کاور
"Fundamental Coach Development Program برنامه یک ماهه توسعه مربی (پایه)" در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

هدف برنامه:

آشنایی با کوچینگ، درک نقش و اهمیت کوچینگ در رشد و توسعه افراد و سازمان‌ها و تمرین کوچینگ در یک برنامه یکپارچه، متناسب با نیازها و توانمندی‌های منحصر به فرد شرکت‌کنندگان.

 

کوچینگ یا مربی گری امروزه به طور گسترده هم به عنوان یک حرفه مستقل و هم به عنوان یک سبک ارتباطی توسط رهبران سازمانها، مشاوران، معلمان و والدین بکار گرفته می شود.

 

محتوای برنامه:

·      کارگاه حضوری دو روزه مقدماتی 11 و 12 بهمن ماه

·      چهار تمرین هفتگی گروهی زیر نظر مربی (غیر حضوری) (زمان برگزاری جلسات غیر حضوری در جلسه اول اعلام می گردد.)

·      کارگاه حضوری یک روزه پایان برنامه ، 16 اسفند ماه

(مکان برگزاری در تهران می باشد و مکان دقیق متعاقبا اعلام می شود.)

 

این برنامه به شما کمک می‌کند تا:

·              به عنوان یک فرد، روابط بهتر و عمیق‌تری با دیگران ایجاد کنید.

·              به عنوان یک مدیر، توانایی‌های بالقوه همکاران خود را بهتر کشف کرده و زمینه توانمند شدن و تفویض اختیار بیشتر به آنها را فراهم کنید.

·              به عنوان پدر یا مادر، به جای برنامه‌ریزی یک سویه برای فرزندانتان، با همراهی آنها شکوفایی و رشدشان را در ابعاد مختلف زندگی حمایت کنید.

·              به عنوان یک معلم، مشاور، تسهیل‌گر و یا مربی حرفه‌ای، ارزش خدمات حرفه‌ای خود را به سطحی بالاتر ارتقا دهید.

·              و به طور کلی به عنوان یک فرد در جامعه‌ای که زندگی می‌کنید فضایی برای رشد و تحول خلق کنید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:  خانم عرب وند  09107608677  (تلفن، واتزاپ، تلگرام)

 

سخنرانان

علی سخاوتی
علی سخاوتی
طراح و مربی فضای رشد

علی سخاوتی بیش از یک دهه است که در زمینه تحول فردی و سازمانی به خصوص در حوزه کوچینگ و رهبری مشغول فعالیت می باشد. او که کوچینگ را در مدرسه سی تی آی (CTI) با رویکرد کواکتیو آموخته است همواره تلاش کرده است برای مخاطبانش الهام بخش رشد و تحول باشد. از جمله فعالیت‌های او می‌توان به طراحی و اجرای برنامه های متعدد آموزشی کوچینگ و رهبری، تالیف دو کتاب با عناوین کوچینگ فراسوی تکنیک و امکان و همچنین بیش از نه سال وبلاگ نویسی با محوریت جستجو و کشف اشاره کرد. ویژگی بارز کارهای علی سخاوتی تلاش برای یکپارچه سازی رشد افراد در کانتکست کار و زندگی می‌باشد.

شرکت مشاوران تعالی سازان

مشاوران تعالی سازان
مشاوران تعالی سازان

شركت مهندسی مشاوران تعالی سازان (BECG) در سال 1380 تشكیل گردید. این شركت كه با هدف توسعه و تسهیم تجارب مدیریتی در ایران فعالیت می‌نماید تا كنون با بیش از 200 سازمان ایرانی و خارجی در زمینه‌های خودارزیابی با مدل EFQM، مدیریت ارزیابی عملكرد PAEM، برنامه‌ریزی استراتژیك، مدیریت استراتژی متوازنBSM، BSC، اندازه گیری رضایت مشتریانCSM ، اندازه گیری رضایت كاركنانESM ، استراتژی بازاریابی و فروش، مدیریت فرهنگ سازمانی و توسعه كاركنانEDS ، نظام پیشنهادات و… همكاری داشته‌است. مشتریان این شركت را طیف وسیعی از شركت‌های تجاری، صنعتی، كوچك و بزرگ، سازمان‌های خصوصی و دولتی در زمینه‌های مختلف نظیر تولیدی، خدماتی، آموزشی، درمانی، ورزشی، حمل و نقل، شهرداری، بانكی، تجاری و…تشكیل می‌دهند.

چشم انداز «ما راه حل را می‌دانیم» به منظور ارزش آفرینی برای مشتری تدوین شده و بازاریابی این شركت مبتنی بر معرفی از طرف مشتریان قبلی یا Referral است، كه تضمین عملی ارزش آفرینی برای ایشان می‌باشد. در ماموریت این شركت توسعه كسب و كار مشاوره مدیریت پیش بینی شده‌است كه در این راستا نیز این شركت تا كنون سیستم‌ها و روش‌های نوینی نظیر مدیریت ارزیابی عملكرد (PAEM)، سیستم توسعه كاركنان (EDS)و مدیریت استراتژی متوازن (BSM) را طراحی و یا برای اولین بار در بازار ایران معرفی كرده همچنین در اداره كارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی نیز از روش‌های نوین و مبتكرانه‌ای بهره‌گیری نموده‌است.

تجربه طولانی مدیریت اجرایی در سازمان‌های ایرانی، دركی درست و واقعی از فضا و نیازهای كسب و كارهای ایران را در دست‌اندركاران شركت مشاوران تعالی سازان به وجود آورده كه به ویژگی ممتاز این شركت از نظر مشتریان تبدیل شده است. ارتقای عملكرد و دستاورد در بسیاری ازسازمان‌های طرف قرارداد موید اثربخشی همكاری‌های این شركت بوده به گونه‌ای كه پاره‌ای از این سازمان‌ها موفق به دریافت جوایز ملی شده و یا به عنوان الگویی موفق مطرح گردیده‌اند.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
کارگاه اول (11 بهمن ماه)۸.۳۰ صبح۴.۳۰ بعدازظهر
مشاوران تعالی سازان
برگزار‌کننده: مشاوران تعالی سازان
۱۰
دنبال کننده
۴
کل رویدادها

شركت مهندسی مشاوران تعالی سازان(BECG) در سال 1380 تشكیل گردید. این شركت كه با هدف توسعه و تسهیم تجارب مدیریتی در ایران ف...

آدرس

تهران تهران. خ نلسون ماندلا. کوچه بنیسی. پلاک 47. طبقه دوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

پنج‌شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

دوره 3 ماهه آموزش سخنوری و فن بیان 1401

 • آنلاین
 • از ۱,۲۴۰,۰۰۰ تومان
 • دبیرخانه مسابقه سخنرانی تریبون
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۰

دوره طعم نوشتن

 • آنلاین
 • از ۲۴۰,۰۰۰ تومان
 • پروین شیربیشه (پرنويسا)
سه‌شنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

پنج نقطه قوت برتر خود را بشناسید.

 • آنلاین
 • از ۵۸۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی کوچینگ کاریزما
چهارشنبه ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۰

مدیریت مالی شخصی

 • آنلاین
 • ۳۲۰,۰۰۰ تومان
 • مرکز مشاوره ی شکوفه