تجربه بازی ساز 8

شروع:
پنج‌شنبه ۲۱ مرداد ۹۵ ۱۵:۰۰
پایان:
پنج‌شنبه ۲۱ مرداد ۹۵ ۱۹:۰۰
تجربه بازی ساز  8
برگزارکننده‌ی رویداد
مهلت ثبت‌نام برای این رویداد به پایان رسیده است.
جزئیات
مهلت ثبت‌نام
قیمت (تومان)
تعداد

توضیحات بیشتر

براساس برنامه ریزی صورت گرفته شده این رویداد از ساعت 15 تا 19 روز پنج شنبه 21 مرداد 1395 با برنامه های زیر در محل باغ زیبا برگزار خواهد شد. علاقمندان می توانند برای حضور در این رویداد به صفحه ویژه ثبت نام مراجعه کنند. شرکت در این رویداد برای فعالان بازی سازی رایگان بوده ولی با توجه به محدود بودن ظرفیت ثبت نام اجباری است.

 

1 – پوکی مان: وقتی شهر شلوغ می شود

در چند هفته اخیر بازی پوکی مان گو بدجوری سر و صدا به راه انداخته است. اما واقعا دلیل موفقیت این بازی چیست؟ از کجا آمده و چه چیزهایی در درون خود دارد که باعث شده تا به این اندازه مورد توجه قرار گیرد؟ این موارد در اولین برنامه رویداد هشتم تجربه بازی ساز توسط تیم سایت زومجی آقایان آرش عیاری و نادر امرایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

2 – پذیرایی و گپ و گفت بازی سازان

پذیرایی و گپ و گفت بازی سازان جایی است که باعث می شود تا فعالان بازی سازی ماهانه یکبار در کنار یکدیگر قرار گیرند و از حال هم و کارهای در دست تولید باخبر شده و به تبادل نظر بپردازند. مانند همیشه این بخش نیز در تجربه بازی ساز هشت حضور خواهد داشت.

 

3 -  داستان یک استودیو مستقل: استودیو پاپاتا چطور پیشرفت کرد؟

استودیو پاپاتا رفته رفته درحال تبدیل شدن به یکی از استودیوهای شناخته شده ایران است. این استودیو با تولید بازی های پرطرفداری چون سبقت و هشتمین حمله توانسته مجموعه ای بزرگ از بازیکن های ایرانی را جذب نماید. اینکه چطور این استودیو مستقل کار را شروع کرد و چه مسیری را طی نمود تا به نقطه کنونی رسید موضوعی است که اعضا آن در تجربه بازی ساز با بقیه به اشتراک می گذارند.

 

نشانی محل برگزاری:  تهران، خيابان شريعتي، خيابان قبا خيابان زيبا نبش کوچه کاج پلاک 11  مجتمع باغ زيبا

 

تاریخ برگزاری: پنجشنبه 21 مرداد 1395

ساعت شروع: 15

ساعت خاتمه: 19

 

آدرس:تهران تهران، خيابان شريعتي، خيابان قبا خيابان زيبا نبش کوچه کاج پلاک 11 مجتمع باغ زيبا