کاور
"بایومدکمپ" در تاریخ جمعه ۲۵ بهمن ساعت ۱۸:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

بایومدکمپ، بوت‌کمپ تجهیزات پزشکی

بایومدکمپ رویدادی است که با همت  مرکز نوآوری اکسیژن و با محوریت اشتغال‌زایی جوانان متخصص در حوزه تجهیزات پزشکی از دی‌ماه ۹۸ کلید خورده است.

رویکرد اصلی برپایی این دوره تخصصی حل مشکل جذب نیروی انسانی متخصص در بازار حرفه‌ای است. این معضل در شرکت‌های داروسازی و سلامت بسیار مهم‌تر است چون فعالان این حوزه علاوه بر تخصص در پزشکی و زیست‌فناوری، به مهارت‌های نرم هم‌چون رفتار حرفه‌ای، مذاکره و فروش و کار تیمی هم نیاز دارند.پرورش نیروی کار متخصص
بایومدکمپ یک رویداد حرفه‌ای در پرورش نیروی انسانی است. ظرفیت هر رویداد محدود است و ثبت‌نام کنندگان پس از مصاحبه و پایش اولیه وارد یک دوره آموزشی چهار هفته‌ای و فشرده می‌شوند که بر اساس آن آموزش‌های نرم هم‌چون کارتیمی، حل تعارض، ارتباط موثر، تکنیک‌های ارائه و مذاکره را می‌آموزند. پس از آن مهارت‌های تخصصی جهت ورود به بازار کار سلامت را در قالب کارگاه‌ها، دوره‌های تئوری و بازدید‌های علمی می‌آموزند. در پایان هر شرکت‌کننده یک مصاحبه حرفه‌ای با یکی از مختصصان نیروی انسانی شرکت‌های بزرگ تجهیزات پزشکی برگزار می‌کند تا کارنامه نهایی هر فرد تنظیم شود. پله آخر بایومدکمپ ارائه کارنامه تخصصی شرکت‌کنندگان به شرکت‌های فعال تجهیزات پزشکی است تا بتوانند نیروی‌ کار خود را از میان آن‌ها انتخاب کنند.

گرنت ویژه بایومدکمپ
استخدام به عنوان یک نیروی کارآمد تجهیزات پزشکی نیاز به مهارت‌های ویژه‌ای دارد. این مهارت‌ها در دو جنبه عمومی و تخصصی تقسیم‌ می‌شوند. مهارت‌های نرم شامل ارتباط موثر، زبان بدن، کارتیمی، حل تعارض و موارد شخصیتی می‌شود. مهارت‌های سخت بیشتر به جنبه‌ها فنی و مهندسی به تجهیزات پزشکی می‌پردازد. در این بخش شرکت‌کنندگان با الزامات فنی و تخصصی که برای استخدام در شرکت‌های تجهیزات پزشکی است آشنا می‌شود.

 هزینه برگزاری این رویداد آموزشی برای هر یک از شرکت‌کنندگان معادل با ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان است که بعد از موفقیت شرکت‌کنندگان در آزمون پذیرش اولیه، یک میلیون تومان از آن به صورت گرنت به پذیرفته‌شدگان اهدا خواهد شد و بر همین اساس هزینه‌ی شرکت در رویداد برای هر نفر با تخفیف ویژه‌ای محاسبه می‌شود.


آزمون پذیرش اولیه
متقاضیان شرکت در بایومدکمپ ابتدا می‌بایست در آزمون شخصیت ‌شناسی NEO 5 که با همکاری تست تاپ برگزار می‌شود شرکت کنند.

هدف از برگزاری این آزمون شناخت ویژگی‌های شخصیتی متقاضیان جهت انتخاب بهترین افراد برای ورود به بوت‌کمپ تجهیزات پزشکی است. مطالعات ما در زمینه نیازمندی‌های شرکت‌های تجهیزات پزشکی در حوزه منابع انسانی، نشان می‌دهد که برخی از گونه‌های شخصیتی بهتر از دیگران می‌توانند به عضویت در این شرکت‌ها در آیند. از همین رو نتایج تست شخصیت شناسی هر متقاضی در اختیار کارشناسان نیروی انسانی قرار می‌گیرد تا بهترین گزینه‌ها برای ورود به بایومد‌کمپ برگزیده ‌شوند.

آزمون شامل ۶۰ سوال است که به صورت آنلاین برگزارمی‌شود و پس از اتمام، نتیجه آن در اختیار شرکت‌کننده قرار می‌گیرد. لینک شرکت در آزمون برای متقاضیان در اینجا و هم‌چنین در صفحه ثبت نام رویداد قرار دارد.

معرفی بایومدکمپ

اساتید دوره

محمود رضا مرآتی
محمود رضا مرآتی
مدیر تحقیق و توسعه پویندگان راه سعادت

ایشان با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در زمینه مدیریت و اجرای پروژه‌های تحقیقاتی مرتبط با حوزه الکترونیک و مهندسی پزشکی از بنیانگذاران شرکت دانش بنیان پویندگان راه سعادت هستند.

محمود رضا مرآتی هم اکنون عضو کمیته تجهیزات پزشکی دفتر توسعه فناوری وزارت بهداشت و منتور شتاب دهنده‌ های حوزه سلامت هستند و به مشاوره و تدریس در زمینه‌های سیستم مدیریت کیفیت، الزامات قانونی تجهیزات پزشکی در اتحادیه اروپا و سیستم مدیریت ریسک می پردازند.

امیر نفریه
امیر نفریه
مدیر کل منابع انسانی گروه زرین رویا(مای‌بیبی)
داریوش سنقری
داریوش سنقری
مختصص جذب و استخدام در صنعت تجهیزات پزشکی

داریوش سنقری فارغ التحصیل رشته مدیریت عالی کسب و کار DBA و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته روان‌شناسی (گرایش شخصیت) است.

دکتر سنقری به شما کمک می کند تا با استفاده از دانش و مهارت شخصیت شناسی کاربردی در زندگی شخصی و کسب و کار خود به موفقیت های روزافزون دست یابید.

داوود معتمدی
داوود معتمدی
مدیرعامل مهندسی زیستی آروکو
حنیف سالمکار
حنیف سالمکار
مدیر منابع انسانی ارکیدفارمد
دکتر حمید عزیز زاده
دکتر حمید عزیز زاده
مدیر استاندارد پویندگان راه سعادت
ندا میر جعفری
ندا میر جعفری
مدیر کنترل کیفی پویندگان راه سعادت
محسن روستا
محسن روستا
سرپرست جذب استعداد و برند کارفرمایی
مهدی نعمتی ختمی
مهدی نعمتی ختمی
مدیر تولید نبض
بهار مدیری
بهار مدیری
مدیر کسب و کارهای الکترونیک گروه خسرومدیساطب
مژگان ظریف
مژگان ظریف
ارزیاب اعتباربخشی بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی ایران
اکبر باشی زاده
اکبر باشی زاده
مدیر مهندسی آروین پژوهان نور
محمد ابراهیم دهدشتی
محمد ابراهیم دهدشتی
مدیر ارشد عملیات مرکزنوآوری اکسیژن

برنامه کارگاه‌ها و کلاس‌ها

عنوانشروعپایان
پذیرش و ثبت نام۰۹:۰۰:۰۰۰۹:۳۰:۰۰
آغاز و خوش‌آمدگویی۰۹:۳۰:۰۰۱۰:۰۰:۰۰
کارگاه حل مسئله، خلاقیت و تصمیم گیری۱۰:۰۰:۰۰۱۳:۰۰:۰۰
ناهار و استراحت۱۳:۰۰:۰۰۱۴:۰۰:۰۰
کارگاه کار تیمی و حل تعارض۱۴:۰۰:۰۰۱۶:۰۰:۰۰
کارگاه ارتباط موثر۱۶:۱۵:۰۰۱۸:۱۵:۰۰

حامیان

شتابدهنده تخصصی سکو
شتابدهنده تخصصی سکو
ستاد توسعه زیست فناوری
ستاد توسعه زیست فناوری
صندوق نوآوری و شکوفایی
صندوق نوآوری و شکوفایی
پویندگان راه سعادت
پویندگان راه سعادت
مهندسی زیستی آروکو
مهندسی زیستی آروکو
ارکید فارمد
ارکید فارمد
تجهیزات پزشکی تپش
تجهیزات پزشکی تپش
کاله
کاله
مای بیبی
مای بیبی
تستاپ
تستاپ
خسرو مدیسا طب
خسرو مدیسا طب

سوالات متداول

کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته‌های فنی و مهندسی می‌توانند در این رویداد شرکت کنند. تحصیلات فنی و مهندسی پیش نیاز شرکت در رویداد است.
برای استفاده از کمک هزینه، ابتدا بلیط «شرکت در آزمون اولیه» را تهیه کنید. پس از خرید بلیط، لینک شرکت در آزمون شخصیت‌شناسی برای شما ایمیل خواهد شد. ما در همکاری با «تست تاپ» نتایج آزمون را جمع آوری کرده و پس از بررسی،‌ پذیرفته‌شدگان را معرفی خواهیم کرد.
متقاضیان تا تاریخ ۲۸ دی‌ماه ۹۸ فرصت دارند تا در آزمون اولیه شخصیت‌شناسی شرکت کنند. اعلام نتایج آزمون اولیه تاریخ ۳۰ ام دی ماه خواهد بود که پذیرفته‌شدگان یک کد تخفیف یک میلیون تومانی اختصاصی دریافت می‌کنند و افراد می‌بایست تا ساعت ۱۲ روز ۳۰ دی ماه ثبت‌نام خود را تکمیل کنند.
تصور ما این است که جذب در شرکت‌های تجهیزات پزشکی در پست‌هایی که جنبه فنی و مهندسی دارد، نیازمند برخی ویژگی‌های شخصیتی است. این ویژگی‌ها در کارگاه‌های آموزشی قابل ارائه نیست و تغییر آن‌ها دشوار است. از همین رو تلاش می‌کنیم تا نزدیک‌ترین و مناسب ترین افراد را برای بهره‌مندی از کمک هزینه انتخاب کنیم.
جذب در پست‌های فنی مهندسی نیازمند ویژگی‌هایی مانند روحیه حل مسئله، انعطاف‌پذیری، سازگارپذیری و نتیجه‌گرا بودن است. به همین دلیل افرادی که این ویژگی‌ها را داشته باشند از اولویت بالاتری برای جذب برخوردارند.
شرکت کنندگان در پایان رویداد یک کارنامه از کارگاه‌های برگزار شده به همراه کارنامه ویژگی‌های شخصیتی که از آزمون‌های NEO و DISC برگزار شده است دریافت خواهند کرد. هم چنین مدیران منابع انسانی شرکت‌های حامی در یک مصاحبه استخدامی شبیه سازی شده، اشکالات و ایرادات هر فرد را به آن‌ها یادآوری می‌کند.
خیر بدون پرینت بلیت می‌توانید در کارگاه‌ها شرکت کنید.
به دلیل ظرفیت محدود رویداد، تکمیل ثبت نام از نظر ما به منزله شرکت قطعی در رویداد است و امکان عودت وجه و لغو ثبت نام وجود ندارد.
در حال حاضر خیر. امیدواریم بتوانیم در رویدادهای آتی این فرصت فراهم شود.

برگزار‌کننده

آواتار

مرکز نوآوری اکسیژن

شتاب‌دهنده اکسیژن به عنوان یک عامل ارتباط ساز بین دانشگاه و بازار با تمرکز بر حمایت از تیم‌های استارت آپی سومین بازوی چرخه نوآوری در دانشگاه علم و صنعت ایران است؛ که در باشگاه نوآوری نیترو مستقر شده است. وجه تمایز اکسیژن با دیگر شتاب‌دهنده‌ها آن است

رویداد های برگزارشده۱۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۰ نفر

آدرس

تهران تهران،تقاطع بزرگراه کردستان و خیابان ملاصدرا، نبش زاینده‌‌رود شرقی، پلاک 24، مجتمع شکوفایی شرکت‌های دانش‌بنیان

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۱۸ مرداد

وبینار جامع کاردرمانی ذهنی و شناختی در کودکان

 • آنلاین
 • از ۴۸۰,۰۰۰ تومان
 • شبکه توانبخشی ایران
سه‌شنبه ۱ تیر

وبینار رایگان بررسی مانیتورینگ زبیکس نسخه ۵.۴

 • آنلاین
 • رایگان
 • شرکت سدیدآفرین
جمعه ۴ تیر

جمع بندی معادلات دیفرانسیل

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی آموزشی، تحقیقاتی کورپی
شنبه ۵ تیر

کارگاه آموزش فرمولاسیون و ساخت مایع ظرفشویی

 • آنلاین
 • از ۲,۹۹۸,۰۰۰ تومان
 • امیرحسین جیلانچی