رویداد به پایان رسیده است!
اصول کاربردی نقل و انتقال ارزی (به همراه پرسش و پاسخ) در تاریخ پنج‌شنبه ۲ آبان به پایان رسیده است. (جزئیات بیشتر)
کاور
پنج‌شنبه ۲ آبان ساعت ۰۸:۳۰

اصول کاربردی نقل و انتقال ارزی (به همراه پرسش و پاسخ)

  • رایگان
  • تهران
  • کسب و کار
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.

معرفی دوره


همه می‌دانیم که کسب درآمد ارزی، یکی از بهترین راه‌های موفقیت و توسعه کسب‌وکار است. اما چه فایده وقتی که نتوانیم ارز حاصل از صادرات را بخاطر مشکلات ناشی از تحریم، وارد کشور کنیم. از سویی دیگر برای تأمین مواد اولیه خود نیز نیازمند انتقال ارز هستیم. 

پس لازم است تا به صورت کاربردی با راه‌های نقل و انتقالات ارزی با مشتریان و شرکای خارجی خود در شرایط فعلی حاکم بر اقتصاد ایران و جهان آشنا شویم. همچنین بایستی با مسیرهایی که ممکن است سرمایه ما را به خطر اندازند یا نام شرکت ما را در لیست تحریم قرار دهند، آشنا شده و از آنها برحذر باشیم.


کد تخفیف


این کارگاه، یکی از بخش‌های یک کارگاه جامع‌تر با عنوان «بسته جامع آموزشی صادرکننده‌ی برتر» می‌باشد. در صورتی که تمایل دارید در تمامی کارگاه‌ها ثبت‌نام نمایید، برای دریافت کدهای تخفیف اعلام شده، با مسئول آموزش «مرکز تخصصی آموزش و مشاوره اپوایزر» با شماره تلفن 09103140086 تماس بگیرید. لازم به ذکر است که به جهت جلوگیری از کاهش بازدهی کارگاه‌های آموزشی، ظرفیت ثبت‌نام در این بسته آموزشی، تنها ۲۰ نفر می‌باشد.

 

همچنین اگر قصد شرکت در تک دوره را دارید، خبر خوب اینکه کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری، ۷۰ درصد از مبلغ حضور نیروهای فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق را در دوره‌های آموزشی صادراتی، تا سقف ۲ میلیون تومان در سال مورد حمایت قرار می‌دهد. جهت دریافت کد تخفیف همین دوره، با شماره 09103140086 تماس حاصل فرمایید.

 

بهینه‌ترین حالت ممکن برای شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق، این است که بسته آموزشی مرداد ماه را با تخفیف یک میلیون تومانی ثبت‌نام کنند و باقی دوره‌ها را به صورت جداگانه با کد تخفیف ۷۰ درصدی ، اقدام به ثبت‌نام فرمایند.

 

مدرس

افشین خانی
افشین خانی
مشاور نقل و انتقال ارزی و تامین مالی اعتباری

برگزارکنندگان

اپوایزر
اپوایزر
مرکز تخصصی آموزش و مشاوره کسب‌وکار

آدرس

تهران ستارخان، خیابان حبیب‌الهی، بلوار شهید متولیان، ستاد ویژه توسعه فناوری نانو

موقعیت جغرافیایی رویداد

برگزار‌کننده

آواتار

کریدور خدمات فناوری (اپوایزر)

کریدور خدمات فناوری تا بازار، با هدف کاهش زمان تجاری سازی و افزایش نرخ موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان شکل گرفته است. کریدور با شناسایی و ارزیابی خدمات توسعه فناوری و تشخیص نیازهای تجاری‌سازی امکان برآورده شدن آنها را فراهم نموده است.

رویداد های برگزارشده۷۳
رویداد های فعال۱
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۸۰ نفر