رویداد به پایان رسیده است!
جلسه تیم اجرایی همایش #من_طراحم در تاریخ پنج‌شنبه ۱۳ دی به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۱۳ دی ساعت ۱۷:۰۰

جلسه تیم اجرایی همایش #من_طراحم

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

فراخوان همراهی


مثل سال‌های گذشته، برای برگزاری چهارمین همایش کمپین #من_طراحم به همراهی و کمک شما نیاز داریم. اگر می‌خواهید به این رویداد فرهنگی غیرانتفاعی کمک کنید حالا وقتش است! از کلیه شرکت‌کنندگان رویدادهای قبلی کمپین، اعضای ستاد اجرایی سالهای گذشته و علاقمندان تقاضا داریم تشریف بیاورند تا بتوانیم با کمک هم بزرگترین رویداد کمپین را برای چهارمین سال برنامه‌ریزی و اجرا کنیم.

میزبان خوب اولین جلسه تیم اجرایی کمپین، آکادمی یونی‌تک است. از مدیران این آکادمی برای این فرصت سپاسگزاریم :)

دستور جلسه:

  • گزارش فعالیت‌های یک سال گذشته و اعلام جزئیات هزینه‌ها و درآمدها
  • گزارش برنامه‌های آتی و چالش‌های پیش رو
  • اعلام نیازها و هماهنگی با اعضا برای فعالیت‌های داوطلبانه یا حرفه‌ای
  • برنامه‌ریزی و زمانبندی فعالیت‌ها تا روز همایش

خوشحالیم که ما طراحان از خودمان شروع کردیم.
منتظرتان هستیم.


درباره فعالیت‌های کمپین


کمپین من طراحم با راه اندازی وبسایت www.ManTaraham.ir و با طرح مشکلات شغلی طراحان ایرانی در سال ۹۴ شروع شد و از طراحان گرافیک، طراحان صنعتی، معماران، طراحان وب، طراحان لباس و... تا بیانیه آن را در وبسایت امضا کنند. تا کنون بیش از ۸۵۰۰ طراح این وبسایت را امضا کرده‌اند و هزاران طراح با هشتگ #من_طراحم در توئیتر و اینستاگرام درباره چالش‌ها و مشکلات شغلی خود صحبت کرده‌اند.

هدف اصلی کمپین، تلاش برای ارتقای جایگاه شغلی طراحان با راهکارهای فرهنگی است. استفاده از پتانسیل‌های نامتمرکز کمپین در شبکه‌های اجتماعی، برگزاری ورکشاپ‌ها، تدوین الگوهای استاندارد قرارداد طراحی، و برگزاری همایش‌های بزرگ اشتراک تجربه بخشی از فعالیت‌های این کمپین بوده است. اولین همایش در سال ۹۴ در فرهنگسرای اندیشه، دومین همایش در سال ۹۵ در برج میلاد تهران، و سومین همایش در سال ۹۶ در مرکز همایش‌ّهای صدا و سیما برگزار شده است و در حال حاضر اعضای فعال آن در حال برنامه‌ریزی برای برگزاری چهارمین همایش کمپین هستند. برای اطلاع از فعالیت‌های کمپین به این لینک مراجعه کنید.

آدرس

تهران خیابان جردن، کوچه گل آذین، پلاک ۱۷، آکادمی یونی‌تک

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز طراحی اسپیرال

مرکز طراحی اسپیرال به خدمات تحت وب ایده‌محورش مشهور است و تیم آن روی دیزاین وسواس ویژه‌ای دارند. در کنار فعالیت حرفه‌ای خود که منجر به دریافت جایزه بهترین وبسایت میان شرکتهای طراحی وب در جشنواره وب سال 93 شده، رویدادهایی نظیر کمپین #من_طراحم و برگزار

رویداد های برگزارشده۳۴
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۴۰ نفر