رویداد به پایان رسیده است!
هشتمین نشست تخصصی شب های فناوری با موضوع اقتصاد دیجیتال و رونق تولید(رایگان) در تاریخ چهارشنبه ۲۰ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۲۰ آذر

هشتمین نشست تخصصی شب های فناوری با موضوع اقتصاد دیجیتال و رونق تولید(رایگان)

  • رایگان
  • تهران
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


هشتمین نشست « شب های فناوری» با موضوع " اقتصاد دیجیتال و رونق تولید" و با حضور متخصصان این حوزه چهارشنبه 20 آذر در فرهنگ سرای فناوری اطلاعات برگزار می شود.

در این نشست  دکتر مهدی محمدی  دبیر ستاد توسعه فناوری های حوزه اقتصاد دیجیتال و هوشمند سازی با عنوان «اقتصاد دیجیتال و فرصت های نوین کسب و کار در مدیریت شهری » سخنرانی می کنند و سپس دکتر لیلا سادات زعفرانچی عضو هیئت علمی پژوهشگاه مدیریت و اقتصاد به بررسی « اقتصاد دیجیتال،فضای کسب و کار و اشتغال زنان» می پردازد. در بخش دیگر  مهندس محمدرضا فردوسی مسئول شبکه و امنیت فاوای وزارت اقتصاد و اموردارایی  به سخنرانی با موضوع  « مفهوم بلاکچین و کاربردهای آن » می پردازد. در بخش پایانی پنل گفتگو بین سخنرانان و شرکت کنندگان برگزار می شود. 

سلسله نشست های تخصصی « شب های فناوری»، با رویکرد طرح مسائل و موضوعات فرهنگی اجتماعی در حوزه  فناوری های نوین خصوصا فناوری اطلاعات و بیان نظریه ها، دیدگاه ها و یافته های پژوهشی در این زمینه هر ماه با حضور متخصصان و دست اندرکاران این حوزه برگزار می شود. 

این برنامه با همکاری کانون «شهر هوشمند»  فرهنگ سرای فناوری اطلاعات به دبیری ستاره امیری متخصص شهر هوشمند اجرا می شود.

ثبت نام  در این برنامه رایگان است.

علاقه مندان می توانند پس از ثبت نام به فرهنگ سرای فناوری اطلاعات واقع در تقاطع خیابان های کارگر و جمهوری اسلامی مراجعه یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 66902125 تماس بگیرند.

 

برگزارکنندگان

آدرس: تهران میدان انقلاب- تقاطع خیابان های جمهوری و کارگر - فرهنگ سرای فناوری اطلاعات