رویداد به پایان رسیده است!
وبینار رایگان Network Automation در تاریخ پنج‌شنبه ۵ تیر به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۵ تیر ساعت ۱۸:۰۰

وبینار رایگان Network Automation

  • رایگان
  • آنلاین
  • فنی، مهندسی و صنعت
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


اتوماسیون شبکه Network Automation  چیست؟

اتوماسیون شبکه یا Network Automation  یک فرایند اتوماسیونی برای پیکربندی ، مدیریت ، آزمایش و... دستگاه‌های فیزیکی و مجازی موجود در یک شبکه است. این امر سبب می شود کلیه فعالیت‌ها و فرایندهای تکراری که روزانه در شبکه انجام می شود به صورت خودکار کنترل و مدیریت شوند. که باعت می گردد دسترسی به خدمات شبکه بهبود یابد.

چرا شبکه خود را خودکار می کنید؟

یکی از بزرگترین موضوعات برای مدیران شبکه رشد و هزینه های فناوری اطلاعات برای فعالیت های شبکه است. رشد داده ها و تجهیزات در حال پیشی گرفتن از قابلیت های فناوری اطلاعات است و پیکربندی تجهیزات به صورت دستی بسیار دشوار و زمان بر است. با این وجود تا 95 درصد تغییرات شبکه بصورت دستی انجام می شود و در نتیجه هزینه‌های عملیاتی 2 تا 3 برابر بیشتر از هزینه شبکه می باشد. افزایش اتوماسیون فناوری اطلاعات ، به صورت متمرکز و از راه دور ، برای مشاغل ضروری است. اما با به کار گیری و پیاده‌سازی مکانیزم Network Automation  مدیریت شبکه  به آسانی صورت می گیرد. به همین منظور مرکز تخصصی آپا د انشگاه رازی در راستای رسالت خود جهت آشنایی مدیران شبکه و علاقمندان تصمیم به برگزاری بینار تحت این عنوان نموده است.

سخنرانان

مهندس مهدی اسفندیاری
مهندس مهدی اسفندیاری
معاون فناوری اطلاعات بانک-عضو کمیته علمی پدافند غیر عامل استان-مدرس دانشگاه

دارای مدارک بین المللی و داخلی شبکه، امنیت،لینوکس مایکروسافت

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز تخصصی آپا دانشگاه رازی

آپا مخفف واژه‎‏‎‎‏‎های آگاهی‌‎‎رسانی، پشتیبانی و امداد است. این مرکز خدمات خود را در قالب شناسایی تهدیدات رایانه‌‎‎ای، کشف و گزارش آسیب‌‏‌پذیری‎‌ها، رسیدگی و امداد به سازمان‌‎ها در مواجهه با رخداد‎های امنیتی،و... در زمینه امنیت ارائه می‌‎نماید.

رویداد های برگزارشده۶
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۳۰ نفر