رویداد به پایان رسیده است!
گپ ناب در تاریخ سه‌شنبه ۱۵ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
سه‌شنبه ۱۵ بهمن ساعت ۱۷:۰۰

گپ ناب

  • ۱۵,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره گپ نابگپ ناب نام سلسله رویدادهایی است، که با شیوه ی ارائه و گفتمان مطالب علمی و نوآورانه ، با ادبیاتی داستان گونه و با دغدغه ی نوآوری ، آموزش و فراگیری ، برگزار می شود.

گروه برگزار کننده گپ ناب ، به این ایده در تابستان 98 بعد از بررسی و پرورش ، جان بخشیدند و بدین ترتیب ابتدای پاییز 98 بهار برنامه ریزی های گپ ناب شد. تیم خالق گپ‌ناب این رویداد را به صورت ماهیانه ، سه شنبه ی آخر هر ماه در تهران ، سالن همایش پژوهشکده ی انرژی دانشگاه شریف با ظرفیت یکصد و هشتاد مخاطب ، برگزار می کنند که این مخاطبان از مدیران و کارمندان همراه نوآور بانک ، کارآفرینان، دانشجویان ،دانش‌پژوهان ، مردم عادی و همه ی علاقه مندان به آموزش و تبادل دانش و اندیشه هستند. و اما، صد البته که در مسیر پویایی نهفته در ماهیتش ، گپ ناب محدود به مرزهای ایران نمانده و در ارتباط با ایرانیان مقیم خارج از کشور به رشد و تعالی در ارتباطات جهانی خواهد رسید.

موضوعات گپ ناب در گروه های مختلف و بسیار متنوع دسته بندی می شوند که در هر رویداد یکی از این موضوعات محوریت دارند. بدیهی است که شریان حیات‌بخش این رویدادها انعکاس اندیشه و نظرات مخاطبان بوده و تپش های پرشور برگزاری آن به خواست و مشارکت شرکت کنندگان بستگی دارد ، چنان که در صورت گسترده و مقبول تر بودن برخی موضوعات و زمینه ها ، در بیش از یک رویداد و در بازه های زمانی مشخص به آنها پرداخته خواهد شد.

اهداف گپ ناب:
نو آوری ، طرح و پرورش ایده های نو آورانه ، رسالت محوری این رویداد هاست. گپ‌ناب به تکرار نمی پردازد و « قصد ندارد چرخ را از نوع اختراع کند.»

اهداف این گروه در برگزاری رویدادها حول محور گفتمانی نو آورانه در گردش است و در این میان اهداف دیگر:
ارتقاع سطح علمی با طرح مباحثی کار بردی
ایجاد فضایی دانش محور در سطحی گسترده و مکرر
انتقال زوایای خاص و بدیع علوم و‌ تئوریها در جریان گفتمان و تجربه
گرد همایی صاحبان اندیشه در محیطی مرتبط و ایجاد شبکه های ارتباطی دانش محور
ایجاد امکان دسترسی و همفکری با یکدیگر برای صاحبان دغدغه های علمی ، شغلی و اجتماعی
و…
گپ ناب امیدوار است این سلسله رویدادها به نوبه ی خود راهی روشن و روشنگر در مسیر نوآوری و دانش پروری و نیل به اهداف تعین شده بگشاید.
در این مسیر کنار ما باشید.

سخنرانان

دکتر شهاب جوانمردی
دکتر شهاب جوانمردی
مدیرعامل فناپ
دکتر روح الله رحمانی
دکتر روح الله رحمانی
رئیس هیئت مدیره دیجی کالا نکست
محی سنیسل
محی سنیسل
فعال حوزه کسب و کار

برگزارکنندگان

گپ ناب
گپ ناب
نوآور

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی

آدرس

تهران طرشت، خیابان شهید تیموری، پژوهشگاه انرژی شریف

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

گپ ناب گپ نابی

گپ ناب نام سلسله رویدادهایی است، که با شیوه ی ارائه و گفتمان مطالب علمی و نوآورانه ، با ادبیاتی داستان گونه و با دغدغه ی نوآوری ، آموزش و فراگیری ، برگزار می شود. گروه برگزار کننده گپ ناب ، به این ایده در تابستان 98 بعد از بررسی و پرورش ، جان بخشیدند

رویداد های برگزارشده۱
رویداد های فعال۰