رویداد به پایان رسیده است!
چهارمین رویداد ۹:۳۳ دیجیتال مارکتینگ در تاریخ جمعه ۲۹ آذر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

کاور
جمعه ۲۹ آذر ساعت ۰۹:۳۳

چهارمین رویداد ۹:۳۳ دیجیتال مارکتینگ

  • رایگان
  • تبریز
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

۹:۳۳ دیجیتال مارکتیگ چیست؟


یکی از منابع مهم یادگیری بازاریابی دیجیتال، نتایج تحقیقاتی است که بر روی استراتژی دیجیتال مارکتینگ کسب و کارها انجام می‌شود. در واقع دیجیتال مارکتینگ مجموعه‌ای از مهارت‌های عملی است که تمامی آنها نیاز به تجربه و کار بر روی پروژه واقعی دارند. به همین دلیل یادگیری این مهارتها تنها با آموزش تئوری ممکن نخواهد شد.

از این رو با دریافت مشاوره از افراد صاحب نظر و انجام تحقیقات بازار، تصمیم به برگزاری رویدادی تخصصی با رویکردی متفاوت گرفتیم.

۹:۳۳ دیجیتال مارکتینگ شامل رویدادهای تخصصی ماهانه در زمینه دیجیتال مارکتینگ است که جمعه آخر هر ماه از ساعت ۹:۳۳ به مدت ۴ ساعت برگزار خواهد شد. در هر جلسه دو متخصص باتجربه به نقد و بررسی یک کسب و کار دیجیتال از دید بازاریابی دیجیتال و همچنین ارائه تخصصی-آموزشی می‌‌پردازند. در آخر هر ارائه نیز پرسش و پاسخ تخصصی خواهیم داشت.

برای شب یلدای امسال قصد داریم قصه های واقعی از کسب‌وکارها تعریف کنیم. قصه‌هایی که به کمک بیزینس‌ها بیاد و کمی حالشون رو بهتر کنیم.
چهارمین رویداد ۹:۳۳ دیجیتال مارکتینگ روز جمعه، ۲۹ آذر ماه برگزار خواهد شد. این رویداد در شهر تبریز و در سالن همایش مجتمع تجاری تفریحی لاله پارک برگزار خواهد شد. در این رویداد وب‌سایت فروشگاه اینترنتی سایمان دیجیتال توسط یاور مشیرفر و هادی غیاثی از منظر بازاریابی محتوایی و بهینه سازی موتور‌های جستجو (سئو) مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت.

ارائه دهندگان

هادی غیاثی
هادی غیاثی
مدیر مارکتینگ راستچین
یاور مشیرفر
یاور مشیرفر
مدیر ارشد محتوا نیک استارتر

کسب و کار جسور


سایمان دیجیتال

تمایز اصلی رویداد ۹:۳۳ دیجیتال مارکتینگ با بقیه رویداد‌های دیجیتال مارکتینگ، بخش Case Study این رویداد است. در این رویداد قرار است ارائه‌دهنده‌ها یک کسب و کار دیجیتالی را تحلیل و بررسی کنند. در این تحلیل و بررسی به نکاتی که رعایت آن‌ها می‌تواند باعث بهبود و رشد کسب‌وکار شود اشاره خواهد شد. 
‌‌
کسب‌وکاری که در چهارمین رویداد ۹:۳۳ دیجیتال مارکتینگ مورد تحلیل و بررسی قرار خواهد گرفت، وب‌سایت سایمان دیجیتال است. وب‌سایت سایمان دیجیتال، یک فروشگاه اینترنتی جهت خرید مطمئن تلفن همراه و لوازم جانبی موبایل است.

در این رویداد هادی غیاثی وب‌سایت سایمان دیجیتال را از نظر سئو تحلیل و بررسی خواهد کرد و از تجربیات خود خواهد گفت. در ادامه نیز یاور مشیرفر محتوای وب‌سایت سایمان دیجیتال را مورد نقد خواهد کرد.

تمامی نقد و بررسی‌های انجام شده در این رویداد به منظور کمک به کسب‌وکار و انتقال بهتر دانش و تجربه ارائه‌دهندگان به شرکت‌کنندگان است.

حامیان

روسیلی
روسیلی

روسیلی یعنی راحتی و شادی جشن های شما - فروشگاه روسیلی ارائه کننده یادبود عروسی گیفت عروسی گیفت تولد شمع تولد تم تولد گیفت دندونی خدمات عروسی سفره عقد

لوریس استودیو
لوریس استودیو
راست چین
راست چین
تندیس تجارت رومینا
تندیس تجارت رومینا
دیلینگ برندینگ صدا
دیلینگ برندینگ صدا
مجتمع تفریحی - تجاری لاله پارک
مجتمع تفریحی - تجاری لاله پارک

حامیان رسانه‌ای

فناوری به وقت تبریز
فناوری به وقت تبریز
پایگاه خبری تحلیلی نصر نیوز
پایگاه خبری تحلیلی نصر نیوز
سایت خبری تحلیلی تبریز مدرن
سایت خبری تحلیلی تبریز مدرن

زمان‌بندی

۲۴ آبان ۹۸
عنوانشروعپایان
پذیرش و شبکه سازی۹:۰۰۹:۳۰
آغاز رویداد - معرفی و ...۹:۳۳۱۰:۰۰
سخنرانی مدیر کسب‌وکار۹:۵۵۱۰:۰۰
ارائه اول۱۰:۰۰۱۰:۳۰
نقد و بررسی۱۰:۳۰۱۰:۴۵
پرسش و پاسخ۱۰:۴۵۱۱:۰۰
پذیرایی و شبکه سازی۱۱:۰۰۱۱:۳۰
ارائه دوم۱۱:۳۰۱۲:۰۰
نقد و بررسی۱۲:۰۰۱۲:۱۵
پرسش و پاسخ۱۲:۱۵۱۲:۳۰
پنل گفتگو۱۲:۳۰۱۳:۰۰
عکس دسته جمعی و اختتامیه۱۳:۰۰۱۳:۱۵

برگزار‌کننده

آواتار

رویداد ۹:۳۳ دیجیتال مارکتینگ

رویداد ۹:۳۳ دیجیتال مارکتینگ یک رویداد تخصصی ماهانه است که به صورت موردی (Case Study) در هر جلسه یک کسب‌وکار دیجیتالی رو توسط دو نفر متخصص مجرب از نظر بازاریابی دیجیتال مورد نقد و بررسی قرار میده. 

رویداد های برگزارشده۵
  • شروع: جمعه ۲۹ آذر ساعت ۰۹:۳۳
  • پایان: جمعه ۲۹ آذر ساعت ۱۴:۰۰

آدرس: تبریز پاسداران، مرکز تفریحی - تجاری لاله پارک - طبقه سوم - سالن همایش‌های لاله پارک