دوره حرفه ای دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) - Digital Marketing

شروع رویداد
جمعه ۱۳ مهر ۹۷ ۰۸:۰۰
پایان رویداد
جمعه ۲۶ بهمن ۹۷ ۱۷:۰۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دوره حرفه ای دیجیتال مارکتینگ (بازاریابی دیجیتال) - Digital Marketing
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۷۳۰۱۸۴
گزارش
تهیه بلیت برای این رویداد از روز شنبه ۳ شهریور ساعت ۰۰:۰۰ تا روز پنج‌شنبه ۱۹ مهر ساعت ۰۰:۰۰ امکان‌پذیر است.

بروشور

معرفی دوره

آن‌گونه که پیتر دراکر معتقد است، امروزه یکی از مهم‌ترین و اساسی‌ترین اهداف سازمان‌ها ایجاد مشتریان و تلاش برای حفظ آن‌ها است. اگر چه این موضوع فلسفه اصلی در زمینه پیدایش دانش بازاریابی را شکل داده است اما می‌بایست به این نکته توجه داشت که بازاریابی تنها یک فلسفه یا نگرش نیست. کسب و کار در دنیای امروز به طور گسترده‌ای با روش‌ها و ابزارهای تکنولوژیک گره خورده است. به بیان دیگر پیاده‌سازی بسیاری از متدهای بازاریابی بدون بکارگیری تکنیک‌ها و ابزارهای مناسب امکانپذیر نخواهد بود.

از سوی دیگر اصطلاح بازاریابی دیجیتال یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد. اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل شناخته می‌شود.

در این دوره آموزشی قصد بر آن است تا پس از مرور اصول پایه‌ای بازاریابی و تاریخچه پیدایش آن در فضای کسب‌وکار، چارچوبی از بازاریابی دیجیتال به عنوان یک حوزه جدید و کاربرد عصر اقتصاد شبکه‌ای به مخاطبین معرفی شده و انواع مختلف تکنیک‌های اجرایی آن با رویکردی کاربردی مورد تشریح قرار گیرد.

مدت زمان

  • کلاس حضوری: 50 ساعت
  • پروژه پایانی(طراحی و پیاده سازی یک کمپین بازاریابی دیجیتال) : 30 ساعت
  • محتوای آموزشی آنلاین (فیلم­های آموزشی کنفرانس مدیران ارشد بازاریابی در آمریکا (ترجمه فارسی) ، دوره آموزشی و کارگاه آموزشی مفاهیم بازاریابی) : 20 ساعت

اساتید حضوری

گواهینامه

به کلیه شرکت کنندگان در دوره پس از ارائه پروژه پایانی گواهینامه مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطاء خواهد شد.

آدرس:تهران خیابان شهید بهشتی، خیابان پاکستان، خیابان دوم، موسسه آموزش عالی آزاد بهار