رویداد به پایان رسیده است!
سالن فرصت های آتوکام 2018 -- سال استارتاپ ها در تاریخجمعه ۲۵ آبانبه پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

سالن فرصت های آتوکام 2018 -- سال استارتاپ ها

شروع:
دوشنبه ۲۱ آبان ۹۷ ۱۵:۰۰
پایان:
جمعه ۲۵ آبان ۹۷ ۲۱:۰۰
سالن فرصت های آتوکام 2018 -- سال استارتاپ ها
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

سالن فرصت های آتوکام

 

امسال سالن شماره ی یک نمایشگاه آتوکام اصفهان به صورت اختصاصی برای استارتاپ ها و فریلنسر ها در نظر گرفته شده است. این رخداد بزرگترین رخداد استارتاپی منطقه ی مرکزی کشور در این حوزه خواهد بود. این سالن با طراحی خاص به گونه ای که تمام سالن باز خواهد بود و اتاق جلسات متعدد در آن تعبیه خواهد شد طراحی کاملا متفاوتی نسبت به بقیه ی سالن ها خواهد داشت. گوشه ای از برنامه های این رخداد به شرح زیر می باشد:

فرصت جذب مشتری: سالن شماره ی یک

تمام بازدید کنندگان نمایشگاه آتوکام از سالن شماره ی یک وارد نمایشگاه می شوند، سال گذشته آمار این شرکت کنندگان 38،000 نفر خواهد بود. این امر به شناساندن استارتاپ های حاضر در برنامه کمک خواهد کرد.

فرصت جذب سرمایه : کافه سرمایه

با همکاری کار کراد تمام استارتاپ های شرکت کننده در سالن فرصت ها می توانند پروپوزال خود را برای شبکه ای از 140 سرمایه گذار فعال حوزه ی فناوری اطلاعات ارسال نمایند. در طول برگزاری نمایشگاه در صورت تایید اولیه ی سرمایه گذار اولین جلسه ی آشنایی در نمایشگاه برگزار خواهد شد.


فرصت معرفی: ارائه ی استارتاپ ها

تمام استارتاپ های شرکت کننده می توانند کسب و کار خود را در سالن 500 نفره و داوران ارائه کنند. برترین استارتاپ بعد  از برگزاری رویداد مشخص شده و جوایزی دریافت خواهد کرد.

فرصت یادگیری و شبکه سازی: فریلند اصفهان

در کنار سالن فرصت ها برنامه ی دو روزه ی فریلند اصفهان با همراهی پونیشا برگزار خواهد شد در این برنامه ده سخنران تجربیات خود را بیان می کنند همچنین حضور 500 فرد متخصص فریلنسر می تواند به استارتاپ ها برای شبکه سازی و یادگیری کمک کند

فرصت کسب تجربه: استارتاپ گرایند

در کنار برنامه های سالن فرصت ها، یک رویداد استارتاپ گرایند با حضور یکی از کارآفرینان استارتاپی کشور برگزار خواهد شد، آشنایی با او و استفاده از تجربیات ایشان برای استارتاپ ها راهگشا خواهد بود.

آدرس:اصفهان نمایشگاه بین المللی اصفهان