رویداد به پایان رسیده است!
دوره پردازش تصویر با پایتون (دانلود بعد از پرداخت) در تاریخ چهارشنبه ۲۹ اسفند به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)

دوره پردازش تصویر با پایتون (دانلود بعد از پرداخت)

شروع:
شنبه ۱۹ آبان ۹۷ ۰۰:۳۰
پایان:
چهارشنبه ۲۹ اسفند ۹۷ ۲۳:۵۵
دوره پردازش تصویر با پایتون (دانلود بعد از پرداخت)
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


تمام تاریخ های موجودی در این رویداد غیرواقعی هستند،به محض خرید این رویداد،لینک دانلود ویدئوهای دوره به پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.و اگر مشکلی در دانلود داشتید به ایمیل info@pythonchallenge.ir پیام ارسال کنید.

 

پردازش تصاویر دیجیتال یا Digital Image Processing و به اختصار (DIP) به عنوان یکی از ابزارهای اساسی در سیستم های هوشمند از دهه ۶۰ میلادی پا به عرصه وجود نهاد. کاربردهای متنوع پردازش تصویر در زمینه های مختلف فنی، صنعتی، شهری، پزشکی و علمی پوشیده نیست. از سویی دیگر زبان برنامه نویسی قدرتمند پایتون به دلیل بهره مندی از امکانات قدرتمند بودن و دارا بودن سرعت قابل قبول در پردازش به عنوان ابزاری مناسب برای پیاده سازی انواع روش های پردازشی، از سوی برنامه نویسان معرفی و مورد کاربری قرار گرفته است.

نکته مهم : بعد از پرداخت هزینه و ثبت نام در سایت ایوند، لینک دانلود کل ویدئوهای دوره پردازش تصویر به پست الکترونیکی ثبت شده در سایت ایوند ارسال خواهد شد.دقت کنید ویدئوهای جلسه اول ، دوم و دهم این دوره بصورت رایگان در سایت چالش پایتون قرار دارد و میتوانید با ورود به بخش دوره پردازش تصویر این ویدئوها را مشاهده نمایید.

ورود به سایت چالش پایتون

 
لینک ورود به کانال چالش پایتون :

https://telegram.me/pythonchallenge


توجه : ده نفر اول که ثبت نام نمودند تخفیف 20000 تومانی دریافت خواهند کرد و با مبلغ 40000 هزار تومان میتوانند در این دوره حضور داشته باشند. و ده نفر دوم تخفیف 10000 تومانی دریافت خواهند گرفت.

پیش نیاز : دوره تکمیلی پایتون 

در صورتیکه دوره تکمیلی را نگذراندید میتوانید از لینک زیر اقدام به تهیه دوره تکمیلی نمایید و پس از مطالعه دوره تکمیلی ، دوره پردازش تصویر با پایتون را ثبت نام و خریداری نمایید

دوره تکمیلی پایتون

 

سرفصل کلی دوره پردازش تصویر با پایتون :


برگزارکنندگان

وب سایت چالش پایتون
وب سایت چالش پایتون
برگزار کننده
وب سایت آنلاین کورسس
وب سایت آنلاین کورسس
مجری تبلیغات

پیشنهاد ویژه

پیشنهاد ویژه برای شرکت کنندگان چیست؟
شما میتوانید بعد از ورود به سایت ایوند از بخش دوستان خود را دعوت کنید لینک مخصوص رو کپی کنید و با دعوت نمودن دوستان و همکلاسی هایتان،به ازای هر نفر که در این دوره ثبت نام نمود،ده هزار تومان اعتبار در سایت ایوند دریافت کنید و در صورت نیاز برداشت نمایید.

زمان‌بندی

روز اول
عنوانشروعپایان
زمان دوره۱ آبان ۱۳۹۶۲۹ اسفند ۱۳۹۶
رویداد آنلاین است