آموزشی چی هست؟
خیلی از شما تا الان شده که یک دوره آموزشی 20جلسه ای رو در 2 الی 3 ماه سپری کردید و بعدش نه تنها حس خوبی نداشتید، ممکنه از وسط دوره اون دوره رو رها کرده باشید و علاوه بر هدر رفتن زمان و هزینه هاتون، مطالب غیر مرتبطی زیادی رو یاد گرفته باشید که دنبالش نبودید.
ما در مدرسه بین المللی پژوهش بر اساس تجربه 7 سالمون در برگزاری دوره های مختف آموزشی به سبک نوینی از آموزش رسیدیم بنام کمپ های آموزشی موضوعی. در یک کمپ موضوعی شما مشخصا زمانتون رو برای یادگیری نیازتون خرج می کنید. اون هم مدت دار و در یک مدل آموزشی فشرده. که نه تنها خسته کننده نیست، که می تونه بازده بسیار بالاتری داشته باشه.
منظور ما از کمپ آموزشی موضوعی، یادگیری در یک بازه زمانی 1 الی 3 روزه هستش که در هر روز کاربر در مدتی بین 4 الی 8 ساعت تحت نظر متخصص مجرب به فراگیری موضوع مورد نظر از پایه صفر تا سطح مطلوب می پردازد. ما گفتیم پایه صفر تا خیال شما رو راحت کنیم که مهم نیست با چه دانش اولیه ای به کارگاه وارد میشید، البته ممکنه شما دانش اولیه ای هم داشته باشید، که باید بدونید، یادگیری در کارگاه های ما سقف نداره و محتوا متناسب با هر نفر ساخته میشه.
ما معتقدیم ذهن شما در محیط یک کمپ تمام تمرکزش رو برای فراگیری دراختیار مربی میزاره و بالاترین راندمان رو برای شما به همراه میاره.

راستی شما پس از این کمپ، مدرک رسمی مدرسه بین المللی پژوهش رو هم دریافت خواهید کرد.

کمپ کجا برگزار میشه؟

مکان اجرای کمپ در مرکز شهر انتخاب شده که برای تردد (حتی با مترو) مشکلی نداشته باشید.(سه راه خیام - خیام 1 - پلاک 46)

?

برای حضور در این کارگاه آیا باید مقدمه ای بر متلب یاد داشته باشیم؟

یکی از ویژگی های این کمپ تخصصی اینه که شما در سطوح مختلف استفاده خودتون رو از این برنامه خواهید کرد. بعلاوه که در طول کلاس و بعد از اون فیلم های آموزشی برای کاربران (در سطوح مختلف) تدوین شده که در اختیارشون قرا داده میشه. همچنین برای کاربران تازه کار از ساعت 8 الی 9 زمان برای آشنایی اولیه در نظر گرفته شده

ویژگی های خاص? کمپ های ما چیه؟

علاوه بر مربی و زمان مناسب که خدمتتون توشیح دادیم. مهمترین مورد مدل آموزشیه ما است. روش Learning by doing یکی از به روزترین و کاربردی ترین روش های آموزش در دنیا محسوب میشه که در کمپ های ما جریان داره. بعلاوه که شما در یک محیط بسیار مفرح با کلاسی بسیار شکیل و مجهز به انواع امکانات آموزشی، به همراه فضایی برای استراحت، بدون دغدغه نهار، حاضر خواهید بود.

چی لازمه با خودم بیارم؟

حتما حتما نیاز دارید با خودتون لب تاب داشته باشید. این یک کارگاه دوطرفه است و شما درگیر مستقیم خواهید بود و استاد یک به یک با شما ارتباط خواهد داشت. حتی فیلم های آموزشی بعد برنامه هم متناسب با هر کاربر به اون ارائه خواهد شد.


آیا این کمپ باز هم اجرا میشه؟

هر چند ممکنه این کمپ در طول سال پیش رو برنامه ریزی بشه اما این شرایط بهاره دیگه تکرار نمیشه...


هزینه اجرا کمپ گرون نیست؟

ما در مدرسه بین المللی پژوهش همه شما رو دعوت می کنیم به مهارت افزایی. اما یک اصل مهم هست که هیچ وقت نباید فراموش کنیم. شما برای بدست آوردن مهارت باید زمان مناسبی رو برای اون مهارت هزینه کنید که میتونه با خوندن یک کتاب آموزشی محقق بشه. البته راه دومی هست که پای درس کسی که اون مهارت رو یاد گرفته بشینید و زمان برای خودتون بخرید. البته همه این ها سرمایه گذاری برای آینده خودتونه...

بعلاوه که شما با حضور در یک کمپ به هدف میزنید و زمان و هزینه خودتون رو هدف دار خرج می کنید. پس شک نکنید که ارزششون داره...

راستی برای گروه های سه نفره 30درصد هزینه رو به شما عیدی میدیم...

آدرس:مشهد سه راه خيام - خيام يک - جنب ساختمان پديده - پلاک 46