رویداد به پایان رسیده است!
کلاس آنلاین مهمترین نکات انتخاب مدرسه در دورۀ ابتدایی – ویژۀ والدین در تاریخ چهارشنبه ۱ خرداد به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

کلاس آنلاین مهمترین نکات انتخاب مدرسه در دورۀ ابتدایی – ویژۀ والدین

شروع:
چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸ ۱۸:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۱ خرداد ۹۸ ۱۹:۳۰
مکان: تهران
کلاس آنلاین مهمترین نکات انتخاب مدرسه در دورۀ ابتدایی – ویژۀ والدین
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کلاس آنلاین مهمترین نکات انتخاب مدرسه در دورۀ ابتدایی – ویژۀ والدین

انتخاب مدرسه در سال‌های اولیۀ تحصیل، یکی از حساس‌ترین انتخاب های زندگی هر فرد است.

مدرسه فضاییست که فرزند ما زمان زیادی را در آن سپری می‌کند و با توجه به تاثیرپذیری زیاد او از محیط و همسالان، حساسیت موضوع بیشتر می‌شود.

همچنین شیوۀ مدرسه در امر مهم آموزش و پرورش و نحوۀ برخورد اولیای مدرسه، در میزان علاقمندی دانش‌آموز به تحصیل، تاثیر زیادی دارد.

لذا میزان آگاهی والدین در انتخاب یک مدرسه و توجه به نکات مهم ضروری است.

با توجه به استقبال والدین از کلاس آنلاین ناگفته های انتخاب مدرسه، این بار سرزمین تیزهوش‌ها کلاس آنلاینی با عنوان مهمترین نکات انتخاب مدرسه در دورۀ ابتدایی برای والدین عزیز برگزار خواهد کرد.

در این کلاس که به صورت آنلاین و با همکاری جناب آقای علی معصومی، مدیر منتخب منطقۀ 4 برگزار می شود، به نگرانی های والدین برای انتخاب مدرسه پرداخته و نکات مهمی را ارائه می‌کند.

با شرکت در این کلاس آنلاین شما می توانید علاوه بر استفاده از نکاتی که در کلاس ارائه می‌شود، سوال هایتان را به طور مستقیم از جناب آقای علی معصومی بپرسید.

این کلاس کاملا رایگان است و شما می‌توانید از هر شهری که هستید، فقط با داشتن اینترنت و لپ تاپ یا موبایل در کلاس شرکت کنید.

 

معرفی استاد:

جناب آقای علی معصومی، بالغ بر 18 سال تجربه آموزش و مدیریت در مقطع ابتدایی را دارند و در حال حاضر موسس و مدیر مدرسه  سرای زندگی پردیس هستند و همچنین به عنوان مدیر منتخب منطقه 4 در سال 98 انتخاب شده‌اند.

سرزمین تیزهوش‌ها

ما، در سرزمین تیزهوش ها معتقدیم همه فرزندان عزیزمون تیزهوش هستن. مهم نیست که توی چه مدرسه ای درس می خونن، مهم اینه که به منابع آموزشی مناسب و با کیفیت دسترسی داشته باشن.
سرزمین تیزهوش ها وب سایتی است که در آن محتوا و منابع آموزشی مورد نیاز دانش آموزان مقاطع ششم تا دوازدهم با محوریت ارائه محتوای آموزشی در اختیار مخاطبان قرار می گیرد.
اگر می خواهید در آزمون های ورودی (تیزهوشان، نمونه دولتی، مدارس خاص) و آزمون های دوره ای (نیمسال، مستمر، جامع، آزمایشی، نهایی) عملکردی متناسب با توانایی خود داشته باشید، در این راه قدم به قدم همراه شما خواهیم بود.
این‌جا کتاب های آموزشی تیزهوشان، اخبار آموزشی، رویدادها، مشاوره‌ های تحصیلی، برنامه‌ ریزی درسی و محتوای آموزشی دیجیتال در اختیار شما قرار می‌ گیرد.
انواع بانک‌ های اطلاعات مفید مانند لیست مدارس، بانک نمونه سوال و ... در کنار هزاران صفحه‌ ی مطالب آموزشی، تفریحی و سرگرمی ویژه‌ ی دانش‌ آموزان، سرزمین تیزهوش‌ ها را به مرجع آموزشی آنلاین شما تبدیل می‌ کند.
اگر هم قصد شرکت در آزمون‌ تیزهوشان را ندارید، ما با معرفی مدارس، اعلام شهریه‌ ی آن‌ ها، مشاوره‌ ی تحصیلی و صدها مطلب علمی و آموزشی باز هم کنارتان هستیم و سعی داریم ـ حتی به اندازه‌ ی یک قدم کوچک ـ شما را به موفقیت نزدیک‌ تر کنیم، چون باور داریم شما تواناتر از آرزوهایتان هستید.

آدرس:تهران میدان فاطمی خیابان بیستون، کوچه دوم الف، پلاک 3/1 واحد اول غربی