کارگاه آموزشی ارائه به سرمایه گذار از زبان سرمایه گذاران

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۴ مرداد ۹۷ ۰۹:۳۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۴ مرداد ۹۷ ۱۳:۳۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / استارتاپی
اضافه به تقویم
کارگاه آموزشی ارائه به سرمایه گذار از زبان سرمایه گذاران
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱-۴۰۸۸۳۴۵۳
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات بیشتر

  کارایا با ایجاد امکان تبادل نظر و شناخت موقعیت های سرمایه گذاری، شرایط ایده آلی برای کارآفرینان فراهم می نماید که علاوه بر ایجاد درآمد، کمک به نسل جوان و پویا کشور هم می باشد.  در سایت کارایا،  کارآفرینان می‌توانند با ثبت کلیاتی از ایده و ارائه طرح وارد فرآیند سرمایه گذاری گروه سرمایه گذاران نیک اندیش کارایا شوند و بعد از ارائه و توجیه فنی و اقتصادی طرح از مشارکت و یا کمک های مالی، کاری و فکری سرمایه‌گذاران بهره‌مند شود.
 این گروه با استفاده از سرمایه و تجربیات اعضا در زمینه ها و صنایع گوناگون و ارائه مشاوره های مدیریتی، مالی و فنی به کارآفرینان و سرمایه گذاران، آنها را در مراحل مختلف انجام کار حمایت و یاری می کند.  روابط صمیمانه و اشتراک گذاری تجربیات مدیریتی، کاری، علمی، فنی و دانشگاهی برای بهبود انجام امور از اصول اساسی در کارایا هستند.
در راستای ماموریت خود بر آن شدیم که کارگاه" ارائه به سرمایه گذار از زبان سرمایه گذاران" با هدف تطابق ارائه استارتاپ با خواسته سرمایه گذاران برگذار شود.

سخنرانان

مرتضی دانش

مرتضی دانش

مدیر مرکز نوآوری وکارآفرینی طرفه نگار و عضو هیئت اجرایی کارایا

گروه سرمایه گذاران نیک اندیش کارایا

در حال حاضر کارایا بیش از 55 سرمایه‌گذار عضو دارد که از این تعداد 41عضو متعلق به واحد تهران و سایرین اعضای واحد های شهرستان ها هستند. شهر کاشان با دارا بودن 11 عضو نیک‌اندیش فعالترین واحد کارایا بعد از تهران می‌باشد. همچنین گروه سرمایه‌گذاران نیک‌اندیش کارایا بر روی 9 استارتاپ با مبلغ بیش از 2.8 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری کرده است.

آدرس:تهران خیابان میرداماد، خیابان نسا، کوچه زرنگار، پلاک 35 ، طبقه 2