رویداد به پایان رسیده است!
سومین رویداد استارتاپی نوآوری و اربعین (فرصت هایی با پای پیاده) در تاریخجمعه ۲۰ مهربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سومین رویداد استارتاپی نوآوری و اربعین (فرصت هایی با پای پیاده)

شروع:
چهارشنبه ۱۸ مهر ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان:
جمعه ۲۰ مهر ۹۷ ۲۰:۰۰
سومین رویداد استارتاپی نوآوری و اربعین (فرصت هایی با پای پیاده)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات

   

"فرصتهایی با پای پیاده: نوآوری و اربعین" رویدادی است نوآورانه، کارآفرینانه و استارتاپی که به آماده سازی محصولات، خلاقیت ها و نوآوری ها برای ارائه در پیاده روی اربعین امسال کمک می کند.

   شتابدهنده "شفق" در راستای ترکیب نوآوری و دانش با فعالیت ها و محصولات فرهنگی-مذهبی، این بار با مشارکت مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی(سرچشمه) و اپلیکیشن زائر و با همکاری ستاد اربعین و فرهنگسرای رسانه و شبکه های اجتماعی و حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری (ستاد توسعه فناوری های نرم و هویت ساز)، صندوق نوآوری و شکوفایی، مرکز رشد و شکوفایی فناوری ها و هنرهای قرآنی جهاد دانشگاهی، مجموعه ویراستاران، معاونت امور اجتماعی و فرهنگی شهرداری تهران و سایر مجموعه های همراه رویدادی خلاقانه را برگزار می کند.

   این رویداد برای سومین سال پیاپی است که برگزار می شود. در سال اول از مجموع 12 تیم، 4 محصول در اربعین مورد استفاده قرار گرفت که آماری قابل توجه است. در دومین رویداد که در سال گذشته برگزار گردید، بیش از 10 تیم در قالب رویداد به رقابت پرداختند و 8 تیم استارتاپی نیز محصولات خود را به سرمایه گذاران و مسئولین معرفی نمودند. گزارش تیم ها و محصولات سال های گذشته درکانال تلگرامی شفق ShafaghChannel@ قابل رؤیت است.

    ثبت نام و شرکت برای عموم علاقمندان به پیاده روی اربعین، خلاقان و ایده پردازان فرهنگی و صاحبان محصولات و خدمات فرهنگی آزاد است. امسال در دو بخش افراد خلاق و همچنین مؤسسات، شرکت ها و استارتاپ های دارای محصول آماده یا نیمه آماده مرتبط با اربعین در خدمت عزیزان هستیم تا ضمن کمک به طراحی یا ارتقاء ایده ها و محصولات، زمینه سرمایه گذاری و تبلیغ این محصولات را با کمک سرمایه گذاران خیر، ستاد اربعین و سایر مجموعه ها فراهم سازیم.

   در طول این سه روز رویداد، از صبح چهارشنبه تا عصر جمعه(سه روز از 8 صبح تا 18 عصر)، می کوشیم ایده ها یا محصولات فرهنگی شرکت کنندگان را برای ارائه هر چه بهتر در اربعین امسال آماده کنیم تا نوآورانه تر بتوانند پاسخگوی نیازهای شرکت کنندگان آیین بزرگ اربعین باشند. جمعه عصر، اختتامیه ای با حضور مسئولان مربوطه برگزار خواهد شد. در این اختتامیه تیمهای اول تا سوم معرفی می شوند تا از جوایز نقدی 50ملیون ریالی، 30ملیون ریالی و 20ملیون ریالی در همان روز اختتامیه بهره مند شوند. ضمنا سرمایه گذاران، خیرین و حامیان برنامه از سایر تیمهای موفق نیز برای به ثمر نشاندن محصولاتشان حمایت خواهند کرد.

 

 

برگزارکنندگان

شتابدهنده فرهنگی-مذهبی و قرآنی شفق

شتابدهنده فرهنگی-مذهبی و قرآنی شفق

مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه)

مجموعه فرهنگی شهدای انقلاب اسلامی (سرچشمه)

اپلیکیشن زائر

اپلیکیشن زائر

آدرس:تهران تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده رود شرقی، پلاک 24، مجتمع شکوفایی شرکت های دانش بنیان