کاور
"کارگاه آموزشی اصول قراردادهای سرمایه گذاری در کسب و کار های نوپا " در تاریخ جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۰۰ به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد
5 نفر اول
چون شما زودتر ثبت نام می کنین، 40000 تومان برای شرکت در کارگاه تخفیف میگیرید.
یک جلسه مشاوره رایگان ویژه مسائل حقوقی کسب و کارتون هم از ما هدیه می گیرید.
-
۶۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
7 نفر دوم
اگه الان ثبت نام کنید، 30000 تومان کمتر از سایر شرکت کننده ها پرداخت میکنید
تازه، یک جلسه مشاوره رایگان ویژه مسائل حقوقی کسب و کارتون هم از ما هدیه می گیرید.
-
۷۰,۰۰۰ تومان
تمام شد
10 نفر سوم
شما جزو نفرات آخری هستید که میتونید با تخفیف توی کارگاه شرکت کنید. پس زودتر ثبت نام کنید
یک جلسه مشاوره رایگان ویژه مسائل حقوقی کسب و کارتون هم از ما هدیه می گیرید.
-
۸۵,۰۰۰ تومان
سایر شرکت کنندگان
یکم دیر اومدین و نمیتونید با تخفیف ثبت نام کنید
ولی یک جلسه مشاوره حقوقی رایگان ویژه مسائل حقوقی کسب و کارتون از ما هدیه می گیرید.
-
۱۰۰,۰۰۰ تومان
بلیط گروهی
اگر میخاین 120000 تومان از هزینه کارگاه رو مهمون ما باشید
کافیه همین الان با دوتا از دوستاتون توی کارگاه ثبت نام کنید

هر کدومتون هم یک جلسه مشاوره حقوقی رایگان ویژه مسائل حقوقی کسب و کارتون از ما هدیه می گیرید.
-
۶۰,۰۰۰ تومان
گواهی شرکت در کارگاه
گواهی حضور در کارگاه توسط پارک علم و فناوری مدرس و به زبان انگلیسی صادر میشه


میتونید نمونش رو پایین همین صفحه ببینید
-
۲۰,۰۰۰ تومان

چرا باید در این کارگاه شرکت کنیم؟

 

تمامی کسب و کار ها چه پیش از راه اندازی چه درحین فعالیت نیاز به تامین مالی و جذب سرمایه ، جهت رشد و توسعه کسب و کار و تجهیز و تکمیل امکانات خود دارند .

رایج ترین نوع جذب سرمایه در سیستم سنتی ، اخذ تسهیلات بانکی و وام های کوتاه مدت است. اما با توجه به ماهیت کسب و کار های نوپا، این روش تامین مالی چندان کاربرد ندارد بنابراین روش های دیگری برای جذب سرمایه در کسب وکارهای نوپا شکل گرفته و به مرور در حال گسترش هستند.

بازیگران متعددی در این زمینه وارد شده اند که تا حدودی روش های سرمایه گذاری را متنوع تر وهمچنین آسان تر نموده اند. شتابدهنده ها ( accelerators)  ، سرمایه گذاران فرشته  (angle investors) ، سرمایه گذاران خطرپذیر (venture capital investors)  ، صندوق های سرمایه گذاری خطرپذیر ، تامین سرمایه جمعی ( crowdfunding) و .... برخی از بازیگران این صنعت نوپا و در حال رشد می باشند.

اگر تا پیش ازین تنها بانک ها ، بورس و صندوق های قرض الحسنه تنها منابع تامین مالی به حساب می آمدند امروزه با گسترش فعالیت استارتاپ ها، سرمایه گذاران بیشتری برای تامین مالی این کسب و کارها پیش قدم می شوند اما هر کدام از آنها قوانین و شرایط مربوط به خود را دارند و بر اساس معیارهای خود اقدام به سرمایه گذاری می کنند. در بیشتر موارد این سرمایه گذاران در قبال دریافت سهم از مالکیت یک کسب و کار، تامین مالی را انجام می دهند. در این شرایط، صاحبان کسب و کار باید با قوانین و راهکارهای حقوقی این فرآیند آشنایی کامل داشته باشند تا در صورت بروز مشکل بتوانند از مالکیت خود دفاع کنند.

بنابراین به عنوان یک کارآفرین در وهله نخست باید با روش های تامین سرمایه در کسب و کار خود بخوبی آشنا بوده تا چالش های پیش رو را با موفقیت پشت سر بگذاریم و  سپس با انواع قرارداد ها ، شروط و تعهدات اینگونه قرارداد ها آشنا شده تا ضررهای غیرقابل جبرانی به کسب و کار خود وارد ننماییم.

سرفصل های کارگاه

روش های تامین سرمایه در کسب و کار های نوپا (loan. Crowdfunding. Fundraising &….)

بررسی شیوه های مناسب تامین سرمایه از طریق کراد فاندینگ ، وام و تسهیلات، جذب سرمایه های خطرپذیر و..

انواع سرمایه گذاری در کسب و کار های نوپا ( equity or convertible note)

بررسی مدل های قراردادی در روش اعطای سهم

بررسی مدل های قراردادی در روش تسهیلات قابل تبدیل به سهم

اسناد و قرارداد های سرمایه گذاری در کسب و کا رهای نوپا ( term sheets &  VC contracts)

اهمیت و نحوه تنظیم ترم شیت و آثار حقوقی آن

شروط مهم قرارداد های سرمایه گذاری

بررسی انواع سهم ( سهم تشویقی و ممتاز و جایزه و....) در قرارداد های سرمایه گذاری

شیوه صحیح تنظسم وستینگ سهم ( اعطا تدریجی سهام)

وثیقه ها و تضامین قرارداد های سرمایه گذاری

رسیدگی به اختلافات در قرارداد ها

نکات مهم

لطفا قبل از ثبت نام دقت فرمایید پس از ثبت نام امکان انصراف از خرید وجود ندارد.

مدرس با تجربه

محمد یونسی
محمد یونسی
وکیل پایه یک دادگستری

دانش آموخته دانشگاه تهران

مشاور حقوقی شتابدهنده فارابی

مشاور مرکز فین تک بانک انصار

مشاور صندوق سرمایه گذاری توسعه کارآفرینی بهمن

مدرس دوره های حقوقی استارتاپ ها

سوالات متداول

فرقی نمی کند ، مالک یه کسب و کار کوچیک باشید یا یک مغازه چند صد متری یا صاحب یک کارخانه چند هکتاری، یا یک سایت فروش اینترنتی دارین و یا حتی ساده تر از اینها صرفا در یکی از شبکه های اجتماعی اقدام به فروش کالا و یا خدمات میکنین در نهایت همه ما می خواهیم با ارتقاء دانش خودمون در حیطه های مختلف توانمندی های خود ، محصول و خدمات و دنیای مشتریان، مدیریت بهتری بر امور و روابط کسب و کار خودمون داشته باشیم. آیا می دونین: اگر بخاین برای رشد صاحب کسب و کارتون سرمایه جذب کنید باید چکار کنید؟ با راهکارهای قانونی و روش های سرمایه گذاری در کسب و کارهای نوپا آشنایی دارین؟ در ازای دریافت سرمایه چه میزان از سهام خودتون رو باید به سرمایه گذار بدین؟ اصلا میدونین این سهام رو باید یکجا بدید یا به مرور زمان؟ اگر بخاین یه روزی از سرمایه گذار جدا بشید چکار باید بکنید؟ اگر حین همکاری با سرمایه گذاری که سهامدار هم هست به مشکل خوردید چکار باید بکنید؟ وظایف حقوقی و قانونی صاحب کسب و کار و سرمایه گذار در قبال هم چیه؟ اگر جواب بیشتر این سوالات رو نمیدونید بهتره توی این کارگاه شرکت کنید تا اطلاعات خودتون رو افزایش بدید
همین که یک ایده خوب تو ذهنتون باشه که بخواهید عملیش کنید همین که یه تیم داشته باشید و بخواهید با دوستاتون یه کاری رو شروع کنید همین که دنبال ثبت یه شرکت باشید اگر می خواین با جذب سرمایه کسب و کارتون رو گسترش بدین اگر نمیدونین با روشی باید سرمایه رو جذب کنین اگر روش های تامین مالی رو نمیشناسین و یا اینکه صاحب یک کسب وکار باشین و مشتاق برای یادگیری حقوق خودتون و کسب و کارتون ... برای حضور در این کارگاه کفایت می کنه
کارآفرینان صاحبان ایده صاحبان کسب و کارها نوپا صاحبان و فعالان عرصه کسب و کارهای اینترنتی بنیانگذاران و اعضای استارت آپ ها کارآموزان وکالت علاقمندان به راه اندازی کسب و کار کسانی که می‌خواهند کسب و کاری موفق و بدون چالش را داشته باشند و نیز تمامی کسانی که تمایل دارد در اکوسیستم کارآفرینی کشور فعالیت نمایند.
تمایل دارند با آموزش تجربیات و دانسته‌های جدیدی به معلومات خود اضافه کنند. دوست دارند با آموزش دیدن و تسلط بر اصول حقوقی تغییرات اساسی در کسب و کار خود ایجاد کنند. اعتقادشون به پیشگیری در بروز مسائل نامطلوب حقوقی بیشتر از پیگیری در دادگاه ها هست. به دنبال این هستند که با اطمینان بیشتری اقدام به انجام کارهاشون کنن. از نتیجه قراردادهای خود رضایت بیشتری داشته باشند. به هر دلیلی می‌خواهند تحولی در کسب و کار خود ایجاد کنند. به دنبال درآمد بیشتری هستند. در موضوع کاری خود تخصص بیشتری داشته باشند و یا می‌خواهند تخصص کسب کنند.
هرچند تیم نوآفرینان پیشینه موفقی در برگزاری کارگاه های آموزشی حوزه کسب و کار داره با این حال، مزیت رقابتی ما در این کارگاه مدرس با تجربه است. آقای یونسی علاوه بر اینکه به کار وکالت مشغول هستند، از همون ابتدای فعالیت حرفه ای، با افراد فعال در فضای کسب و کار ارتباط داشتند و الان هم مشاور حقوقی شتابدهنده فارابی هستند. از همه اینها هم که بگذریم، ایشون بصورت رایگان یک جلسه مشاوره خصوصی (حضوری و یا تلفنی) در زمینه مسائل حقوقی برای شرکت کننده ها در نظر گرفتند که میتونه تکمیل کننده مطالب ارائه شده در کارگاه باشه
مثل همه جاهای دیگه، یک کارت شناسایی همراهتون باشه کافیه با خودتون کاغذ و خودکار و.. اینا هم نیارید. ما به تمام شرکت کنندگان یک پکیج تقدیم می کنیم که نوشت افزار داخلش هست و می تونید هر مطلبی که نیاز بود یادداشت کنید.
از اونجایی که ما دوستدار محیط زیست هستیم، ثبت نام شما رو از طریق ایوند چک می کنیم و روز کارگاه با کارت شناسایی شما مطابقت میدیم. پس نیازی به پرینت نیست. شماهم میتونین به ما بپویندین و هوای زمین رو بیشتر داشته باشید.
بله شرکت نوآفرینان که این کارگاه رو برگزار می کنه زیر مجموعه پارک علم و فناوری مدرس (وابسته به دانشگاه تربیت مدرس) هست. پارک علم و فناوری مدرس برای تمام عزیزانی که تمایل به دریافت گواهینامه داشته باشند، گواهینامه انگلیسی حضور در کارگاه صادر می کنه که نمونه اون پایین همین صفحه آورده شده
بله در پایان هرکارگاه، فایل پاورپوینت و تمام مستنداتی که مدرس بخاد در اختیار شرکت کننده ها قرار بده از طریق تلگرام در اختیارتون قرار میگیره
ما روز قبل از رویداد بهتون ایمیل میزنیم. چون ممکنه کسی ایمیلش رو چک نکنه، ما به همه دوستان پیامک هم میدیم حالا اگه واقعا استرس فراموش کردن رو دارید، میتونید به ما بگید تا روز قبل از رویداد باهاتون تماس بگیریم.
خیلی خوشحالیم که شما ما رو همراهی می کنید. برای اطلاع از کارگاه های نوآفرینان و اسفاده از برخی هدایای ما می تونید توی کانال ما عضو بشید. noafarinancom@
ما همیشه پاسخگوی سوالات شما هستیم. میتونید ازساعت 8 صبح تا 7 بعد ازظهر شنبه تا پنجشنبه با شماره دفترمون تماس بگیرین 66128068 و اگر تو دفتر نبودیم و نتونستیم پاسخگو باشیم با شماره موبایل دوستان روابط عمومی تماس بگیرید 09100047126 و 09017407306 یا تو تلگرام بهمون پیام بدید، حتما باهاتون تماس میگیریم.

گواهی شرکت در کارگاه

حامیان

حامیان رسانه ای

۳۳۱۹
دنبال کننده
۱۲۱
کل رویدادها
۱
رویداد فعال

نوآفرینان مجری برگزاری رویدادهای ملی و بین المللی...

بیشتر از ۱۴۰ نفر (۶۰%) این برگزارکننده را توصیه کرده‌اند.

آدرس

تهران خیابان امیراباد شمالی، خیابان هیئت، نبش خیابان گردآفرید، پلاک 15، پارک علم و فناوری مدرس

موقعیت جغرافیایی رویداد

رویدادهای زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم

دوشنبه ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

دوره عملیاتی طراحی رابط کاربری (UI)

 • آنلاین
 • ۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
 • تیم برگزاری رویداد نوآفرینان
پنج‌شنبه ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

روش های ارزش گذاری اوراق بهادار و ابزار نوین مالی

 • آنلاین
 • ۵۰,۰۰۰ تومان
 • گروه آموزشی آیدین
پنج‌شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

دوره جامع معامله‌گری در بازار فارکس

 • آنلاین
 • از ۹۱۰,۰۰۰ تومان
 • دپارتمان مالی درفک
سه‌شنبه ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۰

وبینار رایگان آشنایی با دوره جامع تریدر بازارها; تکنیکال

 • آنلاین
 • رایگان
 • کامیار همایون