رویداد به پایان رسیده است!
پل نوآوری دیجی کالانکست در دانشگاه اصفهان در تاریخ یکشنبه ۲۷ بهمن به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
یک‌شنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۳:۰۰

پل نوآوری دیجی کالانکست در دانشگاه اصفهان

  • رایگان
  • اصفهان
  • کارآفرینی
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

توضیحات


پل نوآوری؛ پل ارتباطی بین صنعت و دانشگاه
واقعیت اول) دانشگاه‌ها و دانشگاهیان برجسته‌ای داریم که ایده‌ها و پروژه‌های برجسته‌ای را در سطح ملی و بین‌المللی به ثبت رسانده‌اند و زبانزد هستند. از نظر تعداد مقالات علمی در اکثر زمینه‌ها یکی از پیشروان هستیم. در زمینه هوش مصنوعی رتبه اول را در بین کشورهای اسلامی و رتبه ۱۶ را در تمام دنیا داریم.
واقعیت دوم) در کشوری در حال توسعه زندگی می‌کنیم که در عین پیشرفت‌های آکادمیک، با هزاران مشکل و معضل و چالش دست‌وپنچه نرم می‌کند که حل بسیاری از آن‌ها آسان و حل بعضی بسیار آسان است!

این دو واقعیت را که در کنار هم بگذاریم، یک مشکل اساسی ساختاری در جامعه‌ی ما خودنمایی می‌کند! خبر خوب اینکه این مشکل، در عین حال یک فرصت برای ایجاد کسب‌وکارهای مبتنی بر تکنولوژی‌های نوآورانه است.

راه‌حل ما چیست؟
دیجی‌کالانکست، حرکتی نوآورانه با هدف اتصال بزرگترین بازار الکترونیکی ایران به استارتاپ‌های برتر کشور است که بر سرمایه‌گذاری روی استارتاپ‌هایی تمرکز کرده که توانمندی اثرگذاری عمیق در جامعه و زندگی ما را با استفاده از مدل‌های کسب و کار نوآورانه و تکنولوژی‌های جدید داشته‌ باشند و با تمرکز بر حوزه هوش مصنوعی ایجاد شده باشند.
دانشگاه اصفهان در روزهای 27 و 28 بهمن 1398 میزبان پنجمین دوره‌ی مجموعه رویدادهای «پل نوآوری» است. هدف این رویداد که توسط دیجی‌کالانکست با همکاری و حمایت مرکز رشد و کارآفرینی و انجمن علمی مهندسی کامپیوتر دانشگاه اصفهان و ستاد توسعه فناوری‌های اقتصاد دیجیتال و هوشمندسازی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری برگزار می‌شود، حمایت از پژوهش‌های دانشگاهیان و تشریح موضوعات پروژه‌ها در جهت رفع چالش‌های صنعت در زمان حال و آینده است. در این مجموعه رویدادها سخنران‌هایی از مدیران ارشد دیجی‌کالا، اساتید مطرح دانشگاه‌ها و روسای سازمان‌های فناور و… حضور دارند و چالش‌های موجود و واقعی را مطرح می‌کنند تا راهکاری آکادمیک برای آن‌ها اندیشیده شود و کسب‌وکارهایی برای تحقق این ایده‌ها با تسهیل در جذب سرمایه‌ی لازم شکل گیرد.
این رویداد دو روزه خواهد بود. روز اول مسائل و چالش‌های پژوهشی، ایده‌های استارتاپی و راهکارهای سرمایه‌گذاری مطرح می‌شود و روز دوم به مشاوره بیزینسی، جلسات فرصت سرمایه‌گذاری، چالش هوش مصنوعی و ثبت‌نام در کمپ استارتاپی دیجی کالانکست اختصاص دارد. متقاضیان، شرکت ها و استارتاپها برای هماهنگی‌های قبلی با آدرس زیر مکاتبه کنند

Start@digikalanext.com


شرکت در این رویداد شرایط خاصی ندارد و تمام علاقه‌مندان، متخصصان و پژوهشگران رشته‌های تحصیلی مختلف فنی، علوم پایه، علوم انسانی و مدیریت می‌توانند در این رویداد شرکت کنند.
ورود به رویداد رایگان و آزاد است؛ اما حتماً باید بلیط خریداری کنید!

 

سخنرانان

دکتر روح الله رحمانی
دکتر روح الله رحمانی
رئیس هیئت مدیره دیجیکالانکست
دکتر  جواد راستی
دکتر جواد راستی
علی محمد فروتن نژاد
علی محمد فروتن نژاد
سرپرست تجربه خرید دیجی کالا
محمد نظری
محمد نظری
سرپرست تیم توسعه نرم افزار واحد عملیات
سینا بهزادی فرد
سینا بهزادی فرد
مدیر برنامه دیجی کالانکست

برگزارکنندگان

دیجیکالانکست
دیجیکالانکست
مرکز رشد و فناوری دانشگاه اصفهان
مرکز رشد و فناوری دانشگاه اصفهان

برگزار‌کننده

آواتار

دیجی کالا نکست

رویداد های برگزارشده۵
  • شروع: یک‌شنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۳:۰۰
  • پایان: یک‌شنبه ۲۷ بهمن ساعت ۱۶:۰۰

آدرس: اصفهان اصفهان، میدان آزادی، دانشگاه اصفهان