رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوره تخصصی مهارت های نرم سازمانی

 • آنلاین
 • ۵,۱۲۵,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
یک‌شنبه ۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۰

دوره بین المللی آشنایی با کوچینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی بین المللی فراکوچ
سه‌شنبه ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

توربو ترینینگ دیجیتال مارکتینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

دوره زبان تخصصی بازرگانی بین الملل

 • آنلاین
 • ۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
کاور
"چهارمین دوره آنلاین آموزش تحلیلگری کسب و کار با متد babok v3 و آموزش gamification برای پیاده سازی تغییر" در تاریخ یک‌شنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
ویژه شرکت های دانش بنیان
-
۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق
ویژه مدیران و کارشناسان
-
۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
اتمام ظرفیت اتاق

آشنایی با دکتر تصدیقی - مدرس دوره babok

دکتری مدیریت استراتژیک از دانشگاه شیزوکای ژاپن

بیش از 18000 ساعت سابقه تدريس در دانشگاهها، 3 كتاب، تعداد زيادي مقاله، ثبت 2 نوآوري و 9 سال سابقه مديريتي 

طراحي 5 كسب و كار جديد، كاهش هزينه به مقدار 35% به كمك IT، افزايش درآمد به ميزان 80%، تحليل فرصت بازار با خطاي 12%

عضو انجمن هاي  DinarStandar،  WIEF،  ASLI و WYN 

بیش از 4000 ساعت سابقه مشاوره چندین سازمان همچون بانک های انصار و ملت ، سازمان انرژی اتمی، بانک مرکزی، دانشگاه امیرکبیر، پارس آنلاین، شرکت اتصالات امارات و... در زمينه هاي مديريتي، IT ، امنيت ، برنامه ريزي استراتژيك و مديريت خدمات فناوري اطلاعات 

برنده جايزه EcoContest 2009 در زمينه طراحي فرآيندهاي اقتصادي  و برنده جايزه Islamic Microfinance 2010 ودارای تقدیرنامه ی استاد نمونه سال از سازمان مدیریت صنعتی و وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

توضیحات کلی دوره آنلاین babok

دوره بین المللی بابوک (business analysis body of knowledge) برای کسانی طراحی شده است که میخواهند در حوزه ی تحلیل کسب و کار به سطحی برسند که ازمعلومات و دانش پایه ای تحلیل بیزنس آگاهی پیدا کنند و در گام بعدی به فردی حرفه ای در زمینه تحلیل،عارضه یابی، بهبود و ایجاد کسب و کار تبدیل شوند.

استاندارد جهانی babok تا کنون در سه ورژن عرضه شده است که تمرکز این دوره بر روی آخرین ورژن توسعه یافته ی با بوک، یعنی ورژن سه، می باشد.استاندارد بابوک که جزو به روز ترین و پویاترین متدهای تحلیل انواع کسب و کار است توسط سازمان بین المللی iiba.org تدوین شده است که بصورت تخصصی در سطح جهان به تحلیل کسب و کار می پردازد. افراد پس از گذراندن دوره بابوک با اصول ، تکنیک ها ، رویکردها و ابزارهایی آشنا میشوند که در قدم اول بتوانند به درستی یک کسب و کار را درک کنند و سپس با کشف لایه های پنهان کسب و کار ها ، به ارائه راهکارهایی به آنها بپردازند که سبب تغییرات مثبت در کسب و کار موردنظر شوند. فردی که دارای مهارت های تحلیل کسب و کار می باشد را اصطلاحا business analyzer می نامند و از مهارت های یک تحلیل گر کسب و کار این است که در سازمان ها چه بعنوان نیروی ثابت، دائما در حال بهبود کسب و کار مدنظر باشد و با کشفrequirement های کسب و کار، به ارائه ی solution های مناسب کسب و کار و اجرا و بهبود آنها بپردازد و یا اینکه با استفاده از دانش بابوک به تحلیل و بهبود کسب و کار خود بپردازد و یا حتی به ایجاد یک کسب و کار جدید روی بیاورد. تمرکز اصلی متد بابوک بر روی 6 مفهوم اصلی است که با درک صحیح این مفاهیم، میتوان به تغییرات مثبت و پایداری در کسب و کار، نایل شد. این شش مفهوم پایه ای عبارتند از تغییرات ،نیازمندی ها ،راهکارها ،ذینفعان ،محیط و ارزش که رسیدن به درک درستی از همین شش مفهوم کلیدی بسیار مهم و اثرگذار است تا بتوان کسب و کار را در مسیر رشد قرارداد.

 

شماره تماس پشتیبانی :09981329102

ویدیو از آپارات

نظر مدیران و کارشناسان شرکت کننده در دوره های قبلی

گالری تصاویر

حامیان

سوالات متداول

این دوره از سری مباحث BOK-Body Of Knowledge می باشد و از مباحث ابتدایی شروع به طرح مسئله میکند اما داشتن تجربه های کاری در درک بهتر مطالب دوره اثرگذار است.
بله، در صورت شرکت مستمر در دوره ، گواهینامه دیجیتال برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد.
با تلفن و هوشمند و رایانه می توانید در این دوره شرکت کنید و دوره در بستر اسکای روم برگذار میشود.
آشنایی با بابوک برای افراد صاحب کسب و کار و مدیران و کارشناسان سازمان بسیار کاربردی است اما برای علاقه مندان به حوزه های کسب وکاری هم شروعی حرفه ای است.

برگزارکنندگان

مدرسان

برگزار‌کننده:
اینوتکس
۴۸۵۴
دنبال کننده
۲۴
کل رویدادها

نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری با نام INOTEX تاکنون 10 دوره در کشور ایران برگزار شده است. این نمایشگاه بستری برای عرضه نوآوری و فناوری است برخلاف نمایشگاه‌­های مشابهی که صرفا عرضه و تبادل کالا را هدف‌گذاری کرده‌اند، هدف این نمایشگاه تبادل دانش فنی و تکنولوژی و مشارکت میان شرکت‌ها و سرمایه‌گذاری روی طرح‌ها و استارتاپ‌ها است.نمایشگاه INOTEX تلاش...

بیشتر از ۴۳۰ نفر (۴۳%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.