رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

آموزش شبیه‌سازی دینامیک مولکولی

 • آنلاین
 • ۸۹۹,۰۰۰ تومان
 • کمپ بیوانفورماتیک
پنج‌شنبه ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

کارگاه آنلاین برنامه نویسی پایتون

 • آنلاین
 • ۶۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

ششمین دوره طراحی محصول آکادمی یوزراکس

 • آنلاین
 • از ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • تیم برگزاری رویداد نوآفرینان
یک‌شنبه ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

دوره مقدماتی برنامه نویسی IOS

 • آنلاین
 • از ۱۱۰,۰۰۰ تومان
 • انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه فردوسی مشهد
کاور
"گلوبال گیم‌جم 2022" در تاریخ جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

گلوبال گیم‌جم چیست؟

 

رویداد بازی‌سازی گلوبال گیم‌جم یکی از مهم‌ترین رویدادهای بازی‌سازی بین‌المللی است که در آن هزاران بازی‌ساز از سراسر دنیا بطور هم‌زمان دو روز فرصت دارند تا در مورد یک موضوع واحد بازی‌های جدید، خلاقانه و مبتکرانه بسازند.

امسال ششمین سالی است که در آواگیمز افتخار برگزاری رویداد گلوبال‌گیم جم را داریم؛ آواگیمز در سال‌های گذشته شلوغ‌ترین و محبوب‌ترین سایت گلوبال گیم جم در ایران بوده که خبر آن هر سال توسط رسانه‌های اجتماعی بین‌المللی مربوطه پوشش داده شده است. نکته قابل توجه در این رویداد حضور شرکت‌های مطرح بازی‌سازی کشور در میان سایر تیم‌های شرکت‌کننده است؛ شرکت هایی که بازی‌های منتشر شده موفق در بازار داخلی و خارجی دارند.

 در گلوبال گیم‌جم 2021 که به دلیل پاندمی کرونا امکان برگزاری رویداد بصورت حضوری فراهم نبود و رویداد بصورت آنلاین برگزار شد، بیش از 120 باز‌ی‌ساز حضور داشتند و در نهایت 20 بازی در سایت گلوبال گیم‌جم آواگیمز به ثبت رساندند. نکته بسیار مثبت رویداد آنلاین این بود که توانستیم میزبان تعدادی از  بازی‌سازان ایرانی ساکن در خارج از کشور و همچنین از سراسر شهرهای ایران باشیم.

 

 

 

رویداد آنلاین گلوبال گیم‌جم آواگیمز چگونه برگزار می شود؟

با توجه به این که همچنان در ایران پاندمی کرونا وجود دارد و سلامتی بازی‌سازان اهمیت بسیار بالایی برای ما دارد، رویداد امسال نیز آنلاین است و متاسفانه نمی‌توانیم مانند سال‌های گذشته میزبان شما در سایت آواگیمز باشیم. اما تلاش کرده‌ایم رویداد را در یک پلتفرم آنلاین  که امکانات مناسبی برای حضور تعداد زیادی شرکت کننده‌ داشته باشد برگزار کنیم.  بنابراین شما برای استفاده از امکانات پلتفرم نیاز به دسترسی به اینترنت دارید!

اطلاعات مربوط به نصب و حضور در پلتفرم رویداد بعد از ثبت نام برای شما ایمیل می‌شود.

علاوه بر آن برای حفظ پویایی رویداد و آشنایی با دیگر شرکت‌کننده‌ها در پلتفرم رویداد بخش‌هایی برای تیم‌سازی، ایده‌پردازی، بازی، گپ و گفت، جلسه دورهمی و همچنین مسابقه با جایزه خواهیم داشت.

 

این رویداد چه تجربه‌ای را برای شرکت‌کنندگان به ارمغان خواهد آورد؟

این رویداد برای شما فرصت خوبی خواهد بود تا از فرایند معمول خود در بازی‌سازی فاصله بگیرید و فقط و فقط به خلاقیت و کامل کردن ایده فکر کنید. ممکن است در این مدت زمان، طرح پروژه جدیدی از بازی را پایه‌ریزی کنید؛ اما به طور کلی خروجی بازی گیم‌جم لزوما درآمدزا نخواهد بود یا جایی منتشر نخواهد شد.

البته ممکن هم هست ایده‌هایی در طول این ۴۸ ساعت به فکرتان برسند و در نهایت تبدیل بشوند به بازی‌هایی که هیچ‌وقت فکر نمی‌کردید روزی بسازیدشان!

نکته مهم اینست که در این رویداد تلاش می‌کنیم تا با وجود همه خبرهای بد در دنیا از هم انرژی بگیریم، با تیم‌های موفق بازی‌سازی از نزدیک آشنا شویم، تیم‌های جدید را بشناسیم، به عشق بازی‌سازی، دلگرم آینده بمانیم و از تجربه خود لذت ببریم!

رویداد چطور برگزار می‌شود؟

 

آواگیمز در ساعت ۱۸ چهارشنبه ششم بهمن ماه، طی یک جلسه آنلاین به طور رسمی رویداد را آغاز خواهد کرد و رویداد آنلاین ما در ساعت ۱۸ روز جمعه هشتم بهمن تمام خواهد شد.

 

برگزارکنندگان

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
افتتاحیه رویداد۱۸:۰۰۱۹:۳۰

سوالات متداول

بعد از ثبت نام در ایمیلی تمام توضیحات مربوط به پلتفرم و نصب و راه اندازی آن برای شما ارسال می‌شود.
یکی از جذابیت‌های این رویداد این است که به صورت فرد ثبت‌نام کنید و در زمان برگزاری رویداد یاتیم تشکیل دهید یا به تیم‌های حاضر دیگر بپیوندید. از چند روز قبل از رویداد می توانید از طریق فرمی که در سرور دیسکورد رویداد قراردادیم اقدام به تیم‌یابی کنید.
تم رویداد به صورت جهانی انتخاب خواهد شد و آواگیمز آن را یک هفته قبل از رویداد به شرکت‌کنندگان اعلام خواهد کرد
این رویداد برنده ندارد! هدف رویداد این است که با ایده و دیدگاهی جدید به یک موضوع نگاه کنید و در نهایت ایده‌ی نوآورانه‌ی‌ خود را با ایده‌های هزاران نفر دیگر که در همان مدت زمان کم بازی ساخته‌اند، مقایسه کنید.

ویدیو از آپارات

خلاصه‌ای از گلوبال گیم‌جم سال گذشته
برگزار‌کننده:
آواگیمز (Avagames)
۱۳۱۴
دنبال کننده
۳۱
کل رویدادها

بیشتر از ۲۰۰ نفر (۸۱%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.