رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

جمعه ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

آموزش شبیه‌سازی دینامیک مولکولی

 • آنلاین
 • ۸۹۹,۰۰۰ تومان
 • کمپ بیوانفورماتیک
دوشنبه ۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

طرح آموزشی قرن جدید مهارت جدید پژواک دانش - برنامه نویسی

 • آنلاین
 • از ۵۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی پژواک دانش
جمعه ۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

ششمین دوره طراحی محصول آکادمی یوزراکس

 • آنلاین
 • از ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • تیم برگزاری رویداد نوآفرینان
پنج‌شنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۰

NFT.THR | بزرگترین رویداد NFT در ایران (آنلاین)

 • آنلاین
 • ۸۹۰,۰۰۰ تومان
 • ENFTIES
کاور
"دومین گردهمایی پیوند - ویژه پیوند بیوتکنولوژی" در تاریخ چهارشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت پیش ثبت نام
ممکنه شما به علوم بین رشته ای علاقه داشته باشین، برای اینکه از گردهمایی های بعدی آگاه بشین و به علاوه کد تخفیف هم براتون ارسال بشه می تونین این بلیت را تهیه کنین! این بلیت تنها برای اطلاع رسانی رویداد های آتی پیوند کاربرد داره!
-
رایگان

توضیحات بیشتر

 امروزه اهمیت تحقیقات بین رشته ای بر کسی پوشیده نیست اما آنچه موجب می شود این گونه تحقیقات در کشور به گستردگی صورت نگیرد، عدم شناخت کافی محققان به خصوص دانشجویان به عنوان محققان نسل آینده از رشته های مختلف و حوزه عملکردیشان است. گروهی المپیادی، کنار هم جمع شدیم تا با برگزاری گردهمایی دوره ای با نام پیوند، ضمن آشنایی با رشته های مختلف دانشگاهی زمینه ی پژوهش های بین رشته ای را برای خود و سایر دانشجویان فراهم کنیم.

اولین گردهمایی پیوند در دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف با استقبال فراوان دانشجویان از دانشگاه های مختف با 5 ارائه دانشجویی در زمینه های سلول های بنیادی، اهمیت مطالعات بین رشته ای، محاسبات کوانتومی، اشنایی با دستگاه های مختلف شناسایی و مشخصه یابی و علوم اعصاب محاسباتی برگزار شد. همچنین دکتر علی شریفی، عضو هیئت عملی دانشکده مهندسی کامپیوتر دانشگاه شریف و پژوهشگر بیوانفورماتیک در موسسه رویان، نیز به عنوان سخنران کلیدی در این رویداد در زمینه ی لزوم استفاده از بیوانفورماتیک در کنار روش های بالینی برای درمان بیماری ها ایراد سخنرانی کردند.

در دومین گردهمایی پیوند تاکید ما بر رشته بیوتکنولوِژی است زیرا با این که خود اساسا همراه با مطالعات بین رشته ای است، هنوز آنچنان که باید شناخته شده نیست. در این راستا سعی کردیم از اساتید صاحب نظر در این حوزه برای سخنرانی در این رویداد دعوت به عمل آوریم.  

 در انتهای رویداد به دوستانی که شرکت کرده باشند، گواهی نامه داده می شود.

راستی همه ی آن چه باید از پیوند دوم بدانید، از گزارش پیوند اول تا خلاصه سخنرانی های دومین گردهمایی، در ویژه نامه دومین گردهمایی گفته شده. برای دریافت اون کافیه اینجا رو کلیک کنین.

سخنرانان

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
پذیرش۸:۲۰۸:۴۵
افتتاحیه۸:۴۵۹:۱۵
سخنرانی دکتر فریدبد۹:۱۵۱۰:۰۰
پذیرایی۱۰:۰۰۱۰:۱۵
سخنرانی دکتر مرعشی۱۰:۱۵۱۱:۰۰
سخنرانی دکتر مباشری۱۱:۰۰۱۱:۴۵
ناهار و نماز۱۱:۴۵۱۳:۱۵
سخنرانی دکتر فروغمند۱۳:۱۵۱۴:۰۰
سخنرانی دکتر بزرگ۱۴:۰۰۱۴:۴۵
پذیرایی۱۴:۴۵۱۵:۰۰
سخنرانی دکتر کریمی۱۵:۰۰۱۵:۴۵
پرسش و پاسخ با حضور اساتید مدعو۱۵:۴۵۱۶:۳۰
دورهمی عمومی۱۶:۳۰۱۷:۰۰

حامیان

سوالات متداول

بله! هدف ما تو پیوند اینه که بتونیم بین رشته های مختلف پیوند ایجاد کنیم برای همین اینو در نظر داریم که تعدادی از دوستان از رشته های دیگه میان و سعی میشه هم نکات پایه ای تر گفته بشه و هم نکته های تخصصی برای دوستان حرفه ای تر!
خیر! حضور برای همه ی دوستان علاقه مند آزاد است.
نیازی به تهیه دوباره نیست! اما برای اینکه اسمتون در لیست جدید قرار بگیره لازمه نام و نام خانوادگی و رشته تون رو به ما اعلام کنین: peyvandgatheringcontact@gmail.com
اگر ایمیل تهیه بلیت براتون اومده اما جایی وارد صفحه بانکی نشدین، به احتمال زیاد بلیت پیش ثبت نام رو تهیه کردین! اگر می خواین تو این گردهمایی حضور داشته باشین باید یکی از بلیت های مخصوص پیوندی ها، دوستان جدید یا بدون ناهار رو تهیه کنین.
بله!‌ به دوستانی که حضور داشتن، گواهی نامه معتبر داده می شود.
برگزار‌کننده:
گروه پیوند
۱۸۶
دنبال کننده
۳
کل رویدادها

یک گروه المپادی هستیم که تصمیم گرفتیم با برگزاری گردهمایی پیوند به نقش خودمون در پیوند علوم عمل کنیم! بعد از اولین گردهمایی در دانشگاه شریف، اینبار در دانشگاه تهران میزبان شما هستیم!...

آدرس

تهران دانشگاه تهران - تالار شهید دهشور پردیس علوم

موقعیت جغرافیایی رویداد