رویداد به پایان رسیده است!
کارگاه ساخت مهارت | یک: تداوم در تاریخ چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
چهارشنبه ۱۱ اردیبهشت ساعت ۱۷:۰۰

کارگاه ساخت مهارت | یک: تداوم

  • ۴۹,۰۰۰ تومان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

کارگاه ساخت مهارت | یک


دفتر اول : چهار مهارت پایه تا کسب و کار 

مشق اول : مهارت تداوم (سختکوشی هوشمندانه)

 

مغز راز نیست، ابزار است. دکتر اسکیل | DrSkill

 

"اولین باری که با عرفان فکری همسفر شدم، از شنیدن خاطرات  250 سفری که به بیش از 65 کشور دنیا رفته بود واقعا  شگفت زده بودم.

خاطراتی جذاب که حاصل بیش از 17 سال جهانگردی حرفه ای او بود. از اورست تا قبایل بدوی آمازون. صحبتمان گل انداخته بود و من راجع به ویژگی های مغز با او گپ می زدم و اینکه توانمندی های فیزیولوژیک مغز برای  سختکوشی را می‌توان با چند تکنیک نسبتا ساده آموخت و می‌توان مغز را طوری سیم کشی کرد که سختکوش باشد.

 

هر چه بیشتر گپ زدیم بیشتر جالب شد! چون عرفان می‌گفت که اتفاقا او هم از تمامی این تکنیک‌ها، در همه‌ی این سخت‌کوشی های 17 ساله استفاده می‌کرده‌است. در واقع سختکوشی هوشمندانه جزئی از سبک زندگی عرفان فکری بود.

 

من و عرفان به این فکر کردیم که  چه خوب است اگر در اولین کارگاه ساخت مهارت که به مهارت تداوم یا همان سختکوشی هوشمندانه می‌پردازد، به بررسی سیم کشی مغز یک مربی جهانی بقاء در شرایط سخت بپردازیم!"

 

سعید ابراهیمیان - عرفان فکری

 

 در مشق اول با کارکرد مغز و مهارت جا نزدن در مسیر مورد علاقه خود آشنا می‌شویم.

 

مجموعه کارگاه‌های تعاملی ساخت مهارت دکتر اسکیل در دفتر اول قصد دارد که با آموزش الفبای فراموش شده کسب و کار، شرکت کنندگان را به شغل ایده آل خود نزدیک‌تر کند. هر مشق از این دفتر برگی است از ناشنیده‌هایی که شاید خیلی قبل‌تر باید آن‌ها را می‌شنیدیم.

 

در مشق اول کارگاه ساخت مهارت ما به دنبال آموزش سختکوشی هوشمندانه و مهارت تداوم به شرکت کنندگان هستیم و در همین راستا از عرفان فکری دعوت کرده‌ایم.

 

کارگاه ساخت مهارت - سعید ابراهیمیان - دکتر اسکیل DrSkill مهارت تداوم

 

دکتر اسکیل با برگزاری کارگاه‌های دنباله دار ساخت مهارت  به دنبال این است که به خود واقعی افراد بپردازد و فرصتی برای ایجاد کسب و کار متناسب با توانمندی‌ها و حال دل خوب هر فرد قائل شود.

این فرصت توسط آموزش "چهار مهارت پایه تا کسب و کار" ایجاد می‌شود:

 

١ .  بکارگیری 
٢ .  تداوم 
٣ . شناخت گوهر وجود 
٤ .  خلق فرصت 

 

آیا این مجموعه کارگاه برای من مفید است ؟

  • اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته اید، احتمالا این کارگاه‌ها برای شما مفید نیست.

  • اگر احساس می‌کنید که مهارت‌های تعاملات اجتماعی و کسب درآمد سطح بالایی دارید و نیاز چندان به رشد و ارتقای آنها ندارید، شاید بهتر باشد که در این کارگاه‌ها شرکت نکنید.

  • اگر احساس می‌کنید کاملا خود را می‌شناسید و هیچ مروارید و گوهر پنهانی کشف نشده‌ای در وجود خود ندارید و یا از همه استعدادها و توانمندی هایتان استفاده می‌کنید، بازهم این کارگاه‌ها ممکن است به کار شما نیایند.

  • اگر فکر می‌کنید که راه‌هایی وجود دارد که می توان ره صدساله را یک شبه رفت و اکثر موفقیت‌ها را صرفا خوش شانسی می‌دانید، پیشنهاد ما شرکت نکردن در این کارگاه است.

 

با هم رشد کنیم

 

یک نکته مهم: بکارگیری محتوای هر یک از این کارگاه‌ها، منوط به شرکت در دوره بلند مدت نیست!  خودمانی‌تر بگوییم در این کارگاه‌ها قرار نیست مطالب نصفه و نیمه‌ای گفته شود و مانند بسیاری از کارگاه‌های دیگر در پایان به ثبت نام در دوره‌ی آموزشی دیگری هدایت شوید!  

 

 

سخنرانان

سعید ابراهیمیان
سعید ابراهیمیان
بنیانگذار ISB ACADEMY
عرفان فکری
عرفان فکری
مدرس بقاء در شرایط سخت

سوالات متداول

هم اکنون یک کسب و کار دارم، آیا در این دوره شرکت کنم؟
اگر کسب و کار و یا شغل‌تان را کاملا دوست دارید و کارتان در همان وضعیتی است که همیشه آرزویش را داشته‌اید و احساس می‌کنید که نیاز به رشد بیشتر ندارید، پاسخ منفی است و شما به شرکت در این دوره نیاز ندارید.
وسایل همراه و مورد نیاز در این رویداد چیست؟
کاغذ برای نوشتن و چند خودکار رنگی !
بلیت پرینت شود یا خیر؟
نیازی به پرینت بلیط نیست .
کارگاه تعاملی چه تفاوتی با کارگاه عادی دارد؟
کارگاه های تعاملی بر اساس کنش و واکنش پیش می‌روند. این کارگاه علاوه بر اینکه به صورت کارگاهی و مهارتی است به شما کمک می کند تا از خودتان شروع کنید و متناسب با نیازهای خودتان در طول کارگاه پیش بروید.
دکتر اسکیل کیست؟
سعید ابراهیمیان بنیانگذار ISB Academy و روش شناسی (Methodology) ساخت مهارت (SKill Building) در ایران می باشد. سعید ابراهیمیان در 20 سالگی خود (2003) اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد که در طی 3 سال به بیش از 25 هزار مشتری خدمات دهی کرد. وی تا کنون بیش از 2000 بازاریاب را آموزش داده است. مشاوره، ارزیابی، داوری و منتورینگ بیش از 200 کسب و کار را در کارنامه خود دارد و راه اندازی و سرمایه گذاری در چندین کسب و کار را به سرانجام رسانیده است اما به گفته خود چندین شکستی که تجربه کرده است از دیگر داشته هایش مهم تر است. جدیدترین کسب و کار وی در زمینه هوش مصنوعی و متن کاوی وب، جزء 50 استارتاپ برتر دنیا(در GITEX 2017) و 3 استارتاپ برتر ایران ( در رویداد کارزار از بین 800 استارتاپ ایرانی ) می باشد این استارتاپ دریافت کننده پیشنهاد میلیون دلاری از سرمایه گذاران خارجی بوده است. این کسب و کار هم اکنون به بیش از 1200 مشتری سازمانی و شخصی خدمات دهی می کند. پ.ن : سعید ابراهیمیان لیسانس مهندسی شیمی و دانشجوی انصرافی ارشد کارآفرینی است و لفظ "دکتر" در "دکتر اسکیل" به معنای داشتن مدرک PhD نیست و "دکتر اسکیل" صرفا یک عنوان برای یک تفکر جدید است.
چرا دکتر اسکیل؟
شما با دکتر اسکیل سفری را آغاز خواهید کرد. سفری به جایی که چندان از شما دور نیست اما گاهی برای شما بسیار ناشناخته است. ما معتقدیم همه چیز از درون آغاز می‌شود و در عین حال اصراری بر ایجاد تغییر در افراد نداریم! گاهی تنها چند قدم کوتاه اما به موقع و بجا می‌تواند خود تحولی بزرگ در ما ایجاد کند. شما در کنار دکتر اسکیل فرا می‌گیرید که چطور از آنچه پیشتر آموخته اید، برای ساختن مسیر پیش روی خود استفاده بهینه کنید و مهم‌تر اینکه، شما با آموختن تنها چند مهارت و تکنیک ساده میتوانید از تمام داشته های‌تان ( که پیشتر برایتان ارزش چندانی نداشته ) در جهت بهبود کیفیت زندگی خود بهره ببرید. ما در کنار هم ساختن را می آموزیم. ساختن «خودِ درونی» و «خودِ بیرونی». سفر ما جای دوری نیست اما بسیار هیجان انگیز خواهد بود، اگر بدانید بعد از این سفر که ما آن را غواصی به اقیانوس درون نامگذاری کرده‌ایم، شما با گردنبندی از مرواریدهای درون‌تان باز خواهید گشت.

برگزارکنندگان

دکتر اسکیل | DrSkill
دکتر اسکیل | DrSkill
ISB Academy
ISB Academy
مرکز رشد رویش
مرکز رشد رویش

آدرس

تهران تهران، طرشت، ابتدای بلوار شهید تیموری، پژوهشکده انرژی دانشگاه شریف، پلاک ۱۸۰ طبقه اول

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

دکتر اسکیل DrSkill

دکتر اسکیل توسط سعید ابراهیمیان بنیانگذاری شده است. او بنیانگذار متودولوژی "ساخت مهارت" Skill Building در ایران است و ISB Academy را بنیان نهاده است. سعید ابراهیمیان در 20 سالگی خود اولین کسب و کارش را در زمینه ی داده های شهری، راه اندازی کرد که در ط

رویداد های برگزارشده۵۲
رویداد های فعال۰
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۷۰ نفر