آیین اختتامیه ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

شروع رویداد
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ ۱۸:۰۰
پایان رویداد
شنبه ۲۱ اسفند ۹۵ ۲۲:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادفرهنگی هنری / غیره
اضافه به تقویم
آیین اختتامیه ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۳۱۰۲۲۲
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توجه

اگر در جشنواره اثر دارید، در ایوند ثبت‌نام نکنید. از شما جداگانه دعوت به عمل می‌آید.

درباره جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، همانند سال‌های اخیر به دنبال گرد هم آوردن جامعه بازی‌سازان است و می‌خواهد با پوشیدن جامه‌ای تازه‌ و پافشاری بر نقاط قوت، شرایط مناسبی برای برگزاری این رویداد مهم ایجاد کند. برنامه‌ریزی برای ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران به گونه‌ای رقم خورده تا تمامی توسعه‌دهندگان بازی‌های رایانه‌ای در فضایی رقابتی و سالم گرد هم آیند و برای قرار گرفتن در جایگاه نخست، آثار ارزشمند خود را آماده سازند.جشنواره ششم قرار است بزرگتر و با شکوه‌تر از سال‌های گذشته دنبال شود؛ اما تمامی تجربه‌های سال‌های گذشته موجب شده تا ما بتوانیم با نقص‌ها و نقاط قوت خود بیشتر آشنا شویم و با درس گرفتن از هر یک پر قدرت جشنواره ششم را به پایان برسانیم.

نخستین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران در بیست و هفتم بهمن ماه سال ۱۳۹۰ توسط بنیاد ملی بازی‌ها رایانه‌ای در کنار نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای برگزار شد. استقبال خوبی نیز از اولین جشنواره به عمل آمد و ۹۴ بازی‌ رایانه‌ای برای شرکت در مسابقه به دبیرخانه جشنواره ارسال شد. پس از به پایان رسیدن نخستین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، دو دوره بعدی نیز تقریبا با روندی مشابه در کنار نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای برگزار شدند و سال به سال از استقبال بیشتری از سوی مردم و توسعه‌دهندگان بهره‌مند شدند. با این حال جشنواره چهارم متفاوت‌تر از هر دوره کار خود را آغاز کرد؛ برای اولین بار جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران مستقل از نمایشگاه بازی‌های رایانه‌ای برگزار و مراسم اختتامیه نیز از تالار وحدت به برج میلاد تهران منتقل شد.

آمار ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

آثار

با مراجعه به صفحه http://www.tehrangamefestival.ir/public-games می‌توانید آثار ارسال شده به ششمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران را مشاهده کنید. با حضور در آیین اختتامیه جشنواره، نخستین کسی باشید که با بهترین بازی‌های سال ایران آشنا می‌شود.

همچنین با مراجعه به صفحه http://www.aparat.com/result/6thTGF در آپارات می‌توانید ویدیوهای بسیاری را از آثار جشنواره تماشا کنید.


 

زمان و مکان برگزاری

زمان: ۲۱ اسفند ۹۵ | ساعت ۱۸:۰۰ الی ۲۲:۰۰

مکان: سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد تهران

آدرس:تهران سالن اصلی مرکز همایش‌های برج میلاد