رویداد به پایان رسیده است!
کوچینگ گروهی تاب‌آوری و خاموش کردن استرس در تاریخ چهارشنبه ۱۶ مهر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۶ مهر ساعت ۱۸:۰۰

کوچینگ گروهی تاب‌آوری و خاموش کردن استرس

 • از ۲۵۰,۰۰۰ تومان
 • آنلاین
 • توسعه فردی و خانواده
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

داستان من


واقعیت این است که استرس‌ها وجود دارند و انرژی ما را می‌گیرند، انرژی‌ای که می‌توانیم صرف پیشرفت و توسعه‌ی خود کنیم.

اما:

 • آیا می‌شود برای همیشه از دست یک استرس رها شد؟
 • آیا می‌شود یک مسئله ( یک فکر، یک احساس، یک موقعیت) که همواره با ماست و مدام ما را اذیت می‌کند، اثر خودش را از دست بدهد؟

بسیار شنیده‌ایم و باور داریم: "کسی که بتواند استرسش را کنترل کند، فرد آرام‌تری است". توصیه‌ای که اغلب می‌شنویم این است که "استرست را مدیریت کن تا آرام‌تر شوی".

 • آیا با این توصیه موافق هستید؟
 • آیا تاکنون تلاش کرده‌اید از این توصیه استفاده کنید؟
 • آیا توانسته‌اید موفق شوید و استرس‌های خود را خاموش کنید؟

 اگر همچنان در کنترل استرس خود موفق نشده‌اید و استرس‌هایی هستند که دائماً با خودتان مرورشان می‌کنید و آرزو دارید که تمام بشوند. اگر احساس درماندگی می‌کنید از اینکه هیچ راه‌حلی برایش نیست.

نگران نباشید.

 

ما انسان‌ها در شرایطی که هیجانات منفی سنگینی را تجربه می‌کنیم، عملکرد مطلوبی نداریم و اگر هم داشته باشیم، امکان تداوم با عملکرد بالا در آن شرایط را نخواهیم داشت. استرس‌ها و هیجانات منفی ما، به‌طور مستقیم شادمان بودن ما و میزان آگاهی ما برای تصمیم‌گیری کارآمد را تحت تأثیر قرار می‌دهند. هرچه مهارت تاب‌آوری در ما بالاتر باشد، امکان زندگی شادمانه‌تر و خلق آینده مطلوب را به دست خواهیم آورد و سطح رضایت بالاتری از زندگی را تجربه خواهیم کرد. 

  

 

 • این توقع را نداریم که باوجود استرس‌ها هم بتوانید به زندگی ادامه دهید.
 • قرار نیست استرس‌های خود را کنترل کنید.
 • قرار نیست حتی مدیریتشان کنید.
 • از شما نخواهیم خواست که خودتان همراه استرس‌هایتان بپذیرید.

 

 

با هیجانات منفی و استرس‌ها مواجه می‌شوید.

در فضای کارگاهی و به‌طور عملی، کارکرد مواجه‌شدن با یک هیجان منفی را تجربه می‌کنید.

به بینش و آگاهی برای مدیریت بهتر استرس و هیجانات منفی خود در آینده دست پیدا می‌کنید.

از ابزاری استفاده ‌می‌کنیم که نه‌تنها استرس‌های خود را کم اثر و خاموش می‌کنید بلکه قطعیت‌های خود را نشانه می‌گیرید و به بینشی دست پیدا می‌کنید که به آرامش شما می‌انجامد.

به کمک ابزار استرس، استرس‌های خود را خاموش خواهید کرد و یاد خواهید گرفت که چگونه این ابزار را همواره در زندگی خود و در رویارویی با موقعیت‌های تازه استفاده کنید.

 

 

این کارگاه مناسب همه افرادی است که درگیر هیجانات منفی (خشم، نفرت، افسوس، استرس، ترس و ...) هستند، به همین جهت در همه رده‌های سازمانی نیز قابل‌اجرا است.

توجه: این کارگاه برای افرادی که درگیر افسردگی، اضطراب عمیق یا اختلالات روحی هستند، همچنین کسانی که گمان می‌کنند قربانی شرایط شده‌اند و مسئولیتی متوجه آن‌ها نیست، مناسب نیست.

 

 

 • سارا - کوچ:

کارگاه تاب آوری برای من فرصتی بود که با استرس های خودم خلوت کنم. استرس هایی که شاید از نظر خودم می شناختمشون ولی واقعیت این بود که خیلی ناشناخته بودن.
من تو کارگاه با یکی از استرس هام روبرو شدم ، دیدمش ، شناختمش. جنسش برام مشخص شد.
برای من پر از یادگیری و حس خوب بود.

 

 • سپیده - پرستار ( سوپروایزر ):

اولین بار بود که در این کارگاه شرکت می کردم. مدرس کارگاه ( جناب محمد افشین )  مطالب رو  بسیار  خوب جا انداختند . مطالب بسیار قابل درک ارائه شد و در همان زمان پاسخگوی سوالات بودند و رفع اشکال صورت می گرفت. تمرین پایانی کارگاه  و توضیحات پس از اون هم در جا افتادن مطلب بسیار موثر بود .
نکته کارگاه برای من : برخورد متفاوت و ریشه ای تر با استرس و رفع اون بود.

 • ساناز - سرپرست برنامه ریزی

چیزی که برای من تاثیر داشت، راهکار عملی برای پیدا کردن منشا استرس و حل کردن واقعیش بود ، نه به صورت سطحی یه کاری رو برای یه استرس انجام بدی. 
من واقعا با انجام تمرین استرس رو تجربه کردم و با ادامه تمرین آروم شدن تو اون موضوع خاص رو تجربه کردم و احساس کردم راهکار جواب می ده.

 

 • نوید:

دوره تاب آوری و خاموش کردن استرس یکی از الهام بخشترین دوره هایی بود که تاکنون شرکت کردم ، از یک طرف شوق تدریس و هیجان انتقال مفاهیم از آقای محمد مثل همیشه فوق العاده و ستودنی بود و از طرف دیگه برای من حین فرآیند آموزش و در کنار یادگیری مطالب ، یک کشف شخصی از جنس خودشناسی پیش اومد که بسیار در این مرحله از زندگی به کارم اومد.

موضوع دوره بسیار کاربردی و راهگشا هست و در صورت اجرا و تمرین میتونه به عنوان یک ابزار کامل استفاده بشه.

ضعف قابل عرضی وجود نداشت ، تنها نکته که ناگزیر این زمانه هست و میشه بهش اشاره کرد، مجازی بودن جلسه بود ، البته که مربی تمام تلاش خود رو برای انتقال دانسته هاشون کردن اما برخی از افراد بخاطر ترجیح شخصیتیشون به یادگیری مفاهیم در یک پروسه تعاملی ممکنه بهره بیشتری رو در کلاس حضوری ببرند.

باز هم از آقای محمد بخاطر تاثیری که در این مرحله از زندگی من داشتن قدردانم.

 

 • نسرین - کارمند

ويديوي وبينارو كامل ديدم. از يك ساعت اول به بعد بيشتر جذب صحبتها شدم. مفهوم كانتر فكت برام جديد و جذاب بود. 

 


معرفی resilianceacademy


 

این آکادمی در زمینه تاب‌آوری و مدیریت استرس فعال می‌باشد. در فیلم زیر درباره این شرکت بنیانگذار توضیحاتی داده شده است.

در این کارگاه از محتوا و مطالب این آکادمی استفاده شده است

افشین محمد
افشین محمد
کوچ حرفه ای با تاییدیه ACC از فدراسیون بین‌المللی کوچینگICF

از کودکی عموماً در حالات و شرایط بحرانی عملکرد خوب و قابل اتکایی داشته‌ام و یاد گرفته‌ام همواره تلاش کنم.

کارآفرینی و کار با شرکا را بیست سالی است تمرین می‌کنم، زندگی برای من این گونه بوده، شکست می‌خورید، افسوس می‌خورید، تصمیمات اشتباه می‌گیرید و گاه درمانده می‌شوید، در عین حال درس‌های جدید یاد می‌گیرید، پیروز می‌شوید، دوستی‌های جدید می‌سازید و وارد چالش‌های جدید و متفاوت می‌شوید.

تجربیات زیسته و درکم از ضعف و آسیب‌پذیری، به خودم، همراهان و مراجعانم کمک کرده که روابطی عمیق‌تر، کارآمدتر و همدلانه‌تر با خود و دیگران بسازند و درگیر چالش‌ها و حل مسائلی بشوند که مهم‌تر و برای آنها معنادارتر و لذت‌بخش‌تر است و در این مسیر با حداقل هیجانات منفی ناکارآمد پیش بروند.

در مسیر خلق کارهای نو، به میانه عمر که رسیدم، حسی درونم به دنبال راهی معنادارتر بود که وارد فضای کوچینگ و تسهیل‌گری شدم و این دنیای جدید، برای من درس‌آموخته‌های فراوان و امکان‌های بزرگی ایجاد کرده است.

سوالات متداول

برای کسب اطلاعات بیشتر با چه شماره‌ای در ارتباط باشیم؟
منتظر شنیدن صدای گرم شما هستیم، ۸۸۰۳۷۸۳۴
پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
خیر
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نه لازم نیست

برگزار‌کننده

آواتار

کلام یادگیری فردا(کیف کو)

کلام یادگیری فردا شامل تعدادی از کوچ‌های حرفه‌ای، مورد تایید فدراسیون بین‌المللی کوچینگ ICF است. این گروه آموزش‌های مهارت‌محور را با کوچینگ و منتورینگ، ترکیب کرده است؛ بدین ترتیب که موضوعات آموزشی با استفاده از روش کوچینگ ارائه می‌شود. این موضوعات به

رویداد های برگزارشده۹۷
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۶۰ نفر