رویداد به پایان رسیده است!
بيست و يکمين محفل کتاب و تجربه پانوآ در تاریخدوشنبه ۲۹ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

بيست و يکمين محفل کتاب و تجربه پانوآ

شروع:
دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷ ۱۷:۳۰
پایان:
دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷ ۲۰:۳۰
بيست و يکمين محفل کتاب و تجربه پانوآ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

 محفل کتاب و تجربه پانوآ، نشستی است ماهانه بین کنشگران زیست بوم استارتاپی مشهد، با محور خوانش و نقد بررسی کتابهای منتخب روز در حوزه  کسب و کار با تمرکز بر کسب و کارهای نوین و استارتاپها.
در این نشست، پس از ارائه خلاصه ای تخصصی از کتابهای مشخص شده در نشست پیشین، گفتگویی تخصصی و ساختاریافته بین اعضای نشست شکل می گیرد که زمینه ایست برای انتقال دانش و تجربیات اعضا.

همچنین شبکه سازی به عنوان بخشی از اجزای زیست بوم استارتاپی در این رویداد نقش پر رنگی دارد و شرکت کنندگان می توانند از این ظرفیت استفاده زیادی ببرند.

پایگاه نوآوری (پانوآ) به عنوان برگزارکننده این رویداد، افتخار میزبانی بيست و يکمين نشست محفل کتاب و تجربه را دارد و اعضای آن امیدوارند گام های بلندتر و استوارتری را برای ارتقای کیفیت زیست بوم استارتاپی شهر و کشور خود، بردارند.
ما در کانال تلگرام و اينستاگرام پانوآ دنبال کنيد
http://t.me/panoa_co

سخنرانان

محمد سعيدي

محمد سعيدي

ارائه دهنده کتاب

نويد طبسي

نويد طبسي

ارائه دهنده کتاب

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی و معارفه حاضرين۱۷:۳۰۱۷:۴۵
ارائه کتاب بخش اول۱۷:۴۵۱۸:۱۰
ارائه کتاب بخش دوم۱۸:۱۰۱۸:۳۰
بررسي کتاب توسط حاضرين۱۸:۳۰۱۹:۱۰
پذيرايي- شبکه سازي- عکس يادگاري۱۹:۱۰۱۹:۳۰
پنل تجربیات۱۹:۳۰۲۰:۲۰
انتخاب کتاب محفل بعدي۲۰:۲۰۲۰:۳۰

سوالات متداول

پیش‌نیاز های علمی شرکت در این رویداد چیست؟
مطالعه کتاب بازيکن تيمي ايده آل انتشارات آرياناقلم را توصيه ميکنيم. مي توانيد با 20 درصد تخفيف اين کتاب را از پانوآ تهيه کنيد.
بلیت پرینت شود یا خیر؟
حفظ محیط زیست از ارزشهای پانوآست و از شما خواهشمندیم از پرینت بلیط خودداری فرمایید.

توضیحات تکمیلی

بازیکن ایدئال، تیم ایدئال: نگاهی به کتاب بازیکن تیمی ایدئال

رهبرانی که می توانند کارمندانی فروتن، پرولع، هوشمند را شناسایی، استخدام و تربیت کنند بسیار برتر از رهبرانی هستند که نمی توانند این کار را انجام دهند.
زیرا آنها قادرند خیلی سریع تر و به آسانی تیم های قوی تری بسازند.

هدف این کتاب کمک به درک این موضوع است که چگونه ترکیب این سه خصلت ساده می تواند فرایند کار تیمی را در سازمان یا در زندگیتان تسریع کند.

 

امروز بیش از هر زمان دیگری در اطراف خود شاهد تأسیس شرکت‌های نوپا و دانش‌بنیان یا به‌اصطلاح استارتاپ‌هایی هستیم که عموماً با همکاری چند دوست یا همکلاسی با تخصص‌های مکمل ایجاد می‌شود. ماهیت مسطح ساختار چنین شرکت‌های نوپایی، نیاز به کار و روحیه تیمی را بیش از هر زمان دیگری مشخص می‌کند و البته دلایل منطقی متعددی هم به‌جز ساختار برای وجود تیم در چنین شرکت‌هایی وجود دارد. همان‌طور که میدانید بزرگ‌ترین چالش شرکت‌های کوچک و متوسط و استارتاپ‌ها، منابع محدود و توان سرمایه‌ای اندک است. اگر پای گفتگوی چند نفر از صاحبان استارتاپ‌ها بنشینیم، قطعاً یکی از اهرم‌های تأثیرگذار بر موفقیت خود را منابع انسانی می‌شمارند. آنها به دنبال افرادی چند مهارته، دارای توان ارتباطی و البته متخصص هستند. بدیهی است چنین افرادی در سازمان‌های بزرگ و سنتی دستمزدهای بالایی دارند لذا کسب‌وکارهای نوپا از عهده چنین هزینه‌هایی برنمی‌آیند و اینجاست که اولین جرقه نیاز به استفاده از شبکه‌های اطراف و جذب دوستان و آشنایانمان در تیم به چشم می‌خورد. باید توجه داشت نکته چالش‌برانگیز این قسمت، انتخاب فرد مناسب از یک‌سو و توانایی رهبری در ایجاد تیمی منسجم از سوی دیگر است. درواقع کار تیمی نه‌فقط در حین انجام فعالیت و پیشبرد اهداف روزمره، بلکه در تأسیس و بنیان‌گذاری کسب‌وکارهای نوپا نیز حائز اهمیت است.

منبع:
https://aryanagroup.com/blogs/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D8%A7%D9%84%D8%8C-%D8%AA%DB%8C%D9%85-%D8%A7%DB%8C%D8%AF%D8%A6%D8%A7%D9%84/

برگزارکنندگان

پانوآ

پانوآ

پایگاه نوآوری

پانوآ بستری است برای هم‌افزایی و رشد نوآورانه تیم‌های فعال استارتاپی.
????
خدمات پانوآ شامل فضای کار اشتراکی، برگزاری رویدادهای استارتاپی در شهر مشهد و ایجاد ارتباط موثر با سرمایه گذاران است
panoa.co

آدرس:مشهد وکیل آباد- دانشجوی 1 پلاک 52