رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

فرمول کسب درآمد از تدریس

 • آنلاین
 • ۳,۹۹۰,۰۰۰ تومان
 • مدیریت فکر
یک‌شنبه ۱۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

چگونه طراحی سایت فروشگاهی با وردپرس WordPress انجام دهیم؟

 • آنلاین
 • ۱,۲۶۰,۰۰۰ تومان
 • سجاد اشتیاقی
پنج‌شنبه ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

وبینارهای آنلاین پرفکت متد

 • آنلاین
 • ۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • محمد ترک
دوشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

کاهش ریسک کسب و کار، بعد از فیلترینگ اینستاگرام

 • آنلاین
 • رایگان
 • مسعود الوهیمی
کاور
"روشهای کنتـرل و بازگشت مشـتری در اقتصاد سخت" در تاریخ پنج‌شنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
گروه بیمه، بانک و اعضای ایوند
این بلیط ویژه نمایندگیهای بیمه، بانکهاو اعضای ایوند است.
-
۷۸,۰۰۰ تومان
بلیط ویژه انجمن و فعالان آموزشگاه های فنی و حرفه ای
-
۷۸,۰۰۰ تومان
150 نفر اول همراه با یک هدیه عالی و منحصربفرد
-
۱۹۸,۰۰۰ تومان
تمام شد
بلیط مرحله سوم، با یک هدیه عالی و منحصربفرد
-
۲۷۰,۰۰۰ تومان
بلیط مرحله آخر با قیمت واقعی کنفرانس
-
۳۵۰,۰۰۰ تومان

توضیحات بیشتر

یک خرید عـالی، در یک فرصت استثنایی، برای 87 نفر تا 8 شهریور:

فراتر از بازاریابی و فروش، تکرار چرخه های خرید در اقتصاد سخت

پس از نزدیک به دو سال کار پژوهشی با استفاده از بومی سازی دانش و تجربه کشورهای موفق اروپایی و آسیایی از جمله ICRT و MRS کشور انگلستان و بخش تحقیقات دانشگاه مالایا و با همکاری اساتید برجسته کشور، نخستین کنفرانس تخصصی "اصول و روشهای کنترل و بازگشت مشتری" برنامه ریزی و با موفقیت کامل و اسـتقبال بی نظیر برگزار شـد. پس از برگزاری دوره دوم وسوم، با بروز آوری مطالـب و اطلاعات و با اسـتفاده از نتـایـج دوره های پیشین کـنفرانس، دوره چهارم برنامه ریزی و با همـکاری بهترین اساتید کشور در این زمینه تخصصی، با رویکردی ویژه برگزار می گردد.


 #مشتري، بهترين پس انداز و پشتوانه در شرايط بحران است. شرایط اقتصادی به هر سو که پیش برود صاحبان بازار کسانی خواهند بود که گروه مشتریان خود را تحت کنترل نگه داشته اند.

با ما در ارتباط باشید:

09376296162

09128351175

02177680712-6

برنامه این کنفرانس فراتر از پرداختن محض، به مفاهیمی مانند بازاریابی و فروش است. لزوم داشتن مشتریان جدید برای هر شرکت یا سازمان بر کسی پوشیده نیست و هر سازمانی کما بیش برنامه های خود را برای دستیابی به آن دارد. اما توجه به این موضوع که بر اساس تحقیقات علمی انجام شده، هزینه نگهداری و از دست ندادن مشتریان فعلی هر سازمان یا بنگاه اقتصادی %70 کمتر از هزینه یافتن مشتری جدید است، اهمیت موضوع کنترل و بازگشت مشتری را مشخص می نماید. بر همین اساس مفهوم فروش و مدیریت فروش نیز قابل تجدید نظر خواهد بود.


محورهای اصلی کنفرانس:

ارزیابی و ارزشیابی مشتری از دیدگاه فروش

اشکال و مکانیزمهای تکامل یافته کنترل مشتری

استراتژی های کنترل و راهبری مشتری

روشهای توسعه اثربخش کارکردهای فروش در کنترل مشتری

تفاوتهای مشتری و مصرف کننده در فرآیند طراحی سیستم کنترلی

رویکرد بازار گرایی در کنترل و بازآفرینی مشتری

روشهای طراحی مسیر و تسهیل بازگشت برای مشتری

روشهای شناخت چرخه و طول عمر مشتری در طراحی فرآیند کنترل

حد پذیرش شرایط و هزینه ها در تجاری سازی مشتری

مدیریت ریسکهای نوظهور در کنترل و بازگشت مشتری

مکانیزمهای BIG DATA و کنتـرل گـروهی مشـتریان

مدیریت ابزارهای فناوری در کنترل و بازگشت مشتری

بررسـی و تحلیـل اسـتانداردهای بیـن المللـی مشـتری مـداری

تحلیل رضایت و شکایت مشتری با رویکرد فروش

طراحی و تدوین نظام انگیزش و پاداش برای مشتری

هنجـارشناسی و آینـده پـژوهی در کنتـرل و بازگشت مشـتری

برنامه ریزی ذخیـره سـازی مشـتری و ذخـایر مشـتریان

 

مردم در شرایط فعلی به دنبال #خرید_هوشمندانه اند، دنبال خوب خریدن و خریدهای ویژه هستند. درنتیجه باید برایشان به نحوی ثابت کنیم که آنچه را که دارید به آنها می دهید از #امتیازات_ویژه ای برخوردار است.

با ما در ارتباط باشید:

09376296162

09128351175

02177680712-6 

هدیه انحصاری و کاربردی به 150 نفر اول:

در سه دوره گذشته کنفرانس با توجه به اهمیت و نگاه جدید به مقوله مشتری مطالب و آموزش ها بسیار  خوب و منحصر به فردی توسط اساتید ارایه شد.  این پکیج که شامل فیلم کامل ارایه اساتید در سه دوره گذشته است، به عنوان هدیه به 150 نفر اول که در کنفرانس ثبت نام می کنند تعلق خواهد گرفت. این عزیزان در واقع با پرداخت مبلغ یک کنفرانس مطالب کاربردی و تخصصی چهار کنفرانس را دریافت خواهند کرد. دریافت پکیج کامل فیلم سه دوره گذشته برای سایر شرکت کنندگان شامل 150 هزار تومان هزینه اضافه خواهد بود.

 

 کنترل و بازگشت مشتری یک برنامه و رویه است نه یک تکنیک بازاریابی و فروش. به عبارت دیگر برنامه های کلان وهدفمند بازاریابی و همچنین فروش پایدار، بر اساس استراتژی کنترل و بازگشت مشتری موفق می توانند ادامه پیدا کنند. از مهمترین اهداف برنامه کنترل و بازگشت مشتری به عنوان پشتوانه نظام مدیریت بازاریابی و فروش پیشرفته، بازارداری است. 

 

اینکه ما اکنون خود را برای آینده چقدر آماده می کنیم برای کسب و کار ما تعیین کننده است. میزان آمادگی ماست که تعیین می کند در آینده، جزء شرکتهای تعطیل شده باشیم یا صاحبان بازار در شرایط سخت اقتصادی. 

 

با ما در ارتباط باشید:

09376296162

09128351175

02177680712-6 

 

در اثر نبود برنامه کنترل و بازگشت مشتری، توسعه بازار هرگز اتفاق نمی افتد و هزینه های هنگفتی برای بازاریابی مشتریان بی بازگشت و فروش ناپایدار کالا و خدمات، پرداخت خواهد شد.

 

در شرایط اقتصادی سخت، اولین اقدام رقبا حذف مزیت رقابتی شماست. 

پیشرو باشید...

برای حفظ جان کسب و کارتان چاره ای جز تزریق #خلاقیت و #ذخیره_مشتری ندارید!

 

با ما در ارتباط باشید:

09376296162

09128351175

02177680712-6 

 

تخفیف ویژه به شرکت کنندگان در کنفرانس چهارم در سمینارها و کارگاه های آیـنده

تسهیلات دیگری که دبیرخانه کنفرانس برای همه شرکت کنندگان در دوره چهارم در نظر گرفته است، 20 درصد تخفیف برای پکیج کامل سمینارها و کارگاه های بعد از کنفرانس، شامل 9 عنوان کاربردی و مجموع این تخفیف 370 هزار تومان است. البته نکته مهم این است که علاقه مندان می توانند پکیج کامل، یک یا چند عنوان را به دلخواه و بر اساس نیاز خود انتخاب نمایند و در هر صورت تخفیف ویژه شرکت کنندگان در کنفرانس چهارم شامل آن خواهد شد.

عناوین سمینارها و کارگاه های مذکور عبارتند از:

*طـراحـی فـروش با رویکـرد کنتـرل و بازگشـت مشـتری

*مدیریت مشتری و بازاریابی محصول در نمایندگیهای فروش

*تکنیک های متقـاعدسـازی در مذاکـره حرفـه ای

*مذاکـرات حرفـه ای در وصـول مطالبات فـروش

*اصـول و روشـهای  جـذب و اسـتخدام نیـروهای فـروش

*بـرنامه ریـزی و مدیـریت شـادکامـی در سـازمـان

*تکنیک های مـذاکره تلـفنی موفـق

*افزایش راندمان فـروش بدون افزایش منابع و سـرمایه

*اسـتراتژی های قیـمت گـذاری و قیـمت گذاری رقـابتـی

 

 سایر برنامه های ما را در سایت  www.afaghsanatgroup.com   ملاحظه فرمایید.

 

مزیت های استثنایی کنفرانس برای شرکت کنندگان

دریافت پکیج کامل فیلم اطلاعات و آموزشهای تخصصی این حوزه  استراتژیک و خاص به عنوان هدیه، که توسط بهترین اساتید کشور در سه دوره گذشته ارایه شده است. این پکیج خود به تنهایی بسیار ارزشمند و منحصر بفرد است. به عبارت دیگر شما با یک پرداخت، محتوا و مطالب آموزشی چهارکنفرانس را دریافت خواهید کرد.

 

بهره برداری از جدیدترین آموزه های حوزه کنترل و بازگشت مشتری با رویکرد ذخیره و راهبری مشتری در شرایط بحران، که توسط اساتید دوره چهارم ارایه می گردد و در شرایط فعلی جدی ترین نیاز هر سازمان،شرکت یا کسب و کاری است.

 

بهره برداری از نظرات و تجربیات شرکت کنندگان و جلسات پرسش و پاسخ با حضور اساتید کنفرانس

 

دریافت 20 درصد تخفیف ویژه برای سمینارهای کاربردی و کارگاه های تخصصی پس از کنفرانس (9 عنوان)

 

بازدید و ارتباط مستقیم با شرکت ها و موسسات حاضر در نمایشگاه جانبی کنفرانس

 

دریافت پکیج آموزشی و گواهینامه کنفرانس چهارم

 

همچنین نهار و میان وعده میهمان ما خواهید بود.

 

وضعیت کنونی یا بهبود می یابد ویا عادی می شود اما بهرحال کسب و کارهای هوشمند در بازار آینده وجود خواهد داشت.  #بحران_اقتصادی بهترین فرصت برای فتح قلب مشتریست. پس از این دوران،مردم #برندهای همراه و همیار خود را بیاد خواهند داشت.

با ما در ارتباط باشید:

09376296162

09128351175

02177680712-6 


موفقیت سازمان ها در گرو حفظ و پایداری مشتریان است. دراین کنفـرانس، پایداری سازمان و فروش پایدار، از طریق  روشهای کنترل، نگهداشت و بازگشت مشتری  به صورت تخصصی، توسط اسـاتید برجسته کشور بررسـی می گردد. 


نمایشگاه جانبی کنفرانس

با توجه به حضور بیش از 400 نفر از مدیران و کارشناسان شرکتها و سازمانهای مختلف از سراسر کشورارایه دهندگان خدمات مختلف نظیر نرم افزارهای CRM  ، اپلیکیشن های مرتبط، مشاوره های استانداردهای بین المللی مشتری مداری، انتشارات، موسسات ارایه دهنده دوره های آموزشی مرتبط و سایر شرکتها و سازمانهای علاقه مند میتوانند با استفاده از فرصت کنفرانس، خدمات و محصولات خودر را به شرکت کنندگان معرفی نمایند. در واقع کنفرانس یک فرصت دو جانبه و بی نظیر برای ارایه دهندگان خدمات و استفاده کنندگان از خدمات مربوط به این حوزه است. برای بهره برداری هرچه بیشتر متقاضیان، خدمات نمایشگاهی با قیمتی عالی عرضه می گردد. لازم به ذکر است با توجه به موقعیت فضای نمایشگاه نسبت به ورودی و همچنین سالن کنفرانس، شرایطی کاملا تعاملی و در دسترس برای تمام متقاضیان حضور در نمایشگاه، به شکل برابر فراهم شده است ضمن اینکه به دلایلی که عنوان شد و باهدف ارتباط هرچه بیشتر با بازدیدکنندگان، به هیچ عنوان غرفه بندی محصور توصیه نمی گردد.

 جهت هماهنگی برای حضور در این بخش پس از انتخاب فضای مورد نظر از طریق تلفنهای 77636341-2 با ما در ارتباط باشید.

فرصتهای عالی در بخش حامیان کنفرانس

موسسات و شرکتهای متقاضی حضور در بخش حامیان کنفرانس می توانند با استفاده از شرایط بی نظیر کنفرانس ازخدمات اسپانسرینگ با شرایطی عالی نهایت بهره برداری را بنمایند. سازمانها و موسسات متقاضی میتوانند پس ازمطالعه شرایط مربوطه در این بخش حضور پیدا کنند.

 

 

حامیان

سخنرانان

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی--

سوالات متداول

مؤسسه ره آوران آفاق صنعت در سال 81 با هدف ارائه خدمات آموزش، مشاوره، تحقيق و پژوهش به واحدهاي توليدي ، صنعتي و خدماتي كشور تاسيس گرديد . اين مؤسسه پس از اخذ گواهينامه ارائه خدمات فني و مهندسي در زمينه سيستم هاي مديريت و بهبود كيفيت از وزارت صنايع و معادن و همچنين تاييد صلاحيت آموزشی از مؤسسه استاندارد و تحقيقات صنعتي ایران، موفق به دریافت گواهینامه تایید صلاحیت آموزشی از شرکت ملی نفت ایران و استانداری تهران (سازمان مدیریت و برنامه ریزی) گردید. همچـــنین ره آوران آفاق صنعت در ادامه موفقیت های خود دوبار پیاپی در جشنواره امیرکبیر برگزیده شد و لوح و تندیس افتخار این جشنواره را دریافت کرد. این موسسه همچنین در کنفرانس برند آموزش به عنوان برند برتر در زمینه آموزشهای تخصصی بخش صنعت برگزیده شد. مؤسسه ره آوران آفاق صنعت در بخش آموزش تاکنون توانسته است با برگزاری بيش از 2800 دوره و سمينار آموزشي در محل موسسه و 3500 دوره آموزشی در محل سازمانها و کارخانجات، آموزش حدود 12000 نفر از شاغلين در سطوح مختلف سازمانها و صنايع مختلف را به انجام رساند كه اين موفقیت با همكاري صميمانه مشتريان، اساتيد بخش صنعت ‌و دانشگاه كه به صورت ثابت و غیرثابت با مؤسسه همكاري دارند و با تكيه بر دانش و تجارب فني و سوابق اجرايي پرسنل مؤسسه، به دست آمده است. فعالیتهای موسسه در دو گروه کلی آموزشهای کاربردی و همایشهای تخصصی تقسیم میشود. در بخش همایشهای تخصصی نیز موسسه ره آوران آفاق صنعت توانسته است چندین همایش ملی و بین المللی را طراحی، برنامه ریزی و با موفقیت کامل برگزار نماید و در این زمینه صاحب اعتبار و سبک خاص خود است. یادآور می شود این موسسه در حال حاضر با شرکت های بزرگی از جمله شرکتهای حوزه نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع فولاد، خودروسازی، سیمان، صنعت داروسازی، معادن خودرو، برق و بسیاری از سازمانهای دولتی و غیر دولتی در اکثر استانهای کشور همکاری آموزشی دارد. برخی از دیگر سوابق موسسه عبارتند از: *موسسه آموزشی برتر کشور در جایزه ملی تعالی آموزش *برگـزیده دومیـن و سومیـن جشنواره امیرکبیـر *دبیـرخانه مجمـع تخصصـی مدیـران آمـوزش *مـرجـع تخصصـی رویـدادهـای حـوزه انبـار *برگـزیده سومیـن کـنفرانس بیـن المللی آمـوزش *برگـزیده اولیـن جشـنواره برنـد برتـر آمـوزش *دبیـرخانه کنفرانس ملـی رفتـارشناسی حـریـق *دبیـرخانه کنفرانس ملی کنتـرل و بازگشت مشـتری *دبیـرخانه کنفرانس بین المللی سیستمهای نوارنقـاله *دبیـرخانه کنفرانس لجسـتیک در فرماندهی حوادث *دبیـرخانه کنفرانس مدیریت فضای سبز در مناطق صنعتی
ما در پکیج آموزشی برای شرکت کنندگان خودکار، پوشه و دفتر تدارک دیده ایم. اگر شما به وسایل بیشتری مثل رکوردر نیاز دارید، می توانید بهمراه داشته باشید. البته خواهشمند است از فیلم برداری از رویداد خود داری فرمایید.
حتما برای ورود به رویداد پرینت بلیط نیاز دارید.
برای شرکت کنندگان از سوی موسسه آموزشی برتر کشور در جایزه ملی تعالی آموزش، گواهینامه صادر میشود.
عزیزانی که شرایط خاص، نظیر استفاده از ویلچر یا مانند آن را دارند، پس از ثبت نام با دبیرخانه تماس گرفته تا تسهیلات لازم برای ایشان جهت حضور در کنفرانس فراهم گردد.
پکیج کامل فیلم 3دوره گذشته کنفرانس در ابتدای ورود به سالن و پس از پذیرش به این عزیزان اهدا خواهد شد.
برگزار‌کننده:
ره آوران آفاق صنعت
۲۳
دنبال کننده
۱۹
کل رویدادها

آشنايي با مؤسسه ره آوران آفاق صنعت مؤسسه ره آوران آفاق صنعت در سال 81 با هدف ارائه خدمات آموزش، مشاوره، تحقيق و پژوهش به واحدهاي توليدي ، صنعتي و خدماتي كشور تاسيس گرديد . اين مؤسسه پس از اخذ گواهينامه ارائه خدمات فني و مهندسي در زمينه سيستم هاي مديريت و بهبود كيفيت از وزارت صنايع و معادن و همچنين تاييد صلاحيت آموزشی از مؤسسه استاندارد و تحقيقات ص...

آدرس

تهران تهران، مرکز همایشهای صدرا، تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیخ بهایی جنوبی، جنب مسجد بقیه ا...

موقعیت جغرافیایی رویداد