DBC - Developers Brain Club

شروع:
شنبه ۲۳ آذر ۹۸ ۱۹:۰۰
پایان:
سه‌شنبه ۲۷ خرداد ۹۹ ۲۱:۰۰
DBC - Developers Brain Club
برگزارکننده‌ی رویداد
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات


در هر رشته و شغلی، مهارت هایی هستند که از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند. این ها از جنس مهارتند و نه از جنس دانش. مدیری را تصور کنید، بدون مهارت رهبری. یک فرمانده نظامی را تصور کنید، بدون مهارت نظم فردی. آتش نشانی را تصور کنید، بدون مهارت کار تیمی. روانشناسی را تصور کنید، بدون اعتماد به نفس. سخنرانی را تصور کنید، بدون فن بیان...

برنامه نویس ها هم از این قضیه مستثنی نیستند. برنامه نویسی را تصور کنید، بدون قدرت مطالعه ی کتاب های زبان اصلی، تندخوانی، تمرکز، خلاقیت، مدیریت زمان، بهره وری بالا و ...

فاجعه است!

ما باشگاهی را راه اندازی کرده ایم برای هر کسی که برنامه نویس است، می خواهد برنامه نویس شود، یا حتی می خواهد مغزش را همچون برنامه نویسان حرفه ای، با یادگیری مهارت های نرم، قدرتمند سازد.

هر شنبه و سه شنبه، درب این باشگاه، به روی علاقمندان به پیشرفت و تغییر دهندگان آینده، باز است. منتظرتان هستم.

اساتید

مهرداد نادری
مهرداد نادری
بنیان گذار و مدیرعامل ناپرولیتی

تیم برگزارکننده

امیرحسین شعبانی نژاد
امیرحسین شعبانی نژاد
دبیر برگزاری
شکیلا فراهانی
شکیلا فراهانی
عضو تیم برگزاری

برگزارکنندگان

ناپروکادمی
ناپروکادمی
آکادمی ناپرولیتی

سوالات متداول

Developers Brain Club چیست؟
یک باشگاهه. باشگاه بدنسازی رفتید؟ عین همونه، فقط این یکی برای تقیت یک ماهیچه تنبل‌تر به نام مغزه. ماهیچه ای که اگر بخوایم برنامه نویس بشیم، باید حسابی تقویتش کنیم.
زمان برگزاری باشگاه DBC چگونه است؟
درب باشگاه که شنبه‌ها و سه‌شنبه‌ها از ساعت 18 تا 20 بر روی عزیزانی که ثبت نام کرده باشند بازه.
نحوه برگزاری باشگاه DBC چگونه است؟
نحوه برگزاری به این شکل هست که مطالب هر جلسه، طوری طراحی شده که به جلسات قبل و بعد از خودش ارتباطی نداشته باشه، یعنی در هر جلسه یک موضوع سر و ته دار، مطرح میشه، تمرین میشه، و مورد بررسی قرار میگیره. البته باشگاه، بخش کوچکیش آموزشه. برای تقویت مفزمون بازی‌ها و استفاده از ابزارهای هیجان انگیز دیگری هم داریم. نهایتا به کسانی که در اون روز حضور داشتند، تمارینی داده میشه و ازشون پشتیبانی میشه تا انجامش بدن. این رو هم بدونید که باشگاه، روش خاص و متفاوتی نسبت به آموزشگاه داره. در دنیا، هر کسی ضعف های خودش رو داره، بنابراین هرکسی برنامه‌ی خودش رو هم داره. همونطور که در باشگاه بدنسازی، اساتید برای هر کس، روش و برنامه متفاوتی رو در نظر میگیرن، ما هم در DBC برای توسعه‌ی مهارت‌های نرم و تقویت ذهن هر فرد، برنامه‌ی خاص خودش رو در نظر میگیریم. بنابراین، هر کسی میتونه هر روزی که دلش میخواد و فرصتش رو داره به باشگاه بیاد، فقط یادتون باشه که موضوع هر جلسه رو توی اینستاگرام من بخوانید، بحث مهمی رو از دست ندید.
هزینه شرکت در این باشگاه چقدره؟
هر جلسه از باشگاه فعلا به مبلغ 150 هزار تومان به فرو میرسه. هزینه پیاده سازی هر جلسه از باشگاه بسیار زیاده و طبیعتا امکان کاهش این هزینه وجود نداره، اما امکان افزایشش هست. افرادی که 20 جلسه در باشگاه حضور پیدا بکنند، مشترک نقره‌ای و افرادی که بیش از 40 جلسه در باشگاه حضور یابند، مشترک طلایی ما خواهند شد. مشترکین نقره‌ای جدای از امتیازات ویژه‌ای که برخوردار خواهد شد، در جلسات بعدی 10 درصد تخفیف و مشترکین طلایی 20 درصد تخفیف دریافت خواهند کرد.
خدمات مشترکین چیست؟
مشترک عادی: - دریافت پیش مطالعه - حضور در کلاس - پشتیبانی از تمارین - عضویت در گروه عادی و دریافت آموزش های آنلاین و حضوری مشترک نقره ای - دریافت خدمات مشترکین عادی + عضویت در گروه نقره ای (دریافت مقالات، خدمات، و آموزش‌های حضوری و آنلاین، ویژه نقره‌ای ها) + 10 درصد تخفیف ثبت نام باشگاه + اولویت ثبت نام نسبت به گروه عادی مشترک طلایی - دریافت خدمات مشترکین عادی و نقره‌ای +عضویت در گروه طلایی (دریافت کتاب‌ها، مقالات، خدمات، و آموزش‌های حضوری و آنلاین، ویژه مشترکین طلایی) + 20 درصد تخفیف ثبت نام باشگاه + اولویت در ثبت نام نسبت به مشترکین عادی و نقره‌ای
آیا ظرفیت باشگاه محدود است؟
با توجه به فضای محدودی که ما در ناپروکادمی داریم، و همچنین اینکه برای هر فرد، در طول هر جلسه، زمان اختصاصی گذاشته می‌شود، ظرفیت محدودی را در نظر گرفته‌ایم. ما در DBC به دنبال افراد خاص هستیم. اشخاص پرتلاش، قوی و با انگیزه‌ای که قصد تحول دارند. در اولین جلسه‌ی حضور هر فرد، مصاحبه ای انجام می‌شود و در صورتی که شخصی مناسب حضور در باشگاه نباشد، مبلغ جلسه را عودت داده و ثبت نام ایشان لغو میگردد.

آدرس: تهران ابتدای اقدسیه، مجتمع اداری تجاری شمیران سنتر، واحد ۶۱۵