رویداد به پایان رسیده است!
چهارمین همایش کمپین #من_طراحم: گردهمایی بزرگ طراحان ایران در تاریخ جمعه ۱۰ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۱۰ اسفند ساعت ۰۹:۰۰

چهارمین همایش کمپین #من_طراحم: گردهمایی بزرگ طراحان ایران

  • رایگان
  • تهران
  • فرهنگی هنری
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

درباره گردهمایی بزرگ طراحان ایران


با بیش از ۸۷۰۰ امضا، حالا دیگر کمپین #من_طراحم را خیلی‌ها می‌شناسند و هزاران نفر در شبکه‌های اجتماعی با این هشتگ از درد خود گفته‌اند. حالا با برگزاری چهارمین همایش این کمپین به استمرار این حرکت بزرگ طراحان امیدوار هستیم. طراحانی که تغییر را از خودشان شروع کردند تا جایگاه شغلی خود را در فرهنگ عمومی مردم ارتقاء دهند و بیشتر درک شوند. چهارمین گردهمایی بزرگ طراحان نیز به سیاق سال‌های گذشته، شامل سخنرانی‌های طراحان بنام و موفق و پنل‌های گفتگو با پیشکسوتان رشته‌های مختلف طراحی خواهد بود که هر کدام گوشه‌ای از تجربیات شغلی خود را در اختیار سایرین می‌گذارند و با راهکارهایشان نگاه ما را نسبت به مشکلاتمان عوض می‌کنند. علاوه بر آن با حضور در این گردهمایی و همراهی با پروژه جدید کمپین، صدایمان را به گوش کارفرمایانی که درک درستی از این شغل تخصصی ندارند می‌رسانیم. رسانه شمایید! 

سخنرانان همایش امسال

استاد بهرام شیردل
استاد بهرام شیردل
پیشکسوت معماری
استاد امرالله فرهادی
استاد امرالله فرهادی
پیشکسوت طراحی گرافیک
استاد مصطفی میرفندرسکی
استاد مصطفی میرفندرسکی
پیشکسوت طراحی صنعتی
حیسن شهرابی
حیسن شهرابی
کارشناس پنل پیشکسوتان
ساعد مشکی
ساعد مشکی
طراح گرفیک
دکتر مرتضی ادیب
دکتر مرتضی ادیب
طراح معمار
شیرین شمس
شیرین شمس
طراح تجربه کاربری
آرش تنهایی
آرش تنهایی
طراح گرافیک
غلامعلی بلوچ
غلامعلی بلوچ
طراح لباس
محمدرضا هدایتی
محمدرضا هدایتی
طراح صنعتی
محمد خاوریان
محمد خاوریان
طراح معمار
آیدین نامدار
آیدین نامدار
استاد مدیریت خویشتن و مهارت‌های موفقیت فردی
مصطفی پورعلی
مصطفی پورعلی
طراح وب
امیرحسین رحیمی یگانه
امیرحسین رحیمی یگانه
طراح جواهرات
سهیل پایدار
سهیل پایدار
مدیریت حقوق مالکیت فکری
منظر سزاوار
منظر سزاوار
تصویرساز

تفاوت رویداد امسال!


امسال برای اولین بار همایش کمپین #من_طراحم یک روزه خواهد بود. بدین ترتیب فرصت بیشتری خواهیم داشت، از تجربیات سخنرانان بیشتری استفاده خواهیم کرد و دو پنل گفتگو برنامه‌ریزی خواهیم کرد. طبعا یک وعده ناهار و دو پذیرایی میان‌وعده هم میهمان ما خواهید بود!

برگزارکننده

مرکز طراحی اسپیرال
مرکز طراحی اسپیرال

افتخار داریم برای چهارمین سال پیاپی میزبان اعضای کمپین #من_طراحم باشیم. اگر شما هم تمایل دارید عضو دبیرخانه دائمی کمپین باشید با ما تماس بگیرید!

www.SpiralDesign.org


توضیحات ضروری


  • بزرگترین تفاوت همایش امسال، افزایش مدت زمان آن از ۴ ساعت به ۸ ساعت است. بدین ترتیب سخنرانان بیشتری حضور خواهند داشت و ناهار هم میزبان شما خواهیم بود.
  • هزینه بلیت‌ها تماما جهت تامین هزینه‌های رویداد و دبیرخانه دائمی استفاده خواهد شد. در صورت درآمد مازاد، ایده‌های فراوانی که از سوی اعضا پیشنهاد شده و تا کنون به خاطر کمبود اعتبار روی زمین مانده با هدف کمک به جامعه طراحان به اجرا در خواهد آمد.
  • پیشنهاد می‌کنیم تا جای ممکن خرید بلیت را به تعویق نیاندازید تا هم شما بتوانید با هزینه پایین‌تری آن را خریداری کنید و هم ما بتوانیم برنامه‌ریزی بهتری جهت برگزاری شایسته رویداد داشته باشیم.
  • در صورتی که از خرید بلیت به هر دلیلی پشیمان شدید و درخواست پس دادن آن را داشتید، با مرکز طراحی اسپیرال تماس بگیرید. مبلغ پرداختی شما با کسر کارمزد ایوند (4 درصد) پس از برگزاری رویداد به حساب شما واریز خواهد شد.

حامیان


برگزار‌کننده

آواتار

مرکز طراحی اسپیرال

مرکز طراحی اسپیرال به خدمات تحت وب ایده‌محورش مشهور است و تیم آن روی دیزاین وسواس ویژه‌ای دارند. در کنار فعالیت حرفه‌ای خود که منجر به دریافت جایزه بهترین وبسایت میان شرکتهای طراحی وب در جشنواره وب سال 93 شده، رویدادهایی نظیر کمپین #من_طراحم و برگزار

رویداد های برگزارشده۳۴
  • شروع: جمعه ۱۰ اسفند ساعت ۰۹:۰۰
  • پایان: جمعه ۱۰ اسفند ساعت ۱۷:۰۰

آدرس: تهران خیابان انقلاب، بین خیابان ولیعصر و خیابان فلسطین، نبش خیابان مظفر جنوبی، پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری جهاد دانشگاهی، تالار همایش فرهنگ و هنر