رویداد به پایان رسیده است!
دوره چالش کوچینگ در تاریخ پنج‌شنبه ۲ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره چالش کوچینگ

شروع:
پنج‌شنبه ۲ اسفند ۹۷ ۰۸:۳۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲ اسفند ۹۷ ۱۶:۳۰
دوره چالش کوچینگ
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

در طول کارگاه یک روزه چالش کوچینگ، شرکت کنندگان در جمعی کوچک و صمیمی آنچه را تا به امروز آموخته‌اند در معرض چالش قرار می‌دهند تا مهارت‌های کوچینگ خود را تکامل بخشند. 

 مناسب برای کسانی که حداقل دوره آموزشی مقدماتی کوچینگ را گذرانده و تجربه چندین ساعت کوچینگ با مراجعان مختلف را داشته اند.

 شرکت کنندگان این کارگاه:

•          ویژگی‌های منحصر بفرد سبک کوچینگ خود را شناسایی می‌کنند.

•          مهارت‌های کوچینگ خود را در مواجهه با شرایط مختلف ارتقا می‌دهند.

•           قوت و ضعف های خود در کوچینگ را می‌شناسند.

•          با تکنیک‌هایی که قبلا استفاده نمی‌کرده‌اند آشنا می‌شوند.

برای ادامه راه کوچینگ خود نقشه می‌کشند.              

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:  خانم عرب وند  09107608677  (تلفن، واتزاپ، تلگرام)            

سخنرانان

علی سخاوتی

علی سخاوتی

طراح و مربی فضای رشد

علی سخاوتی بیش از یک دهه است که در زمینه تحول فردی و سازمانی به خصوص در حوزه کوچینگ و رهبری مشغول فعالیت می باشد. او که کوچینگ را در مدرسه سی تی آی (CTI) با رویکرد کواکتیو آموخته است همواره تلاش کرده است برای مخاطبانش الهام بخش رشد و تحول باشد. از جمله فعالیت‌های او می‌توان به طراحی و اجرای برنامه های متعدد آموزشی کوچینگ و رهبری، تالیف دو کتاب با عناوین کوچینگ فراسوی تکنیک و امکان و همچنین بیش از نه سال وبلاگ نویسی با محوریت جستجو و کشف اشاره کرد. ویژگی بارز کارهای علی سخاوتی تلاش برای یکپارچه سازی رشد افراد در کانتکست کار و زندگی می‌باشد.

شرکت مشاوران تعالی سازان

مشاوران تعالی سازان

مشاوران تعالی سازان

شركت مهندسی مشاوران تعالی سازان (BECG) در سال 1380 تشكیل گردید. این شركت كه با هدف توسعه و تسهیم تجارب مدیریتی در ایران فعالیت می‌نماید تا كنون با بیش از 200 سازمان ایرانی و خارجی در زمینه‌های خودارزیابی با مدل EFQM، مدیریت ارزیابی عملكرد PAEM، برنامه‌ریزی استراتژیك، مدیریت استراتژی متوازنBSM، BSC، اندازه گیری رضایت مشتریانCSM ، اندازه گیری رضایت كاركنانESM ، استراتژی بازاریابی و فروش، مدیریت فرهنگ سازمانی و توسعه كاركنانEDS ، نظام پیشنهادات و… همكاری داشته‌است. مشتریان این شركت را طیف وسیعی از شركت‌های تجاری، صنعتی، كوچك و بزرگ، سازمان‌های خصوصی و دولتی در زمینه‌های مختلف نظیر تولیدی، خدماتی، آموزشی، درمانی، ورزشی، حمل و نقل، شهرداری، بانكی، تجاری و…تشكیل می‌دهند.

آدرس:تهران خ نلسون ماندلا. کوچه بنیسی. پلاک 47