ایوند با محدود کردن حق استفاده از اینترنت مخالف است.#صیانت_از_حقوق_کاربراناطلاعات بیشتر
کاور
"Fundamental Coach Development Program برنامه یک ماهه توسعه مربی (پایه)" در تاریخ پنج‌شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

هدف برنامه:

آشنایی با کوچینگ، درک نقش و اهمیت کوچینگ در رشد و توسعه افراد و سازمان‌ها و تمرین کوچینگ در یک برنامه یکپارچه، متناسب با نیازها و توانمندی‌های منحصر به فرد شرکت‌کنندگان.

 

کوچینگ یا مربی گری امروزه به طور گسترده هم به عنوان یک حرفه مستقل و هم به عنوان یک سبک ارتباطی توسط رهبران سازمانها، مشاوران، معلمان و والدین بکار گرفته می شود.

 

محتوای برنامه:

·      کارگاه حضوری دو روزه مقدماتی 11 و 12 بهمن ماه

·      چهار تمرین هفتگی گروهی زیر نظر مربی (غیر حضوری) (زمان برگزاری جلسات غیر حضوری در جلسه اول اعلام می گردد.)

·      کارگاه حضوری یک روزه پایان برنامه ، 16 اسفند ماه

(مکان برگزاری در تهران می باشد و مکان دقیق متعاقبا اعلام می شود.)

 

این برنامه به شما کمک می‌کند تا:

·              به عنوان یک فرد، روابط بهتر و عمیق‌تری با دیگران ایجاد کنید.

·              به عنوان یک مدیر، توانایی‌های بالقوه همکاران خود را بهتر کشف کرده و زمینه توانمند شدن و تفویض اختیار بیشتر به آنها را فراهم کنید.

·              به عنوان پدر یا مادر، به جای برنامه‌ریزی یک سویه برای فرزندانتان، با همراهی آنها شکوفایی و رشدشان را در ابعاد مختلف زندگی حمایت کنید.

·              به عنوان یک معلم، مشاور، تسهیل‌گر و یا مربی حرفه‌ای، ارزش خدمات حرفه‌ای خود را به سطحی بالاتر ارتقا دهید.

·              و به طور کلی به عنوان یک فرد در جامعه‌ای که زندگی می‌کنید فضایی برای رشد و تحول خلق کنید.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:  خانم عرب وند  09107608677  (تلفن، واتزاپ، تلگرام)

 

سخنرانان

علی سخاوتی
علی سخاوتی
طراح و مربی فضای رشد

علی سخاوتی بیش از یک دهه است که در زمینه تحول فردی و سازمانی به خصوص در حوزه کوچینگ و رهبری مشغول فعالیت می باشد. او که کوچینگ را در مدرسه سی تی آی (CTI) با رویکرد کواکتیو آموخته است همواره تلاش کرده است برای مخاطبانش الهام بخش رشد و تحول باشد. از جمله فعالیت‌های او می‌توان به طراحی و اجرای برنامه های متعدد آموزشی کوچینگ و رهبری، تالیف دو کتاب با عناوین کوچینگ فراسوی تکنیک و امکان و همچنین بیش از نه سال وبلاگ نویسی با محوریت جستجو و کشف اشاره کرد. ویژگی بارز کارهای علی سخاوتی تلاش برای یکپارچه سازی رشد افراد در کانتکست کار و زندگی می‌باشد.

شرکت مشاوران تعالی سازان

مشاوران تعالی سازان
مشاوران تعالی سازان

شركت مهندسی مشاوران تعالی سازان (BECG) در سال 1380 تشكیل گردید. این شركت كه با هدف توسعه و تسهیم تجارب مدیریتی در ایران فعالیت می‌نماید تا كنون با بیش از 200 سازمان ایرانی و خارجی در زمینه‌های خودارزیابی با مدل EFQM، مدیریت ارزیابی عملكرد PAEM، برنامه‌ریزی استراتژیك، مدیریت استراتژی متوازنBSM، BSC، اندازه گیری رضایت مشتریانCSM ، اندازه گیری رضایت كاركنانESM ، استراتژی بازاریابی و فروش، مدیریت فرهنگ سازمانی و توسعه كاركنانEDS ، نظام پیشنهادات و… همكاری داشته‌است. مشتریان این شركت را طیف وسیعی از شركت‌های تجاری، صنعتی، كوچك و بزرگ، سازمان‌های خصوصی و دولتی در زمینه‌های مختلف نظیر تولیدی، خدماتی، آموزشی، درمانی، ورزشی، حمل و نقل، شهرداری، بانكی، تجاری و…تشكیل می‌دهند.

چشم انداز «ما راه حل را می‌دانیم» به منظور ارزش آفرینی برای مشتری تدوین شده و بازاریابی این شركت مبتنی بر معرفی از طرف مشتریان قبلی یا Referral است، كه تضمین عملی ارزش آفرینی برای ایشان می‌باشد. در ماموریت این شركت توسعه كسب و كار مشاوره مدیریت پیش بینی شده‌است كه در این راستا نیز این شركت تا كنون سیستم‌ها و روش‌های نوینی نظیر مدیریت ارزیابی عملكرد (PAEM)، سیستم توسعه كاركنان (EDS)و مدیریت استراتژی متوازن (BSM) را طراحی و یا برای اولین بار در بازار ایران معرفی كرده همچنین در اداره كارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی نیز از روش‌های نوین و مبتكرانه‌ای بهره‌گیری نموده‌است.

تجربه طولانی مدیریت اجرایی در سازمان‌های ایرانی، دركی درست و واقعی از فضا و نیازهای كسب و كارهای ایران را در دست‌اندركاران شركت مشاوران تعالی سازان به وجود آورده كه به ویژگی ممتاز این شركت از نظر مشتریان تبدیل شده است. ارتقای عملكرد و دستاورد در بسیاری ازسازمان‌های طرف قرارداد موید اثربخشی همكاری‌های این شركت بوده به گونه‌ای كه پاره‌ای از این سازمان‌ها موفق به دریافت جوایز ملی شده و یا به عنوان الگویی موفق مطرح گردیده‌اند.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
کارگاه اول (11 بهمن ماه)۸.۳۰ صبح۴.۳۰ بعدازظهر

برگزار‌کننده

آواتار

مشاوران تعالی سازان

شركت مهندسی مشاوران تعالی سازان(BECG) در سال 1380 تشكیل گردید. این شركت كه با هدف توسعه و تسهیم تجارب مدیریتی در ایران فعالیت می‌نماید تا كنون با بیش از 200 سازمان ایرانی و خارجی در زمینه‌های مشاوره مدیریت همكاری داشته‌است. مشتریان این شركت را طیف وس

رویداد های برگزارشده۴

آدرس

تهران تهران. خ نلسون ماندلا. کوچه بنیسی. پلاک 47. طبقه دوم

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

چهارشنبه ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۰

دوره طعم نوشتن

 • آنلاین
 • از ۴۲,۰۰۰ تومان
 • پروین شیربیشه (پرنويسا)
تا ۲۱ دی

تندخوانی پیشرفته فانتوم

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • محمدمهدی طاری
دوشنبه ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

دوره آموزشی استعدادیابی و شناخت فردی

 • آنلاین
 • ۵۱۵,۰۰۰ تومان
 • باشگاه نانو
سه‌شنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

وبینار فنگ شویی

 • آنلاین
 • رایگان
 • فرید موذن