رویداد به پایان رسیده است!
اصل مطلب (دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا) در تاریخچهارشنبه ۸ آذربه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

اصل مطلب (دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا)

شروع:
چهارشنبه ۸ آذر ۹۶ ۱۷:۰۰
پایان:
چهارشنبه ۸ آذر ۹۶ ۱۹:۰۰
مکان: تهران
موضوع:غیره / غیره
	اصل مطلب (دورهمی محتوا و بازاریابی محتوا)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

  سلسله دورهمی‌های اصل مطلب به منظور تبادل نظر، اشتراک تجربیات و مهارت‌ها در حوزه‌ی بازاریابی محتوا یا آن‌چه که فرنگی‌ها به آن Content Marketing می‌گویند برگزار می‌شود. در این دورهمی‌ها سعی بر‌آن است که با دعوت از متخصصان امر تولید محتوا و بازاریابی محتوا در حوزه‌های مختلف زمینه لازم به منظور کسب دانش برای علاقه‌مندان و تولید‌کنندگان محتوا فراهم آید. این دورهمی هر دو هفته یک‌بار با دعوت از شخصیت‌های برجسته در حوزه محتوا و بازاریابی محتوا برگزار می‌شود.


دورهمی دوم
کودک دلبند دورهمی‌های «اصل مطلب»، با همراهی همه عزیزانی که در اولین جلسه با ما بودند به دومین دیدار رسیده است. در اولین گعده تلاشمان بر آن بود که دو تن از ایده‌پردازان و صاحب سبک‌ها در حوزه محتوا را میزبانشان باشیم تا از تجربیاتشان در ایده‌پردازی محتوا بگویند تا به دو هدف اصلی برسیم، نخست آن که برای تولید محتوا چگونه سوژه را بشناسیم و بر اساس آن یک ایده را متولد کنیم و دوم این که ایده آفریده شده را چگونه خلاقانه پرورش دهیم. در جلسه دوم قصد داریم کمی تجاری‌تر پیش برویم، این که در دو بخش اصلی دورهمی دوم چه می‌شود را در ادامه برایتان می‌گوییم:


بخش اول:
در این بخش محمد رشیدی که همه او را به بازار محتوای آموزشی «فرانش» می‌شناسیم با ماست تا هم از داستان تولد فرانش بگوید هم روشنمان کند که داشتن یک بازار محتوای آموزشی در ایران چه مشکلات، دردسر‌ها و مزیت‌هایی دارد، شک نداریم که صحبت‌های محمد رشیدی برای کسانی که ایده‌های مشابهی دارند یا می‌خواهند در فرانش و سیستم‌های مشابه، فیلم‌های آموزشی منتشر کنند بسیار مفید خواهد بود.


بخش دوم:
محمد جعفری مسئول برندینگ فناپ در بخش دوم دورهمی برای ما صحبت می‌کند، او سابقه زیادی در مطالعات برند دارد و در حال حاضر مسئول برندینگ یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های حوزه ICT ایران است که می‌آید تا برایمان از تاثیر محتوا در برند و برندسازی بگوید.


منتظر دیدارتان هستیم!

 

سخنرانان

محمد رشیدی

محمد رشیدی

مدیر عامل فرانش

محمد جعفری

محمد جعفری

مسئول برند فناپ

برگزارکنندگان

مانی اکبرپوری

مانی اکبرپوری

مجری و برگزارکننده

آدرس:تهران خیابان شریعتی، قبل از بهار شیراز، کوچه سخن، کافه چرا