دوره چالش کوچینگ

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲ اسفند ۹۷ ۰۸:۳۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲ اسفند ۹۷ ۱۶:۳۰
مکان رویدادتهران
اضافه به تقویم
دوره چالش کوچینگ
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۸۸۸۷۰۱۵۴-۶, ۰۹۱۰۷۶۰۸۶۷۷
گزارش
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

در طول کارگاه یک روزه چالش کوچینگ، شرکت کنندگان در جمعی کوچک و صمیمی آنچه را تا به امروز آموخته‌اند در معرض چالش قرار می‌دهند تا مهارت‌های کوچینگ خود را تکامل بخشند. 

 مناسب برای کسانی که حداقل دوره آموزشی مقدماتی کوچینگ را گذرانده و تجربه چندین ساعت کوچینگ با مراجعان مختلف را داشته اند.

 شرکت کنندگان این کارگاه:

•          ویژگی‌های منحصر بفرد سبک کوچینگ خود را شناسایی می‌کنند.

•          مهارت‌های کوچینگ خود را در مواجهه با شرایط مختلف ارتقا می‌دهند.

•           قوت و ضعف های خود در کوچینگ را می‌شناسند.

•          با تکنیک‌هایی که قبلا استفاده نمی‌کرده‌اند آشنا می‌شوند.

برای ادامه راه کوچینگ خود نقشه می‌کشند.              

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:  خانم عرب وند  09107608677  (تلفن، واتزاپ، تلگرام)            

سخنرانان

علی سخاوتی

علی سخاوتی

طراح و مربی فضای رشد

علی سخاوتی بیش از یک دهه است که در زمینه تحول فردی و سازمانی به خصوص در حوزه کوچینگ و رهبری مشغول فعالیت می باشد. او که کوچینگ را در مدرسه سی تی آی (CTI) با رویکرد کواکتیو آموخته است همواره تلاش کرده است برای مخاطبانش الهام بخش رشد و تحول باشد. از جمله فعالیت‌های او می‌توان به طراحی و اجرای برنامه های متعدد آموزشی کوچینگ و رهبری، تالیف دو کتاب با عناوین کوچینگ فراسوی تکنیک و امکان و همچنین بیش از نه سال وبلاگ نویسی با محوریت جستجو و کشف اشاره کرد. ویژگی بارز کارهای علی سخاوتی تلاش برای یکپارچه سازی رشد افراد در کانتکست کار و زندگی می‌باشد.

شرکت مشاوران تعالی سازان

مشاوران تعالی سازان

مشاوران تعالی سازان

شركت مهندسی مشاوران تعالی سازان (BECG) در سال 1380 تشكیل گردید. این شركت كه با هدف توسعه و تسهیم تجارب مدیریتی در ایران فعالیت می‌نماید تا كنون با بیش از 200 سازمان ایرانی و خارجی در زمینه‌های خودارزیابی با مدل EFQM، مدیریت ارزیابی عملكرد PAEM، برنامه‌ریزی استراتژیك، مدیریت استراتژی متوازنBSM، BSC، اندازه گیری رضایت مشتریانCSM ، اندازه گیری رضایت كاركنانESM ، استراتژی بازاریابی و فروش، مدیریت فرهنگ سازمانی و توسعه كاركنانEDS ، نظام پیشنهادات و… همكاری داشته‌است. مشتریان این شركت را طیف وسیعی از شركت‌های تجاری، صنعتی، كوچك و بزرگ، سازمان‌های خصوصی و دولتی در زمینه‌های مختلف نظیر تولیدی، خدماتی، آموزشی، درمانی، ورزشی، حمل و نقل، شهرداری، بانكی، تجاری و…تشكیل می‌دهند.

آدرس:تهران خ نلسون ماندلا. کوچه بنیسی. پلاک 47