نشست تفکر طراحانه در کسب و کار

شروع رویداد
یک‌شنبه ۲۱ شهریور ۹۵ ۱۷:۰۰
پایان رویداد
یک‌شنبه ۲۱ شهریور ۹۵ ۱۹:۰۰
مکان رویداداصفهان
موضوع رویدادکارآفرینی / نوآوری
اضافه به تقویم
نشست تفکر طراحانه در کسب و کار
برگزارکننده‌ی رویداد
تماس با برگزارکننده
۰۹۱۳۱۲۹۱۴۹۱
گزارش
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

 • مباحث این نشست چه کاربردی دارد؟

  عموم مردم اصولا نمي دانند خواسته شان چيست ، آنها در اكثر مواقع محصول و يا خدمتي را كه قادر به بهبود كيفيت زندگي شان باشدرا انتخاب ميكنند ؛
  در بيشتر مواقع كه كارآفرينان به دنبال مسئله هاي واقعي مي گردند و مي خواهند بهبودي را در سطح زندگي مردم به وجود آورند با كمال تعجب در مي يابند كه شيوه هاي مرسوم پرسشگري و تحقيق كمك شاياني نمي تواند به آنها بكند چون مردم با شرايط موجود اُخت گرفته اند و نمي توانند آينده اي را كه يك كارآفرين مي تواند براي نتايج عملي ايده اش تصور كند را متجسم شوند.
  در چنين شرايطي تفكر طراحانه به كارآفرين ها ، صنايع و كسب و كارها مي تواند كمك كند و ابزارهايي را در اختيارتان قرار مي دهد كه بتوانيد مشكلات واقعي را شناسايي و راه حل ها را به شكلي قابل درك با مخاطبان خود به اشتراك بگذارند.
  اگر تمايل داريد از طريق تفكر طراحانه كسب و كار خود را شكل دهيد و يا تغييري در آن به وجود آوريد این نشست براي شماست.

 

 • درباره تفکر طراحانه

  در طول یک روز و حتی زمان هایی که در خواب به سر می‌بریم در حال استفاده از ارزش ها و مزایایی هستیم که محصولات و خدمات موجود به ما ارائه می‌دهند .شاید بتوان اینگونه گفت که شاخه های مختلف دیزاین با اثر گذاری در کلِ فرایند پیش تولید ، تولید و عرضه و حتی بعد از آن، تلاش دارند تا تجربه های دلنشین تری را برای ما رقم بزنند.

  وقتی از دیزاین صحبت می‌کنیم تنها از یک تصویر زیبا، یا چند تصویر گرافیکی و یا نحوه چیدمان وسایل و ... صحبت نمی‌کنیم.

  دیزاین را می‌توان ، شیوه ای برای ساختار و یا سازمان دادن دانست. دیزاین در کلی‌ترین معنای خود می تواند روشی برای پیدا کردن راه‌حلی جدید برای یک مسئله و یا بهبود راه حل های موجود باشد.

  اگر شما صاحب یک کسب و کار هستید ، اگر برای تعامل و درک نیازهای مشتریانتان به دنبال راه حل های سازنده می‌گردید ، اگر می‌خواهید سریعا ایده هایی را که به ذهنتان می‌رسد مورد سنجش قراردهید و در یک کلام اگر می‌خواهد بتوانید خلاقیت را به کسب و کار خود تزریق کنید و یا به یک کارآفرین موفق تبدیل شوید. حوزه های مختلف دیزاین می‌توانند نهایت ظرفیت های درونی شما را بیرون بکشند . و با ارائه پروسه های مشخص و ابزارهای کارآمد به موفقیت شما سرعت بخشند

   

 • نشست های این کارگروه برای افراد زیر مفید است

 • کارآفرینان، ‌مدیران کسب و کار های خدماتی و تولیدی

 •  تیم هـاو فعـالان کــسب و کـارهای تـازه تاسـیس

 •  افراد خلاق و برگزار کنندگان رویدادهای ارزش آفرینی

 •  متخصصان حوزه های مرتبط با دیزاین که به دنبال شبکه سازی با فعالان این حوزه هستند

آدرس:اصفهان میدان فیض ، اتاق بازرگانی اصفهان ، کتابخانه