کاور
"۱۵ کشور، ۱۵ فرهنگ مذاکره و تجارت" در تاریخ پنج‌شنبه ۲۰ آذر ساعت ۱۵:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

معرفی دوره

ارتباط موثر یکی از کلیدهای موفقیت در تجارت میان افراد و شرکت‌های بین‌المللی است. مهم‌ترین چالش آن نیز در روابط افراد با آداب تربیتی مختلف و همچنین جوامعی با فرهنگ‌ها و پیشینه تاریخی متفاوت است که به دلیل همین تفاوت‌ها، گاه منجر به کشمکش و ایجاد سوءتفاهم ها می‌شود.

 

این سوءتفاهم‌ها در فضای کسب و کار و در حین مذاکره با کشورهای مختلف، می‌تواند صدمات جبران ناپذیری برای سازمان به همراه داشته باشد. مذاکره یکی از مهارت‌هایی است که در برقراری ارتباط با افراد کشورهای مختلف، می‌تواند تأثیر بسزایی داشته باشد. مذاکره شامل مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و روش‌هاست، که اطلاع یافتن از آنها می‌تواند توانایی فرد در مذاکره را به میزان قابل توجه و چشم گیری افزایش دهد.

 

از جمله مسائلی که در هنگام مذاکره بایستی به آنها توجه کرد، نحوه واکنش به رفتارهای اجتماعی مختلف است. شما باید بدانید که چه رفتارهایی در نظر طرف‌های مقابل‌تان با توجه به فرهنگ کشورشان، ناپسند است، یا چه رفتارهایی باعث جلب نظر ایشان و ایجاد حس صمیمیت بین دو طرف می‌‌شود و یا اینکه خارج ار فضای مذاکره باید چگونه برخوردی با آنها داشته باشید. تکنیک‌ها و روش‌های مذاکره با تاجران کشورهای مختلف، برگرفته از فرهنگ و اداب و رسوم همان کشور تغییر می کند.

 

مسائلی مانند حساسیت به وقت شناسی، نحوه اعلام موافقت یا عدم رضایت، زبان بدن، میزان صمیمیت افراد، همگی به فرهنگ اجتماعی کشور مذاکره کنندگان بازمی‌گردد. این فرهنگ به طور کلی، در کشورهای همسایه تقریبا مشابه و یا با قرابت بسیار زیاد همراه است. برای مثال، فرهنگ رفتاری بازرگانان برزیلی و آرژانتینی بسیار شبیه به هم و یا با اختلافات جزئی همراه است اما تفاوت میان فرهنگ مذاکره در ایران با کشورهای شرق آسیا همچون فرهنگ مذاکره چین می‌تواند بسیا عمیق باشد.

 

در این دوره سعی داریم تا شما را با فرهنگ مذاکره و آداب معاشرت با بازرگانان کشورهای مختلفی آشنا نماییم. این کشورها از بین بازارهای بالفعل و بالقوه برای محصولات ایرانی انتخاب شده‌اند. نحوه مذاکره، اهمیت به زمان، پایبندی به تعهدات، نوع تصمیم گیری، مدیریت تعارضات، و آداب معاشرت بخشی از موضوعاتی است که در هر کشور بررسی می‌کنیم.

 

 

 

کد تخفیف

کریدور توسعه صادرات و تبادل فناوری، ۷۰ درصد از مبلغ حضور نیروهای فعال در شرکت‌های دانش‌بنیان و خلاق و نانویی را در دوره‌های آموزشی صادراتی مورد حمایت قرار می‌دهد. جهت دریافت کد تخفیف همین دوره، به شماره 09109099064 در واتساپ پیام دهید.

 

سوالات متداول

چند ساعت قبل از شروع دوره، لینک ورود به اتاق وبینار به همراه نام کاربری و گذرواژه برایتان ارسال خواهد شد.
خیر. متأسفانه در این دوره نمی‌توانیم فیلم وبینار را در اختیارتان بگذاریم. پس حتما در کلاس حضور داشته باشید.

زمان‌بندی

عنوانشروعپایان
روسیه، پاکستان، امارات ساعت ۱۴ساعت ۱۵

سخنرانان

مدرس: امیر نیکخواه
مدرس: امیر نیکخواه
مشاور و مدرس حوزه صادرات، استراتژی، بازاریابی و فروش

- موسس و مدیر شرکت مدیریت صادرات «ایران مدیوم»

- سابقه تجارت با بیش از ۴۰ کشور

- موسس گروه صادراتی «بیزلند»

- مشاور شرکت‌های: صنایع غذایی سمیه، هولدینگ نیلپر، شرکت صنعتی و دانش‌بنیان پایاپرس، ، شرکت چسب رازی، شرکت چای دوغزال، صنایع غذایی تحفه، پوشاک ال سی من، گروه صنعتی فومن شیمی، گروه صنعتی کفش شیما، صنایع کشاورزی لور و ...

میزبان: صادق صابری
میزبان: صادق صابری
مسئول آموزش کریدور صادرات و اپوایزر

برگزارکنندگان

برگزار‌کننده

آواتار

کریدور خدمات فناوری (اپوایزر)

کریدور خدمات فناوری تا بازار، با هدف کاهش زمان تجاری سازی و افزایش نرخ موفقیت شرکت‌های دانش‌بنیان شکل گرفته است. کریدور با شناسایی و ارزیابی خدمات توسعه فناوری و تشخیص نیازهای تجاری‌سازی امکان برآورده شدن آنها را فراهم نموده است.

رویداد های برگزارشده۷۳
تعداد افراد توصیهکننده این برگزارکنندهبیشتر از ۱۸۰ نفر

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

تا ۳۱ اردیبهشت

دوره های رباتیک دانشگاه علم و صنعت ایران

  • آنلاین
  • از ۱۲۰,۰۰۰ تومان
  • دانشگاه علم و صنعت ایران
تا ۲۳ اردیبهشت

برنامه‌نویسی R با رویکرد بیوانفورماتیکی

  • آنلاین
  • ۷۹۰,۰۰۰ تومان
  • Computer Researchers
تا ۸ مرداد

مجموعه دوره های کاربردی 101 کلید بازرگانی

  • آنلاین
  • از ۱,۸۰۰,۰۰۰ تومان
  • سازمان مدیریت صنعتی (شمال غرب کشور)