دورهمی برنامه نویسان مبتدی اما خوش فکر

شروع رویداد
جمعه ۲۱ خرداد ۹۵ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۲۱ خرداد ۹۵ ۱۴:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / نوآوری
اضافه به تقویم
دورهمی برنامه نویسان مبتدی اما خوش فکر
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۳۷۱۸۰۰۷۱۰
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

دورهمی برنامه نویسان مبتدی اما خوش فکر

مخاطبان اصلی این دورهمی کسانی می باشند که فارغ التحصیل دانشگاهی بوده و یا بصورت تجربی درحد اینان باشند. افرادی که حداقل یک نمونه کار در زمینه اپلیکیشن موبایل داشته و یا دارای  وب سایتی مستقل و یا حداقل تحت وردپرس بوده و تمایل دارند با هوش ،استعداد و خوش فکری خود به موفقیت های شغلی دست یابند.

  • زمان برگزاری: روز جمعه، 21 خرداد ماه 1395 ساعت10 صبح
  • ظرفیت:محدود

هدف دوره: شرکت بارمان پخش آریا رادین (با شماره ثبت487473) در نظر دارد در جهت راه اندازی وب سایت و اپلیکیشن های مفید و کاربردی با تعدادی از جوانان فارغ التحصیل و خوش فکر این مرز و بوم یک دورهمی برگزار کرده تا ضمن تبادل نظر با یکدیگر از میان اینان ،افراد خوش ایده و خوش فکر را انتخاب کرده و ضمن تشکیل گروهی از جوان خوش فکر و آینده دار فعالیت خود را در این زمینه آغاز نماید.

انتظارات: از افراد خواهان شرکت در این دورهمی انتظار می رود حداقل یک نمونه کار قبل از تاریخ زمان ذکر شده در دورهمی ایجاد کرده و پس از شرکت در دورهمی از زمان تخصیص یافته جهت ایشان استفاده کرده و طرح خود را توجیه نمایند.

  • مدت زمان هر نفر جهت توجیه ایده :20 دقیقه
  • نوع نمونه کار: از افراد خواهان شرکت در این دورهمی تقاضا میشود با توجه به وب سایت و اپلیکشن "دیوار" ، نمونه ای "ابتدایی" از این اپ " و یا "   وب سایت آن طراحی کرده ، ضمن پیاده سازی آن، از ایده ها و خلاقیت خود در جهت بهبود کارایی آن استفاده نمایند.
  • توجه: علاقمندان می توانند از میان وب سایت و یا اپلیکیشن فقط یکی را جهت ارائه انتخاب نمایند (ارائه هر دو مورد دارای امتیاز ویژه می باشد)
  • نتیجه دورهمی :در پایان دوره از افراد حائز شرایط جهت همکاری ویژه ،دعوت بعمل می آید.

توجه: در تاریخ 19 خردادماه ضمن تماس با علاقمندان جهت هماهنگی های بیشتر در زمینه نوع پروژه انتخابی و ساعت دقیق تخصیص یافته جهت هر فرد اقدام بعمل می آید .

تلفن پشتیبانی: 02144405630-09371800710

امیدواریم بتوانیم با تشکیل گروهی متشکل از جوانان خوش فکر و ایده پرداز گامی قوی در این زمینه برداریم.

آدرس:تهران سیدخندان-پشتیبانی:09371800710