کاور
"16 ساعت دوره فشرده بازاریابی دیجیتال (مرور مختصر بر ادبیات بازاریابی دیجیتال)" در تاریخ جمعه ۱۳ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
5 نفر اول
قیمت اصلی کارگاه 600 هزارتومنه ولی چون زودتر ثبت نام می کنی 200 تومن مهمون مایی و 400 تومن پرداخت می کنید.
-
۴۰۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
5 نفر دوم +20 درصد یکی از کارگاه‌های آتی ما
بلیط اصلی 600 تومنه ولی چون جزو 5 نفر دومین 150 تومان مهمان مایی و علاوه برشرکت در کارگاه می تونید در یکی از کارگاه‌های بعدی ما با 20 درصد تخفیف شرکت کنید.
-
۴۵۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
5 نفر سوم+ 30 درصد تخفیف شرکت در یکی از کارگاه‌های بعدی
بلیط کارگاه 600 تومنه ولی چون جزو 5 نفر سومید 100 تومن کمتر پرداخت می‌کنیدو علاوه بر شرکت در کارگاه یکی از کارگاه‌های آتی ما رو با 30 درصد تخفیف می تونید شرکت کنید.
-
۵۰۰,۰۰۰ تومان
5 نفر آخر+20 درصد تخفیف کارگاه آتی+کتاب صوتی از فیدیبو
تا ظرفیت تموم نشده زودتر در کارگاه ثبت نام کنیدو علاوه بر شرکت در کارگاه+یک کتاب صوتی از ما هدیه می گیرید و می تونید تو یکی از کارگاه‌های بعدی ما با 20 درصد تخفیف شرکت کنید.
-
۶۰۰,۰۰۰ تومان

دوره فشرده بازاریابی دیجیتال چیست؟

دوره فشرده بازاریابی دیجیتال که در ۲ روزه برگزار خواهد شد، با هدف مروری بر استراتژی، برنامه‌ریزی، اجرا و پایش بازاریابی دیجیتال طراحی شده است. گسترش استفاده از بازاریابی دیجیتال در سطح کلیه‌ شرکت‌ها و رشد مخاطبان فضای آنلاین در کشور (و همچنین مشتریان خارج از کشور) باعث کاهش هزینه‌ شروع فرآیند بازاریابی در کسب‌وکارها شده‌است. هر چند به باور عمومی جامعه، بازاریابی دیجیتال در مقایسه با بازاریابی سنتی هزینه‌ کمتری دارد، اما می‌بایست توجه داشت این حالت تنها زمانی محقق می‌شود که برنامه‌ریزی، اجرا و پایش صحیحی در این خصوص انجام شود.

ظرفیت کارگاه: 20 نفر

آنچه که خواهید آموخت:

 مرور مختصری بر ادبیات بازاریابی

مرور سریعی بر ارتباطات و بازاریابی سنتی و دیجیتال 

 آشنایی با مدل استراتژی ALECRA و برنامه‌ریزی برای زیرساخت Performance Marketing   

 معرفی کانال‎ (رسانه) های دیجیتال در بازاریابی

 مرور سریعی و مختصری بر تکنیک‌های SEO و ASO

 مرور سریعی و مختصری بر تکنیک‌های SEO و ASO

 تشریح روش‌های مبتنی بر تبلیغات کلیکی (PPC/PPX)

 مرور تفصیلی کمپین‌های بنری (Display) و انواع روش اجرا

 مرور مختصر روش‌های مبتنی بر ReMarketing و ReTargeting

 معرفی تبلیغات محتوایی و همگن مبتنی بر روش‌های Native Ads و Video

 مرور مختصر بازاریابی دیجیتال برای سامانه‌های موبایلی (اپلیکیشن و سرویس)

 بودجه‌ریزی و نحوه‌ی محاسبه‌ی هزینه‌ها

 آشنایی با روش‌های ارتباط ایمیلی با مشتریان و مخاطبان

 مرور مختصر روش‌های مدیریت شده برای استفاده از رسانه‌های اجتماعی

 چگونگی انتشار کمپین‌ها در فضای دیجیتال

 بررسی و تحلیل فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال

 آشنایی مختصر با روش‌های بهبود فعالیت‌های بازاریابی دیجیتال

 آشنایی با فضای بازاریابی دیجیتال در داخل ایران

 تهیه‌ی یک برنامه‌ی ساده‌ی بازاریابی دیجیتال برای سازمانتان

 آشنایی با روش‌های تحلیل و Google Analytics و Tracking

 آشنایی با الزمات تهیه‌ی محتوای بصری بازاریابی دیجیتال (Digital Creatives)

 آشنایی اولیه با انواع نوشیدنی قهوه 

این کارگاه برای چه کسانی مفید است؟

 مدیران میانی،‌ مدیران ارشد و کارشناسان بازاریابی

 صاحبان کسب‌وکارها

 کارآفرینان نوپا

 متخصصان IT که علاقه به فضای بازاریابی دیجیتال دارند

 تازه‌کارانی که تلاش می‌کنند وارد حوزه‌ بازاریابی دیجیتال شوند

پس از پایان دوره چه انتظاری می‌رود؟

 • توانایی استفاده از فضای آنلاین و رسانه‌های دیجیتال را برای فروش و معرفی محصولات و خدمات کسب کرده باشید
 • توانایی کشف و درک نقاط قوت، نقاط ضعف، تفاوت‌ها و محدودیت‌های هر کانال (رسانه) دیجیتال را داشته باشید
 • ادراک نحوه‌ی توسعه‌ی تعاملات تجاری با مشتریان را در فضای دیجیتال کسب کرده باشید
 • دوستان بیشتری در حوزه‌ی بازاریابی و فضای دیجیتال پیدا کرده باشید
 • با فضای کسب و کارها در بازار دیجیتال مارکتینگ ایران آشنایی مختصری کسب کرده باشید

معلم کاربلد:

جلال روحانی
جلال روحانی
کارشناس توسعه کسب‎‌وکارهای دیجیتال

جلال علوه بر سال‌ها تجربه به عنوان CTO در شرکت‎های مختلف، از سال 93 تا شهریور 95 مدیر بازاریابی باملیو بوده است. او هم اکنون به عنوان مشاور رشد دیجیتال فعالیت می کند.

برای حضور موثرتر لطفا سوالات متداول زیر را بخوانید

1. فرصت‌های آموزشی و یادگیری 2. نتورکینگ یا شبکه‌سازی با هم‌صنف‌های خود 3. تثبیت موقعیت خود به عنوان یک متخصص 4. کشف سرویس‌ها و محصولات جدید 5. سرگرمی/////////// برای خواندن متن کامل این مقاله می توانید به لینک goo.gl/by5tQM مراجعه کنید
همینکه با واژگان این حوزه آشنا باشید برای شروع این کارگاه خوبه ولی اگه مدتی است که تو این حوزه فعالیت دارید کارگاه خیلی مفیدتر براتون می تونه باشد.
چند نکته وجود داره که با اون ها می‌تونید بسنجید که وقت و هزینه ای که برای آموزش خود می گزارید برای شما مفید خواهد بود یا خیر؟ 1. آیا برگزار کننده اولین کارگاه هایی است که داره برگزار می کنه یا نه؟ روی لوگو برگزار کننده بالای صفحه سایت ایوند کلیک کنید و ببینید که برگزارکننده تا به حال چند تا کارگاه برگزار کرده. عموما افرادی که کارشون رو درست انجام میدهند خیلی وقته دارند کارگاه برگزار می کنند و استقبال از کارگاه هاشون خوب بوده که دارند ادامه میدهند. البته این هم مهمه که خود مدرس برگزارکننده است یا مجموعه دیگری داره کارگاه رو برگزار می کنه؟ اگر برگزارکننده خود معلم کارگاه باشه نشون میده که مدرس‌ بیشتر برای پرسنال برندینگ خودشون داره کارگاه رو برگزار می‌کنه و معمولا تو این حوزه ها اگر فرد کارش خوب باشه وقت سرخاروندن نداره و انقدر پروژه داره که وقت برای برگزاری کارگاه با کلی انرژی و هزینه و زمان نداره./ 2. رزومه مدرس رو از طریق سایت لینکدین یا سایت شخصی خود مدرس چک کنید: ببینید آیا مدرس در زمینه ای که می خواهد تدریس کنه تجربه ای داشته یا فقط یکسری کتاب و مقاله حفظ کرده و میخواهد به شما انتقال بده. معمولا مدرسانی که با شرکت های بزرگتر و بنام کار کرده باشند تجربه بهتری دارند و می تونند به خیلی از سوالات شما پاسخ بدهند. این نکته هم برای همه ما واضح است که مدرک دکترا داشتن برای آموزش مهارت‌ کاربردی به فراگیران اعتبار خاصی ندارد و بلکه یدک کش پیشوندی برای مدرس است. / 3. ببینید از کارگاه های قبلیش عکس می زاره چون خیلی از این کارگاه ها با تعداد بسیار کمی شرکت کننده برگزار میشه حدود کارگاه های زیر 20 نفر برای خود حضار هم نمی تونه مفید باشه چون یکی از المان‌های کارگاه خوب اینکه فراگیران به تبادل نظر با یکدیگر بپردازند./4. جستوجو کنید که آیا مدرس یا برگزار کننده در زمینه کارگاهی که می‌خواهند برگزار کنند محتوا تولید می کنند یا خیر ؟ از طریق شبکه‌های اجتماعی (تویتتر، اینستاگرام، لینکدین و تلگرام) که خود مدرس یا برگزار کننده اعلام می‌کنند ببنید که روزانه محتوایی در شبکه های خود می گذارند. اصولا برگزارکننده ای که دغدغه آموزش دارد فقط به فکر کسب درآمد خود نیست و چه قبل از کارگاه و چه بعد از کارگاه اطلاعات مفید و آموزشی قابل قبولی در اختیار همگان قرار می‎‌دهد و برعکس افرادی که فقط به فکر درآمدزایی خود هستند هیچ آموزشی در اختیار علاقه‌مندان قرار نمی‌دهند تا فقط در کارگاه آن‌ها ثبت نام کنند.
اگه میخوای تنها بلیط بخری و جزو 5 نفر اولی باشی که ثبت نام می کنی بلیط "5 نفر اول" رو باید تهیه کنی. اگه بلیط 5 نفر اول تموم شده خب مجبوری بلیط"5 نفر دوم" رو بخری و همینطور تا 5 نفر آخر. اگه هم هنوز تصمیم نگرفتی که می تونی روز کارگاه بیای و نمی دونی که کارگاه برات مفیده یا نه، می تونی تو وبیناری که 5 یا 6 روز قبل از کارگاه برگزار می شه شرکت کنی و "بلیط وبینار" که رایگانه رو بگیری که مدرس به صورت آنلاین از بخش وبینار همین سایت ایوند با شرکت کنندگان صحبت می کنه و می گه در روز کارگاه چی درس میده.
5 نفر چون زودی ثبت نام کرده اند نفری 200 تومن کمتر از بقیه پرداخت می کنند ولی بقیه چون بیشتر پرداخت می کنند بهشون کتاب هدیه می دیم و تخفیف کارگاه های بعدیمون رو که ازمون دلگیر نشند ;)
ممکنه این سرفصل ها چه انگلیسی چه فارسی در وب موجود باشه ولی همه می دونیم که نحوه اجرا مهمه که تو متن نمی شه خوب توضیحش داد و مهمتر فوت کوزه‌گری که تو نوشته‌ها معمولا پیدا نمیشه! حالا بازم می‌خوای شرکت نکنی مشکلی نیست ;)
چون برای ما رضایت کامل شما فراگیر عزیز الویت داره تمام وجه پرداختی تمام و کمال به شما پس داده خواهد شد.
وبینار مخفف اصطلاح Web-based seminar است که به معنی یک ارائه، سخنرانی، کارگاه یا سمینار مبتنی بر وب است. وبینارها به صورت مجازی از طریق نرم‌افزارهای ویدیوکنفرانس اجرا می‌شوند. سایت ایوند به تازگی سیستم وبینار خودش رو راه اندازی کرده، درصورتی که کار با اون رو بلد نیستید می تونید با شماره آن‌ها ۲۸۴۲۵۶-۰۲۱ تماس گرفته تا شما رو راهنمایی کنند. سایت وبینار همین سایت evand.com که باید وارد قسمت کاربری خودتون بشید تا بتونید تو کارگاه شرکت کنید.
به منظور اینکه شرکت‌کنندگان با محتوای کارگاه و مدرس آشنایی بهتری داشته باشند و همچنین مدرس از دغدغه‌ها و انتظارات شرکت‌کنندگان با خبر شود چند روز قبل از کارگاه یک وبینار به مدت نیم ساعت برگزار خواهد شد که مدرس در آن نکاتی و آموزش‌هایی را که به صورت حضوری در 6 بهمن ماه در دانشگاه تهران تدریس خواهند کرد را به صورت وبینار و مختصر با شرکت کنندگان مطرح می‌کند.
بله، بلیط وبینار مخصوص افرادی هست که هنوز تصمیم قطعی برای حضور در روز کارگاه رو نگرفته اند. البته تمامی افرادی که بلیط کارگاه رو خریداری می کنند به صورت رایگان در وبینار هم می تونند شرکت کنند.
حدود 5 یا 6 روز قبل کارگاه وبینار برگزار میشه که ما به تمام کسایی که ثبت نام کرده اند (یکی از 4 بلیط کارگاه رو تهیه کردند) ایمیل می زنیم و زمان دقیق وبینار رو اطلاع میدیم.
بله، شما می توانید بعد از برگزاری وبینار بلیط کارگاه رو خریداری کنید. ولی این رو هم در نظر داشته باشید که افرادی زودتر از شما بلیط های اولیه که قیمتشان ارزان‌تر است را می خرند و شما مجبورین بلیط‌های گرانتری تهیه نمایید.
خیر همینکه ایمیل ثبت نامی که ایوند براتون ارسال می کنه رو هنگام ورود در روز کارگاه نشون بدین کافیه. اگه هم ایمیل براتون نیومده با سایت ایوند تماس بگرید که راهنماییتون کنه
خیر نیازی نیست، هر وقت تشریف آوردین ما پکی شامل خودکار و دفترچه و برگه نظرسنجی میدیم خدمتتون.
از اونجا که می‌دونیم بار اطلاعاتی که در کارگاه به شما منتقل میشه منجر به خستگی ذهنیتون میشه پس نیازه که بین کارگاه حدودا هر دو ساعت یکبار استراحتی کوتاه بکنید. با توجه به اینکه ما خودمون شکمو هستیم کلی خوراکی خوشمزه جهت پذیرایی از شما ترتیب دادیم که شگفت‌زده‌تون می‌کنه;) البته دو وعده هم ناهار در خدمتتون هستیم که صبح کارگاه ازتون می پرسیم چی دوست دارید و اونو تهیه می کنیم :)
بله فایل کارگاه در اختیارتون قرار می گیره ولی فیلم کارگاه خیر
با توجه به اینکه بلیط ها به صورت پله ای هست امکان انصراف از کارگاه وجود ندارد. یعنی پولتون رو پس نمیدیم ولی می تونید تشریف نیارید ;)
در صورت نیاز به مدرک می تونید تماس بگیرید با ما
در صورتی که دانشجو هستید یا استارتاپ دارید می تونید بورسیه آکادمی کارآفرینی تهران بشید و از کارگاه استفاده کنید. بدین منظور با شماره 09376950101 تماس بگیرین تا راهنماییتون کنند.
روز کارگاه پنجشنبه 12 و جمعه 13 بهمن 96 ساعت 9 تا 17 است و محلش واقع در خیابان امیرآباد شمالی بالاتر از اتوبان جلال آل احمد پردیس فنی دانشگاه تهران ساختمان انستیتو مهندسی نفت . به ساختمان رسیدین رو شیشه زدیم طبقه چند تشریف بیارید;)
علاوه بر اینکه تو کلندر خودتون کارگاه رو ثبت می کنید که بهتون یادآوری کنه ما هم روز قبل کارگاه براتون ایمیلی ارسال می کنیم و یادتون می اندازیم که مشتاق دیدارتونیم ;)
داخل پوشه‌هایی که روز کارگاه بهتون داده میشه علاوه بر خودکار و دفترچه یک برگه نظرسنجی هم هست که ممنون میشیم پس از پایان کارگاه پر کنید و به ما تحویل دهید تا بتونیم کاستی هامون رو بهبود بدیم و از میزان رضایت شما مطلع بشیم.
خیلی خوشحالیم که انقدر خلاق هستید که سوال جدیدی دارید که ما بهش فکر نکردیم به همین منظور منتظر تماستون هستیم :) 09376950101 یا ۸۶۰۱۳۶۵۲-۰۲۱
ما تلاش می کنیم همه جوره شما رو متقاعد کنیم که این کارگاه براتون مفیده پس از دستش ندید ;)

حامیان

کارگاه‌های دیگر ما:

کانال و گروه آکادمی کارآفرین تهران

قبل از شروع کارگاه می تونید تو گروه تلگرامی آکادمی کارآفرینی تهران که شرکت کنندگان دیگر کارگاه‌های ما یا فعالین این حوزه حضور دارند عضو بشید و علاوه بر اینکه کلی دوست جدیدی پیدا می کنید می تونید با یکدیگر تبادل نظر داشته باشید.

 

برای عضویت در گروه آکادمی کارآفرینی تهران اینجا کلیک کنید

و برای عضویت در کانال تلگرامی آکادمی کارآفرینی تهران اینجا کلیک کنید 

29.gif

۲۷۴۹
دنبال کننده
۱۳۳
کل رویدادها

آموزش مهارت‌های کسب‌وکاری و استارت‌آپی از مرحله خودشناسی و ایده یابی تا مرحله رشد سازمان به دانشجویان و جوانان ایرانی رس...

بیشتر از ۳۰ نفر (۴۸%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران خیابان امیرآباد شمالی- بالاتر از اتوبان جلال آل احمد- پردیس فنی دانشگاه تهران- ساختمان انستیتو مهندسی نفت

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

جلسه اول دوره جامع آنلاین دیجیتال مارکتینگ

 • آنلاین
 • رایگان
 • آکادمی دیجیتال مارکتینگ دهبان
شنبه ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

تولید محتوا با گوشی هوشمند (فیلم و عکس)

 • آنلاین
 • از ۳۰۰,۰۰۰ تومان
 • اداره کل آموزش فنی و حرفه ای آذربایجانشرقی، مجتمع فنی تبریز و گروه آموزش مهارت (گام)
پنج‌شنبه ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

چهارمین دوره تحقیقات بازار در عمل

 • آنلاین
 • ۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی بازاریابی داده محور متریسه
سه‌شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

معرفی دوره تخصصی تحلیل شبکه های اجتماعی

 • آنلاین
 • رایگان
 • کپسولیسم