رویداد به پایان رسیده است!
کندو - دورهمی سئو و شبکه سازی تخصصی در تاریخ پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۶ به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم:

کندو - دورهمی سئو و شبکه سازی تخصصی

شروع رویداد
پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۹۶ ۱۰:۰۰
پایان رویداد
پنج‌شنبه ۲۴ اسفند ۹۶ ۱۲:۰۰
مکان رویدادتهران
موضوع رویدادکارآفرینی / شبکه سازی
اضافه به تقویم
کندو - دورهمی سئو و شبکه سازی تخصصی
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۲۱۲۲۶۵۲۰۴۶
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی کندو

کندو یک دورهمی دوستانه برای انتقال تجربیات در زمینه سئو و مدیریت سایت است که به شرکت کنندگان خود کمک میکند تا از تجربیات دیگران بهره مند شوند. در این دورهمی 2 ساعته ابتدا یک موضوع خاص در زمینه سئو به صورت تخصصی معرفی شده و پس از آن شرکت کنندگان نظرات و تجربیات خود پیرامون موضوع بحث را مطرح میکنند. شرکت در کندو برای همه آزاد است و بصورت ماهانه برگزار میگردد.

در کندو چه میگذرد؟

اولین و مهمترین هدف کندو انتقال تجربیات و آشنایی با فعالان حوزه سئو و طراحی سایت است. بهره گیری از تجربیات دیگران و ایجاد یک شبکه ارزشمند انسانی میتواند مسیر شما برای موفقیت را کوتاه تر کند. اما در کنار این جمع دوستانه بخش های دیگری نیز در نظر گرفته شده است که به شرح زیر خواهد بود.

تعریف موضوع جلسه و کارگاه تخصصی کوتاه

در شروع جلسه موضوع مورد بحث مطرح شده و یک کارگاه تخصصی توسط یکی از مهمانان کندو برگزار میشود. این کارگاه معمولا مشکلات و فرصت های موجود در موضوع مورد بحث را مطرح کرده و نگاهی کاربردی بر مسئله خواهد داشت. کارگاه تخصصی 15 تا 30 دقیقه بوده و پس از آن 15 دقیقه برای گفتگو و تبادل نظر پیرامون این موضوع در نظر گرفته میشود.

داستان موفقیت

در هر جلسه یک نفر از فعالان حوزه سئو، طراحی سایت یا تبلیغات به معرفی و تشریح داستان موفقیت خود میپردازد و از فرصت ها و چالش های موجود در آن صحبت میکند. داستان موفقیت مرتبط با موضوع جلسه و براساس تجربه شخصی افراد خواهد بود.

معرفی کسب و کار

در بخش بعدی 3 نفر از شرکت کنندگان جلسه فرصت خواهند داشت تا کسب و کار خود و خدمات ارایه شده در آن را به دیگران معرفی کرده و پرسش های مطرح شده را پاسخ دهند. هر نفر 5 دقیقه برای معرفی کسب و کار و 3 دقیقه برای پاسخ گویی به سوالات دیگران در اختیار خواهد داشت.

پذیرایی و شبکه سازی

در بخش پایانی شرکت کنندگان این فرصت را خواهند داشت با دیگران بیشتر آشنا شده و پتانسیل های همکاری را شناسایی کنند. این بخش به شما کمک میکند افراد فعال در حوزه های مرتبط را شناسایی کرده و شرایط همکاری بیشتر را برای دو مجموعه فراهم کنید.برای اطلاعات بیشتر به صفحه دورهمی سئو در سایت وبسیما مراجعه نمایید.

زمان‌بندی

جزئیات برنامه
عنوانشروعپایان
آغاز و خوش‌آمدگویی۱۰:۰۰۱۰:۱۵
کارگاه تخصصی۱۰:۱۵۱۰:۴۵
داستان موفقیت۱۰:۴۵۱۱:۰۰
معرفی کسب و کار۱۱:۰۰۱۱:۳۰
شبکه سازی و دورهمی۱۱:۳۰۱۲:۰۰

مهمان ویژه

امین اسماعیلی

امین اسماعیلی

مدیر فنی آژانس خلاقیت وبسیما

مهران کرمی

مهران کرمی

مدیر شتاب دهنده سریر

رامین رضا زاده

رامین رضا زاده

مدیرعامل ریتین

آدرس:تهران سریرلند، تهران، طرشت، بلوار شهید گلاب، پلاک 59