رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

شنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

دوره زبان تخصصی بازرگانی بین الملل

 • آنلاین
 • ۲,۹۹۰,۰۰۰ تومان
 • مؤسسه آموزشی و پژوهشی اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی ایران
چهارشنبه ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

دوره آموزش تجارت به چین

 • آنلاین
 • از ۱۰۰,۰۰۰ تومان
 • موسسه بین المللی امتداد
جمعه ۲۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

صادرات بدون سرمایه اولیه + مدرک بین المللی

 • آنلاین
 • ۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
 • رضا حریرچیان
سه‌شنبه ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

دوره تخصصی مهارت های نرم سازمانی

 • آنلاین
 • ۵,۱۲۵,۰۰۰ تومان
 • تجارت هوشمند هیراد (کارگزار معاونت علمی و صندوق نوآوری و شکوفایی)
کاور
"بین‌المللی‌سازی کسبوکارهای دانش‌بنیان(محور صادرات)" در تاریخ پنج‌شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
بلیت حضور افراد حقیقی
این ثبت نام ویژه حضور فردی در رویداد است برای شرکت در فرآیند ارزیابی و توسعه کسب و کار از طریق سایت رسمی شتابدهنده فردوسی اقدام به ثبت نام نمائید.
-
۷۵۰,۰۰۰ تومان

توضیحات

در هر کشور صادرات به عنوان توسعه دهنده تولیدات، خدمات و اثرگذاری هر شرکت در مقیاس جهانی می‌باشد. بین المللی سازی شرکت‌های دانش بنیان و فعالیت در سطح جهانی در حال توسعه، هم يک ضرورت است و هم يک چالش عمده و بايد در نظر داشت که نیازمند دانش فنی حضور در بازار بین المللی می‌باشد و شرکت های خواهان اين توسعه نیاز به سپری کردن دوره رشد و توانمندسازی برای ورود به بازار بین الملل هستند.
ورود به بازار بین المللی با کمک مراکزی که دانش بازار، شتابدهی، تسهیل گری، توانمندسازی و حمايت از کسب و کارهای فناورانه در ابتدای ورود به بازارهای جهانی را دارند نه تنها باعث پايین آوردن ریسک شکست بلکه باعث بالا بردن شانس موفقیت و سرعت رشد و توسعه کسب و کار می‌شود.
در اين راستا با توجه به نیازسنجی و آسیب شناسی صورت گرفته در روش‌های موجود برای شتابدهی و بین المللی سازی کسب و کارهای فناورانه و
نوآورانه ساخت ايران تصمیم برآن شد تا با شیوه ای بومی و نوآورانه در جهت بین المللی سازی کسب و کار ها و ورود به بازار جهانی برنامه‌ای نوين طراحی و پیاده سازی گردد.
مرکز توسعه بین المللی سازی کسب‌وکارهای فناورانه در شرق کشور که هدف آن طراحی مدل‌های توسعه اکوسیستم نوآوری جهت بین المللی سازی کسب‌وکارهای نوآور با محور صادرات می‌باشد. با حمايت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و همکاری شرکت ايتا با نام تجاری IITA Consultancy از ديگر کارگزاران رسمی معاونت و شتابدهنده کسب و کار فردوسی در شرق کشور تشکیل شده است.
اين مرکز با بهره گیری از شبکه مشاوران و شرکای راهبردی خود در گستره وسیعی از نقشه جهان به منظور توسعه گام به گام کسب و کارها در فضای بین‌المللی و رسیدن به بلوغ صادراتی مبتنی بر يک برنامه شرکت محور و بر اساس شیوه نوين شتابدهی صادرات، برنامه ریزی نموده است و خدمات خود را در همین راستا به کسب و کارها ارايه می‌دهد.
شیوه نوين شتابدهی صادرات در بسته های اختصاصی و انحصاری برای هر کسب و کار ی بر سه اصل اساسی استوار می باشد :
1 -ارزیابی
2 -توانمندسازی
3 -بازار
کسب و کارها در طول اين برنامه ضمن درک واقعی از سطح آمادگی خود برای ورود به بازارهای جهانی در کنار برترین مشاوران ارشد تخصصی و بین‌المللی توسعه کسب و کار، به توانمندسازی کسب و کار خود می‌پردازند و با طراحی راهبردهای چند گانه، حضور پايدار خود را در بازارهای جهانی محقق می‌سازند.

 

جهت ارزیابی شرکت به وبسایت زیر مراجعه کنید.

https://ferdowsiaccelerator.ir/event27

و در صورت تمایل به حضور به صورت فرد حقیقی و خارج از فرآیند شتابدهی و شرکت در رویداد افتتاحیه ثبت نام در ایوند انجام دهید.

تاریخ برگزاری رویداد: ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

محل برگزاری: کارخونه نوآوری مشهد 

جهت مشاهده ویدئو معرفی رویداد اینجا کلیک کنید

برگزارکنندگان

حامیان

۴۴۴
دنبال کننده
۱۷
کل رویدادها

شتابدهنده فردوسی یک مرکز شتابدهی و توسعه کسب و کارهای نوپاست که توسط جمعی از متخصصین باسابقه این حوزه راه اندازی شده است. این مرکز شتابدهی با هدف بسترسازی جهت ساماندهی استارتاپها در حوزه های مختلف، به خصوص حوزه فناوری های آموزشی و نرم، و همچنین شبکه سازی با هدف ایجاد فرصتهای شغلی جدید، پایدار و متناسب با نیازهای استان خراسان بزرگ آغاز به کار نموده ...

بیشتر از ۴۰ نفر (۶۵%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

مشهد بلوار کوثر - میدان پژوهش - کارخانه نوآوری مشهد - سالن همایش

موقعیت جغرافیایی رویداد