رویداد به پایان رسیده است!
هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران در تاریخ شنبه ۱۹ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران

شروع:
شنبه ۱۹ اسفند ۹۶ ۱۸:۰۰
پایان:
شنبه ۱۹ اسفند ۹۶ ۲۳:۰۰
هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توجه

 

اگر در جشنواره اثر دارید، در ایوند ثبت‌نام نکنید. کارت دعوت اختصاصی شما جداگانه برای‌تان ارسال خواهد شد.

ارائه نسخه چاپی یا دیجیتال بلیت ایوند هنگام ورود به مراسم الزامی است.

درباره

جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران، گردهم‌آیی خانواده بزرگ بازی‌سازان ایرانی است. این جشنواره فرصتی بزرگ برای بازی‌های ایرانی محسوب می‌شود تا ضمن رقابتی منصفانه و برابر در کنار هم، نقاط قوت یکدیگر را شناخته و برای آینده طرحی نو دراندازند. علاوه بر این، جشنواره فرصت معرفی و تبلیغ بهترین، فنی‌ترین و پرمحتواترین بازی‌های ایرانی در ژانرها و بخش‌های مختلف را فراهم می‌آورد. در این دوره از جشنواره 190 اثر شامل 172 بازی و 18 بازی‌نامه به رقابت با یکدیگر می‌پردازند.

آیین اختتامیه هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران برای معرفی برترین بازی‌های سال در ژانرهای مختلف، 19 اسفندماه در تالار بزرگ و خاطره‌انگیز وحدت برگزار می‌شود.

از فعالان و دلسوزان صنعت بازی‌های رایانه‌ای دعوت می‌شود تا به جشن بزرگ بازی‌سازان ایرانی بپیوندند. حضور در این جشنواره رایگان بوده و ثبت‌نام به دلیل محدودیت در مکان انجام می‌گیرد.آثار

با مراجعه به صفحه http://www.tehrangamefestival.ir/public-games می‌توانید آثار ارسال شده به هفتمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران را مشاهده کنید. با حضور در آیین اختتامیه جشنواره، نخستین کسی باشید که با بهترین بازی‌های سال ایران آشنا می‌شود.

آدرس:تهران تالار وحدت