رویداد به پایان رسیده است!
معرفی آکادمی نوآوا و فرصت های شغلی در اکوسیستم استارتاپی ایران در تاریخدوشنبه ۲۹ امردادبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

معرفی آکادمی نوآوا و فرصت های شغلی در اکوسیستم استارتاپی ایران

شروع:
دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷ ۱۴:۳۰
پایان:
دوشنبه ۲۹ مرداد ۹۷ ۱۸:۳۰
معرفی آکادمی نوآوا و فرصت های شغلی در اکوسیستم استارتاپی ایران
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

تجربه‌ی فعالیت داشتن با کسب وکارهای نوپا چیزی است که می‌تواند بسیاری از ما را به رویاهای سالهای نه‌چندان دورمان برساند و آنها را دست‌یافتنی‌تر کند. پس اگر شما هم علاقه‌مندید که رویاهایتان به واقعیت نزدیک‌تر شود، اگر علاقه‌مندید که فعالیتی را تجربه کنید که تجربه‌ی بزرگان کسب وکار را با روش‌های امروزی و چابک به چالش بکشد و در نهایت اگر علاقه مندید که انرژی‌تان را در راستای رویاهای جوانیتان مدیریت کنید، محیط‌های پویای کسب‌وکارهای نوپای امروزی بهترین گزینه برای شماست.

ما در آکادمی نوآوا آماده هستیم تا در یک بازه‌ی زمانی 4 تا 6 ماهه به شما این فرصت را بدهیم تا در کنار آموزش‌هایی که می‌بینید و تجربیاتی که کسب‌ می‌کنید، توانایی‌های خود را با انجام دادن پروژه‌های واقعی در یکی از کسب‌وکارهای نوپا محک بزنید.

برای آشنایی بیشتر شما با این فرآیند کاری، در این رویداد 4 ساعته شما با دوره کارآموزی در زمینه  Talent Management, Performance Marketing, Product Management و Business Intelligence  در نوآوا، برنامه و جزئیات آن آشنا خواهید شد. به تمامی سوالات شما پاسخ می‌دهیم و شما فرصت این را خواهید داشت تا با محیط کاری و تیم های مستقر در کارخانه نوآوری از نزدیک آشنا شوید.

 

ما به دنبال چه افرادی میگردیم؟

با وجود این‌که کار کردن و آشنایی با همه افراد مشتاق و علاقه مند به ارزش آفرینی برای ما افتخار است، اما به منظور شرکت در دوره آکادمی ما نیاز به تازه فارغ التحصیلان و افرادی که بیش از 2 سال از فارغ‌التحصیلی آنها نگذشته باشد داریم. همچنین دانشجویان ترم آخر نیز می‌توانند درخواست شرکت در دوره را بدهند. با وجود این‌که نیازی نیست تا شما تجربه کار کردن در استارتاپ‌ها را داشته باشید، ولی علاقه به فعالیت در محیط‌های با پویایی بالا و فرهنگ‌های استارتاپی ازجمله ملزومات تداوم همکاری با یک کسب و کار نوپاست.


برای اطلاعات بیشتر در مورد آکادمی میتوانید به صفحه آکادمی نوآوا مراجعه کنید.

سخنرانان

بابک کبیری

بابک کبیری

مدیرعامل ریحون

فرزانه ترمه

فرزانه ترمه

کارشناس ارشد جذب و استخدام

آدرس:تهران تهران، کیلومتر 1.5 جاده کرج، جنب ایستگاه مترو بیمه، پلاک 31، کار خانه نوآوری (آما سابق)