رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

سه‌شنبه ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

دومین دوره"تحلیل هوشمند ویژه متخصصان منابع انسانی"

 • آنلاین
 • ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • آکادمی سحاب
سه‌شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۰

معرفی و آموزش الگوهای مصاحبه برای شغل‌های پرتکرار

 • آنلاین
 • رایگان
 • کاربوم
سه‌شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۰

اولین دوره DBA مدیریت کسب وکار

 • آنلاین
 • ۵,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش دانشگاه گلرنگ
شنبه ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۰

وبینار عصرانه فروش (کوچینگ تیم فروش)

 • آنلاین
 • ۴۹,۰۰۰ تومان
 • کالج فروش دانشگاه گلرنگ
کاور
"دوره تخصصی آیین دادرسی و نحوه دفاع در مراجع حل اختلاف" در تاریخ پنج‌شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات

چرا ؟ 

امروز در کشور ما برخی از کارفرمایان و صاحبان کسب و کار، به جای پرداختن به فعالیت اصلی خود (که تامین منابع مالی و مدیریت کلان سازمان است) درگیر فعالیت هایی شده اند که شاید مسئولیت آن به دوش سازمان های دیگری باشد که پرداختن به آن در حوصله این بحث نیست .

شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید هیات های تشخیص ادارات کار سراسر کشور بطور میانگین در هر روز به ۸ الی ۱۲ پرونده رسیدگی میکنند و در خوش بینانه ترین حالت برای رسیدگی به هر پرونده ( از زمان تشکیل جلسه، تا لحظه صدور رای ) تقریبا ۳۰ دقیقه زمان در اختیار دارند.
اما تاسف بار اینکه علی رغم تاکید قانون کار به حضور نمایندگان کارگران و کارفرمایان در مراجع حل اختلاف (به عنوان شرکای اجتماعی وزارت کار ) بیش از ۸۵% از جلسات بدون حضور نمایندگان کارگران و کارفرمایان ( که دو عضو دیگر هیات تشخیص هستند) برگزار میشود و دور از انصاف است اگر از کارشناسان وزارت کار ( که ناچارند به تنهایی به این حجم از دعاوی رسیدگی کنند) انتظار داشته باشیم در زمان صدور هر رای ، تمامی آراء مراجع بالادستی ، بخش نامه ها ، اظهارنظر های کارشناسی ، دستور العمل های روابط کار و مقاوله نامه های بین المللی کار را در ذهن داشته باشند . 
اینجاست که اهمیت میزان تسلط کارگر و کارفرما به قانون کار ، آیین دادرسی کار ، دستورالعمل های روابط کار، مقاوله نامه های بین المللی و نظرات کارشناسی کارشناسان نمود پیدا میکند.

 

برای چه کسانی ؟ 

در این دوره ی تخصصی از تمامی مدیران ( و کارشناسان) اداری، مالی، منابع انسانی، مدیران عامل، صاحبان کسب و کار، وکلا و تمامی کسانی که به هر نحو در مراجع حل اختلاف به عنوان نماینده یکی از طرفین حضور می یابند دعوت به عمل می آوریم.

 

با چه هدفی ؟ 

در این وبینار ، قبل از اینکه به نحوه دفاع در مراجع حل اختلاف بپردازیم ، ابتدا به بررسی اقداماتی خواهیم پرداخت که از بدواستخدام تا چگونگی تنظیم قرارداد ، محاسبات کارکرد و مستندات و نهایتا بدرقه کارکنان می بایستی مدنظر قرار بگیرد تا فراگیران در نقش مشاور ،بتوانند از بروز اختلاف بین کارکنان و کارفرما جلوگیری کنند . 
سپس به نحوه تنظیم لایحه دفاعیه در هیات تشخیص و هیات حل اختلاف و چگونگی دفاع در این مراجع خواهیم پرداخت. 
همچنین درخصوص چگونگی ایراد به مراجع حل اختلاف ، موارد دیوان عدالت اداری ، نحوه اجرای احکام و محاسبات قانونی نیز خواهیم پرداخت.

 

برای افزایش اثربخشی ...

پیشنهاد می کنیم برای افزایش اثربخشی در یادگیری ، قبل از حضور در این دوره ، متن کامل آئین دادرسی کار را در لینک زیر مطالعه بفرمائید . 

آیین دادرسی کار 

سخنرانان

آرمین خوشوقتی
آرمین خوشوقتی
عضو هیات مدیره انجمن مدیریت منابع انسانی ایران، مدرس سازمان مدیریت صنعتی، مشاور منابع انسانی شرکت‌های دیجی کالا، BAT ، DHL، داروسازی عبیدی ، کوبل دارو ، زردبند ، آدرا ، پرداخت الکترونیک پارسیان، بیمه ایران، خیریه سمر، پارسا پلیمر شریف، راه رشد ، کارخانجات سیمان اسپندار ، لوتوس ، ایثار بنیاد شهید،فروشگاههای زنجیره ای هفت و...

برگزارکنندگان

توسعه منابع انسانی سرآمد
توسعه منابع انسانی سرآمد
آموزش، مشاوره و توسعه منابع انسانی

سوالات متداول

مدت دوره جمعا 6 ساعت است ( از ساعت 16 تا 19 در روزهای پنجشنبه و جمعه )
بعد از برگزاری دوره ، بسته کامل لایحه های دفاعیه در هیات های تشخیص و حل اختلاف در اختیار شما قرار خواهند گرفت .
بله در پایان هر بخش ، مدرس به سوالات شما پاسخ خواهد داد.
در این دوره با توجه به زمان محدودی که در اختیار داریم ، مدرس دوره با بهره گیری از تجربه حدود دو دهه عضویت در مراجع حل اختلاف وزارت کار ، و بیش از 25 سال مدیریت منابع انسانی ، برای هریک از مواد آیین دادرسی کار یک مصداق ( کیس واقعی ) ارائه می کند تا مخاطبان اولا بتوانند بسته به نیاز خود در محل کار ( با شبیه سازی ) از آنها استفاده نمایند و ثانیا حدود 100 ماده از مواد آیین دادرسی کار ، ماندگاری بیشتری در ذهن مخاطبان داشته باشند .
اعضاء انجمن منابع انسانی صنعت دارو، اعضاء انجمن مدیریت منابع انسانی ایران ، اعضاء انجمن صفی مشاوران و مدیران منابع انسانی ، اعضاء انجمن کاریابی های استان تهران ، اعضاء کانون انجمن های کاریابی های کشور ، و کلیه کسانی که حتی یک بار در یکی از دوره های شرکت توسعه منابع انسانی سرآمد شرکت داشته اند ، از 10 درصد تخفیف ویژه برخوردار خواهند شد . برای دریافت کد تخفیف ، از طریق ای دی تلگرام زیر با ما تماس بگیرید : saramad_hrd_co@
شرکت کنندگان در این دوره ، می بایستی به اصول و مبانی قانون کار آشنایی داشته باشند . برای افزایش اثربخشی در یادگیری ، قبل از حضور در این دوره ، متن کامل آئین دادرسی کار را ( در بخش توضیحات ، در همین صفحه ) مطالعه بفرمائید .

گالری تصاویر

۳۲۹
دنبال کننده
۱۸
کل رویدادها

مجری طرح های بهبود حوزه مدیریت منابع انسانی ، و مشاور شرکت های دیجی کالا، سینره ، آدرا، پارسا پلیمر شریف، بریتیش امریکن توباکو ، DHL و ......

بیشتر از ۱۲۰ نفر (۹۱%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.